زن سیاه و سفید که می بیند از طریق تبلیغات و دروغ – Candace اونز

Candace اونز - نویسنده خاموشی - https://www.simonandschuster.com/books/Blackout/Candace-Owens/9781982133276

توسط ATROTICNEWS در 17 خرداد 1399
candace owens
Candace اونز - نویسنده خاموشی - https://www.simonandschuster.com/books/Blackout/Candace-Owens/9781982133276

وجود دارد یک جوان پویا سیاه و سفید که می بیند از طریق نیرنگ از خونریزی قلبی لیبرال ها و مهار خود را از آمریکایی های آفریقایی تبار در همیشگی خود کشت و زرع. او می بیند از طریق ستایش از پنج بار به جرم خشونت آمیز جانی جورج فلوید, بودن, احترام به برخی از مرتب کردن بر اساس کتاب و سنت که چیزی می تواند انجام دهد و در نهایت او پلی میان غیرمنطقی و احساسی شورش و گفتمان منطقی در موضوع مسابقه. بوجود می آیند Candace اونز.

به طور طبیعی به دموکرات کشت و زرع صاحبان این بود که یک "برده" که کردم دور و او شده است استوار محکوم کرد و همچنین سانسور توسط شرکت فنی و رسانه های اجتماعی magnates برای کلمات او است که از طریق دروغ و حیله گری.

برای دیدن سفید خود flagellating فضیلت زنگ روبات ها همه برنامه ریزی شده خود را انجام می دهند در اعتراض به اقدامات یک نفرت دید ناگهان به سادگی از آنجا که این افراد لازم نیست ذهن خود را و تنها اقدام کردن آنچه که از آنها انتظار می رود توسط شرکت های بزرگ خود را کارشناسی ارشد و مارکسیستی عدالت اجتماعی رهبران.

به عنوان تظاهر تمیز کردن فروشگاه های نایک در فقط چند ثانیه مدیر عامل نیست محکوم اما ستایش غارتگران به دلیل محکوم را در برابر خود استثماری برنامه نویسی و همچنین شرم آنها را در چشم خونریزی قلبی سفید لیبرال بورژوازی.

به جای پی در پی ناله های آفریقایی تبار می تواند افزایش یابد تا از خود ضعف به سادگی با خواندن کتاب و آموزش خود را; در عوض آنها را به بالاترین سطح از بی سوادی از هر نژاد و در میان جمعیت خود را در آن دیده است که در برابر سیاه و سفید به آموزش خود و یا فرزندان خود را. این برگ های بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار بسیار محدود جهان که در آن آنها فقط می توانند خودشان را از طریق خشم و خشونت کافی است, چرا, خود, زندان, شماره های بالا است و به همین دلیل آنها شورش در قطره از کلاه. فعلی خود را اعمال شورش و غارت در سراسر شهرهای آمریکا تنها به ارمغان می آورد و نفرت و ترس نسبت به خود. بسیاری از مردم متنفر هستند آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر در حال حاضر از آنها قبل از آنها کودکانه شورش و غارت. ما در حال حاضر بیشتر نژادپرستی با تشکر از اقدامات خود را.

"ما [آمریکایی های سیاه و سفید] در حال منحصر به فرد است که ما تنها مردم که مبارزه و جیغ و تقاضای حمایت و عدالت برای مردم در جامعه ما هستند که به هیچ خوب" اونز اعلام کرد.

او گفت که "..هیچ فرد یهودی یا اسپانیایی فرد یا فرد سفید را در آغوش کسی که تا به حال انجام شده پنج نانامی به بازی در زندان است."

"جورج فلوید بود و نه یک فرد شگفت انگیز," او گفت: بینندگان.

"جورج فلوید در زمان دستگیری او بالا بود در فنتانيل و متامفتامین," او اضافه شده است.

Candace اونز را علاوه بر بزرگ به زمینه های سیاسی صرفا به این دلیل او را می بیند از طریق بازی های لیبرال آمریکایی که با بازی در آمریکایی های آفریقایی تبار برای چندین دهه و چگونه این همواره منجر به مردم سیاه و سفید ماندن در ghettoes و بهتر خود. آن است که در نهایت سوسیالیسم که زندانی مردم و نه تشویق کارآفرینی و نوآوری و یا تحرک در درون ساختار اجتماعی مردم mollycoddled و تشویق به ماندن فقیر و بی سواد, به طوری که آنها می تواند رای دموکرات هر چهار سال برای حفظ منافع خود که همواره آنها را نگه می دارد در همیشگی دموکرات کشت و زرع برای همیشه لطفا برای.

Candace اونز " کتاب خاموشی است که در حال حاضر در دسترس در اینجاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن