فعال است که به طور دائم باعث به پوشیدن هود و گوش

یک سان فرانسیسکو فعال زن که در یک همیشگی دولت است که باعث شده تا به حال به توسل به پوشیدن سیاه هود بر سر او

توسط ATROTICNEWS در 1 تیر 1399
triggered

یک سان فرانسیسکو فعال زن که در یک همیشگی دولت است که باعث شده تا به حال به توسل به پوشیدن سیاه هود بر سر او و گوش بند 24 ساعت در روز. او تغذیه مایع از طریق یک لوله به دلیل برخی از غذاها و یا دستور العمل می تواند دیده می شود به عنوان فرهنگی-تخصیص است.

ماشه هشدار!

وندی Almarsten, 23 در حال حاضر در یک زندگی دائمی "فضای امن" و به ندرت سرمایه گذاری کردن.

"او نشسته در یک فضای امن منطقه در آپارتمان او با یک هود روی سر و گوش. ما نمی توانیم هر چیزی را به او چرا که اگر ما می گویند هر کلمه ممکن است ماشه او با توجه به آنچه او در حال فکر کردن در هر زمان. به عنوان او مراقب من تامین می شود توسط سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به نگاه پس از او زنده می ماند او مصیبت" Frederica Pitkin, که وندی مراقب گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل جمعه.

همه چیز رو بد چند هفته پیش هنگامی که پل #MeToo فعال بود و در حال تماشای تلویزیون بود و بلافاصله باعث شده که او به تماشای یک فیلم مستند در مورد شامپانزه ها در وحشی. به نظر می رسید هر کجا که او در اینترنت, راه رفتن در خیابان و یا صحبت کردن به کسی که او را باعث شود و شروع به موعظه در مورد او مارکسیست رویاهای برای امریکا فمینیسم سیاه زندگی موضوع تغییر جنسیت عجیب و غریب تلقین دستور کار است.

زمانی که وندی در نهایت گرفته شده است به یک روانپزشک او ضرب و شتم او را بر سر یک مجسمه معروف روانپزشکی مبتکر فروید. به نظر می رسد که زیگموند فروید بود نژادپرستانه در چشم او و که او نیز یک misogynistic ضد فمینیستی قطعه گه.

مصرف وندی به یک دکتر به طور منظم کمک نمی کند زمانی که او انجام شده بود را بررسی کنید تا او را توصیف با جنس زن ضمیر و او لگد او را در غدد تناسلی. با توجه به سخت فمینیستی نما ایدئولوژی بود که چیزی اشتباه پزشک به انجام به تصور او ،

به هر حال وندی دیگر باعث شده به طور مداوم و فقط نشسته و در فضای امن و شاد می تواند به عنوان. برخی از دوستان او می گویند که او هرگز به نظر می رسید پس از رضایت در زندگی و امید او را حمل بر ابلق بودن و گوش او مسدود شده و تا سن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن