آدامز Co. SPCA: لیلی اسب نیست از گرسنگی می میرند اما مالک هنوز اتهامات عنوان شده علیه

ماریانا Veloso Hanover Evening Sunمنتشر شده 6:22 PM EDT مه 1 سال 2020پس از دریافت تماس در مورد یک اسب که مشکوک

توسط ATROTICNEWS در 13 اردیبهشت 1399

پس از دریافت تماس در مورد یک اسب که مشکوک به مرگ از گرسنگی آدامز کانتی SPCA تایید کرده است که اسب در واقع پس از یک بیماری زمینه ای با توجه به انتشار اخبار از پناهگاه مدیر و انسانی افسر ابیگیل اوری.

صاحب آن اسب که SPCA نه نام و نه باعث مرگ اسب اما در حال شارژ با ظلم و ستم حیوانی برای ارائه مناسب مراقبت دامپزشک انتشار گفت.

در تاریخ 27 آوریل به SPCA دریافت چندین تماس در مورد یک اسب به نام "لیلی" که گفته بود "در حال گرسنگی به مرگ" در مزرعه ای خارج از Biglerville آزادی گفت:

لیلی شده بود حمل و نقل به یک مزرعه در Newville که در آن یک اسب نجات تماس گرفته شد را انتخاب کنید تا لیلی و زمانی که آنها وارد بود که "پایین" آزادی گفت. لیلی مالک گفت که او تا به حال شده است نشانه های کولیک.

بیشتر: صاحبان 38 سگ و یک گربه نجات از 'اسفناک' شرایط زندگی شارژ

نجات شد در نهایت قادر به دریافت لیلی به یک اسب تریلر, اما زمانی که آنها کشیده به دریافت گاز آنها متوجه او شد و "پایین" دوباره انتشار گفت. او در نهایت درگذشت که در ایستگاه گاز است.

لیلی گرفته شد به ایالتی پنسیلوانیا دامپزشک آزمایشگاه در هریسبورگ برای یک کالبد گشايی انتشار گفت.

اوری گفت که او موفق به دریافت یک تماس از دامپزشک در روز سه شنبه بیان کرد لیلی نه به مرگ از گرسنگی مردن. لیلی دچار یک بیماری زمینه ای و درگذشت از آنجا که معده او پاره شده که منجر به "متعدد گرفتار lipomas," آزادی گفت.

بیشتر: نوعی سگ پشمالوی باهوش با هانوفر روابط برنده بهترین نمایش در Westminster Dog Show

دامپزشک گفت که این اتفاق رخ نداد در 28 روز است که مالک فعلی او بود و می توانست در جریان انتشار گفت. این وضعیت باعث لیلی به از دست دادن وزن است.

ایالتی پنسیلوانیا پلیس در حال تحقیق در مورد حیوانات در اموال مالک.

بررسی برای به روز رسانی در این انتظار داستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن