فارغ التحصیل رول فیلم با هدف به هم بزنید گلدان با تازه را در ماری جوانا فرهنگ

مایکل Masukawa کاوش نشاط کمدی امور معاصر stoner فرهنگ در فیلم "4/20." UCLA فارغ التحصیل و شرکت تهیه کننده اجرا

توسط ATROTICNEWS در 18 اردیبهشت 1399

مایکل Masukawa کاوش نشاط کمدی امور معاصر stoner فرهنگ در فیلم "4/20."

UCLA فارغ التحصیل و شرکت تهیه کننده اجرایی گفت: این فیلم تیم می خواست به تقلید از اتمسفر گروه مانند فیلم "روز ولنتاین" "عشق در واقع" و "شب سال نو." اما به جای پس در درجه اول سفید بازیگران طریق رمانتیک توطئه او گفت: "4/20" متمایل به آن کمدی و فرهنگی بازیگران با هدف منعکس مدرن روز ماری جوانا فرهنگ است. Masukawa گفت: آنها فیلم برداری کل فیلم در ماه دسامبر در کمتر از دو هفته و انتشار برنامه ریزی شده در آوریل 20 بود تحت تاثیر قرار نمی coronavirus قرنطینه.

Masukawa گفت: این فیلم تا به حال موفق "4/20" برتر با ویمیو در تقاضا و در حال حاضر به دنبال برای یک آنلاین انتشار توسط توزیع کنندگان بالقوه.

[مرتبط: جوانه زدن لس آنجلس: تقاطع شاهدانه و موسسات آموزشی ممکن است به زودی عادی استفاده]

این فیلم طول می کشد در طول سالانه ماری جوانا تعطیلات در یک درمانگاه و شرح زندگی این زن و شوهر که خود را به فروشگاه خود را با کارگران و مشتریان خود را به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن فروشگاه باز است. Masukawa گفت که او امیدوار است با در هم پیچیده زندگی شخصیت های مختلف اجتماعی و اقتصادی زمینه های مخاطبان گسترده تر می تواند مربوط به فیلم و درک کنند که چرا تعطیلات بسیار حیاتی برای صنعت ماری جوانا.

"و در نهایت آن را در مورد هم و معنی و چگونه انسان می تواند با هم کار کنند برای رسیدن به خیلی بیشتر از انجام کارهایی که بر خود ما" Masukawa گفت. "پس از آن نوع الهام بخش در پشت آن شما می دانید نوع از mashing این دو ژانرهای مختلف را با هم در یک منحصر به فرد و سرگرم کننده راه است."

خیلی از این فیلم به شرح زیر, شادی, شرکت, صاحب داروخانه. او به تصویر کشیده شده توسط Nanrisa لی که گفت: شادی عجیب و غریب و لودگی شخصیت است که می شود صدای عقل و قدرت و خوش بینی در این فیلم است. لی گفت: شادی در نهایت موجب صرفه جویی در داروخانه از سقوط با آوردن همه با هم با وجود رقابت و فیلم طرفداران وحدت در طول زمان دشوار است.

[مرتبط: فیلم دانشجویی به دنبال بگویید یک داستان انسانی از انعطاف پذیری در crowdsourced مستند]

برای فیلمنامه نویسان اندی بیلی و ابراهیم Nseir آنها گفت: این دقیقا همان پیام آنها می خواستم به ارسال. این یک تصادف است که این فیلم طنین انداز در طول قرنطینه بیلی گفت: آنها در ابتدا تنها در نظر گرفته شده برای نوشتن یک آرامش گروه فیلم.

بیلی گفت: فیلم کمدی وام خود را به یک تن شبیه به "نیمه پخته" و یا "Dude, where's My Car?" که بیلی را می بیند به عنوان فیلم هستند که هر دو آرامش و در عین حال احمقانه و مسخره. او گفت که او امیدوار است "4/20" قادر به جلب علاقمندان به سینما و شاهدانه متعصب به طور یکسان به عنوان آنها متعادل جوک با معاصر پیام در مورد واقعیت های صنعت ماری جوانا.

Nseir گفت: آنها امیدوارند که این فیلم نشان می دهد سمت های مختلف علف هرز فرهنگ از آنچه به تصویر کشیده است که اغلب در رسانه ها.

"ما می خواستیم برای نشان دادن یک طرف ماری جوانا اسلامی است که بیش از فقط یک زن و شوهر از stoners در حال اجرا در اطراف" Nseir گفت. "(فیلم) واقعا گروه متنوعی از افراد و به نوعی به نمایندگی از آنچه (ماری جوانا فرهنگ) به نظر می رسد مانند امروز."

در حال حاضر امید برای فیلم برداشت می شود توسط یک بزرگتر توزیع شبکه Masukawa گفت: او ویژگی های زیادی از این فیلم ویمیو موفقیت برای انتشار در طول زمان هنگامی که جسمی برای اولین بار و سینما نیست یک گزینه در دسترس. در حالی که تیم خود را نمی حساب برای قرنطینه او امیدوار است "4/20" ارائه می کنند به یاد ماندنی می خندد برای کسانی که در خانه که در حال تمیز کاری اینترنت و خدمات جریان برای مطالب تازه.

"این یک زمان بسیار دشوار است برای بسیاری از مردم" Masukawa گفت. "من امیدوارم که با این عنصر است که مردم سرگرم است که آنها را به یک خنده خوب و احساس خوب و الهام گرفته برای رسیدن به دوستان قدیمی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن