چین CCP آماده سازی جهان برای جمعیت خود را به حرکت در

شما ممکن است زندگی در یک عمارت بزرگ و یا شورا و مستغلات, مسطح, و فکر می کنم شما امن هستند در حال حاضر مطمئن

توسط ATROTICNEWS در 26 تیر 1399

شما ممکن است زندگی در یک عمارت بزرگ و یا شورا و مستغلات, مسطح, و فکر می کنم شما امن هستند در حال حاضر مطمئن شوید که هیچ چیز اتفاق می افتد در هر زمان به زودی همه چیز رضایت مندانه.

واقعیت این است که بسیار متفاوت وجود دارد یک تهدید در حال حاضر بلندی بیش از کل جهان است و آن را شوم توسعه رویاهای حزب کمونیست چین و میلیاردها چینی افرادی که نیاز به یک خانه جدید.

پاریس و لندن و نیویورک و رم تقریبا در هر شهر بزرگ در جهان ممکن است یک روز بود و جمعیتی تنها مردم چین است. این طرح نهایی برای پکن به ترک خود را آلوده زمین و برای لذت بردن از یک زندگی جدید بیش استخوان قبلی سرنشینان.

CCP در حال حاضر به آرامی رونمایی از جهش بزرگ به جلو II که شامل مائوئیست مارکسیسم شمعی همه چیز, هر, اخبار, داستان, هر, مجله, مقاله, هر فیلم در هر برنامه تلویزیونی است. هنگ کنگ در حال حاضر از دست داده چه مدت قبل از هند و ژاپن و اندونزی و تایوان و استرالیا و نیوزیلند تسلیم به ارتش سرخ?

 

پس از استرالیا و جنوب شرق آسیا تحت CCP قاعده آن را نمی خواهد طولانی قبل از وجود دارد بیشتر حرکت غرب و جایزه نهایی از اروپا و ایالات متحده در حال فتح. خیلی از خاورمیانه و آفریقا خواهد بود آسان مجموعه ای برای ارتش سرخ.

چینی Coronavirus در نهایت آلوده زیادی از جمعیت جهان و میلیون ها نفر بیشتر خواهد مرد ویرانگر اقتصاد ملی و جهانی است. این طرح در تمام طول. این جمعیت از میلیاردها و در حال حاضر آن است که یک بازی اعداد است. برای چین به از دست دادن 300-500 میلیون نفر را به سختی دندانه عملیاتی آن ارزش با این حال در نظر گرفتن کشورهایی مانند سوئد که تنها یک جمعیت 10.23 میلیون (2020) آنها پاک خواهد شد بدون فکر توسط چینی ها که ترشح بزاق در فکر حرکت در استکهلم بدون یک تک شات بودن از کار اخراج شدند. حتی امریکا یک ملت از 360 میلیون نفر به راحتی می تواند کاملا بدون جمعیت توسط چینی ها ویروس.

آیا COVID-19 طراحی شده بود و یا با توجه به کمی کمک انسان برای جهش و یا کاملا طبیعی است تمرکز, تمرکز باید در بهره برداری از این ویروس به صورت نظامی دلایل گسترش است. چین امپریالیستی آرمان همه بیش از حد روشن با درگیری های اخیر در هند و دریای چین جنوبی است.

تهدید چینی نفوذ در غرب است و اگر هیچ چیز انجام شده است در مورد این شوم روش استفاده اقتصادی چین قدرت و شبکه های به دست آوردن زمین برای CCP و همچنین بسیار واقعی تهدید نظامی چینی امپریالیسم و سپس ما همه ایرانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن