ستون از قرنطینه: Reimagining یک چهارم نهایی اختصاص داده شده به کمک به کسانی که مبتلا به لوسمی لنفوم

Coronavirus همه گیر به شدت طرح میتوانست به زندگی در بسیاری از راه های پیش بینی نشده. در UCLA جامعه ما است قابل

توسط ATROTICNEWS در 3 خرداد 1399

Coronavirus همه گیر به شدت طرح میتوانست به زندگی در بسیاری از راه های پیش بینی نشده. در UCLA جامعه ما است قابل ملاحظه ای ایران توسط شبیه احساس از دست دادن و سردرگمی و نگرانی بلکه توسط نور امید و چشم انداز است که این بیماری همه گیر آورده به خط مقدم. در "ستون از قرنطینه" Daily Bruin کارکنان و جامعه ارسالی برجسته داستان های شخصی که علامت این بی سابقه لحظه. اگر شما یک قرنطینه داستان برای گفتن, شما می توانید آن را در اینجا و یا ایمیل [email protected].

(Andrea Grigsby/Illustrations Director)
(Andrea <url>/تصاویر مدیر)

آن مه 12. نشسته بودم در Kerckhoff قهوه خانه. هوا در کافی شاپ متفاوت بود از من به طور منظم پیاده روی از من چهار سال گذشته است. نبود گرفتگی پرنیان از بلندی نهایی استرس در هوا اما چیزی tenser. پس از گرفتن من matcha چای سبز را باز کردم UCLA صندوق ایمیل مثل من هر روز اما آن را دور از عادی. من خواندن یک ایمیل پر از اخبار است که تغییر راه من دیدم آینده نهایی من سه ماهه.

برای دیگر سالمندان آنها به عنوان خوانده شده در مورد از دست دادن پتانسیل بهار آواز خواندن botched تحصیل در خارج از کشور سفر و آخر شب در روکو است که قرار بود که لغو شد. برای من تنها چیزی که دیدم یک تاری فازی در اطراف من برنامه ای برای اجرای آخرین پروژه بزرگ در UCLA که درگیر دادن به جامعه دانشگاه و فراتر از آن من روز گذشته در محوطه دانشگاه.

در ماه دسامبر من قبول نامزدی برای رقابت در 10 هفته رقابت برای لوسمی & لنفوم جامعه و از مبارزات انتخاباتی. تیم من از 18 دانشجویان و خودم تنظیم شد در هدف ما بالا بردن $50,000 برای سرطان خون درمان و تحقیقات در طول تمام بهار سه ماهه. من هنوز پذیرش این نامزدی حتی اگر من هرگز تا به حال انجام هر چیزی به عنوان بزرگ به عنوان پیشرو سرطان تلاش برای جمع آوری اعانه به ذکر است من دانشکده پزشکی برنامه های کاربردی که به سرعت نزدیک.

قبل از امضای قرارداد که نامزدی ورق هر چند من به عقب نگاه کرد و در سال مطالعه و بررسی دوستان و لحظه های من ساخته شده بود و متوجه شدم که من تا به حال سرگرم کننده, اما از آن زمان برای انجام کاری متفاوت است. امضای ورق مستحکم است که من در آخرین لحظات در UCLA شد مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک فرد است که تبدیل به یک فرد بهتر ترک UCLA و هیچ چیز دیگری.

اگر من خارجی به این عرصه جمع آوری کمک من می دانستم که دیگران در پردیس تا به حال متاسفانه متاثر از سرطان در خانواده خود را. من سرمایه گذاری در توسعه اولین دانشگاهی باشگاه برای لوسمی لنفوم جامعه LLS باشگاه در UCLA.

حتی اگر من احساس نمی جاذبه امضای ابتدا در این چالش رشد بیشتر پاداش هر روز که من تحصیل کرده نسل بعدی UCLA دانش آموزان به همدلانه تحصیل کرده و با بالا بردن آگاهی در مورد علت و کار با بیماران مبتلا به سرطان.

من نمی تواند صبر کنید برای شروع بهار من سه ماهه.

من نمی توانستم صبر کنید به صحبت کردن با تمام همسالان من در مورد این پروژه و باید آنها را کمک.

من نمی تواند صبر کنید برای دیدار با اعضای باشگاه برای رسیدن به محل کار.

همکار من co-رئیس جمهور مایکل شوارتز و من به معنای واقعی کلمه نمی تواند صبر کنید و ما رزرو Ackerman سالن بزرگ برای یک ممکن است سرطان به نفع کنسرت به همراه این سه ماهه-طولانی کمپین جمع آوری کمک مالی. ما این بود ارشد sendoff صورتی که ما از خواب برنامه ریزی پس از دانشجوی سال اول جهت گیری.

خوب بود که یک آخر هفته قبل از کلیک کردن بر روی آن ایمیل در صندوق پستی من.

آن را سخت تر به انگیزه برای انجام این پروژه از هیچ یک از قطعات این مبارزه با سرطان پازل بودند اتصالات با هم دیگر. من نمی توانستم تصور کنید که چه نوع از پازل می تواند مانند نگاه در همه. قطعه ای از انجام در دانشگاه جمع آوری اعانه بود که کنسرت مناسب نیست با قطعه ای از نیاز خود به خودی گفتگو در مورد این پروژه در اطراف محوطه دانشگاه. قطعه ای از کار با دیگر سازمان های دانشجویی در طول سه ماهه رو این ماجرا با من آسیب دیده قطعه از راه رفتن که فارغ التحصیلی مرحله شناخت به من داده بود در بهترین راه من می تواند داشته باشد.

قطعات تمام شد و هفته پر شد با روز های سخت.

اما من متوجه شدم که این احساس لازم بود تا منعکس کننده در مورد چگونه من می تواند وفق دهند در این زمان. من می دانم که وجود دارد روز های سخت پیش رو از همه چیز خارج از کنترل ما است اما من تا به حال به می دانم که چه سختی روز احساس خواهم به درک آنچه روز خوب احساس بیش از حد. آن را تنها می تواند بهتر از آنجا که این پروژه تمام شد در مورد دادن به کسانی که روزها را نمی توان روشن در همه زمان ها.

برای مثال یک بیمار سرطانی است که به شنیدن آن سه عبارت "شما سرطان" به مراتب بیشتر وزن برای حمل از گفتن هر فرد به صورت تصادفی به "ماندن در خانه."

قادر به زندگی می کنند هر روز یک هدیه گرفته شده برای اعطا.

این قرنطینه تحقق شخصا به من ضربه سخت ترین آنجایی که من تا به حال از دست من پدرخوانده به دهه های طولانی مبارزه با سرطان در ابتدای ماه مارس ، به عنوان تنها پزشک خانواده او را به من داد نهایی خود را کلمه به عنوان یک برکت و رحمت به من امیدوار آینده به عنوان یک دکتر و یک یادآوری برای همیشه تاثیرگذار در هر کجا که من ممکن است. هنگامی که شما آن را به چشم انداز وجود دارد مقدار زیادی من می تواند انجام دهد که من مایل و قادر. من حتی تا به حال کلمات خود را به نگه دارید تا من.

(Courtesy of Abraham Chorbajian)
Chorbajian خود را از دست پدرخوانده به یک دهه نبرد طولانی با سرطان در ماه مارس که به او شخصی انگیزه برای ادامه به دنبال او اعانه تقریبا. (حسن نیت ارائه میدهد از ابراهیم Chorbajian)

تیم من از همسالان انتقال در دانشگاه رویدادها و تبدیل آنها مجازی ما در شخص تبلیغات معطوف به خلاق, بازاریابی رسانه های اجتماعی, و ما چرخد و تاکید بر سرمایه گذاری برای ضعف سيستم ايمنی بيماران مبتلا به سرطان که در معرض بیشترین خطر در این بیماری همه گیر.

زندگی جدید بود با توجه به چیزی که یک بار به نظر می رسید معلوم نیست و تقریبا شکسته شده است.

هدف ما این نیست تغییر انگیزه ما هنوز قوی است اما تاریخ این رقابت ها است که در حال حاضر در حال اجرا از 8 مارس تا جولای 19. ما در حال انجام این کار در حال حاضر از این coronavirus وضعیت به زودی پایان خواهد رسید اما سرطان نیست.

آنچه می تواند به من جلوگیری از ساخت نور از یک بار دید تار از این به پشت پروژه ؟

این رقابت آغاز شده است و ما در حال نگه داشتن سر ما بالا برای 10 هفته از این رقابت – حتی اگر ما در داخل خانه. ما این کار را برای تمام کسانی که نمی تواند حتی اگر این شرایط ایده آل نیست.

وجود دارد بهتر است در روز جلوتر و من می خواهم برای ساخت حتی یک چشم انداز روشن تر.

ابراهیم Chorbajian چهارم-سال psychobiology دانشجو از کالاباساس کالیفرنیا و رئیس لوسمی & لنفوم جامعه باشگاه در UCLA.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن