2020 پیش نویس NFL: Carolina Panthers را Penn State را Yetur ناخالص-Matos دوم-دور ستاره

Yetur ناخالص-Matos تبدیل فقط سه سال در ایالتی پن به پول و امکانات بالا دور دوم پیش نویس NFL انتخاب کنید.

به Carolina Panthers در زمان کوهستانی دفاعی در پایان به سرعت با ششم انتخاب شب جمعه.

قطعا آن را هنوز هم در آمد و کمی بعد از انتظار است. ترین پیش نویس prognosticators بود ناخالص-Matos میله میله در پایین نیمی از دور اول. پس از ایالت اوهایو ستاره تعقیب جوان گرفته شده بود با کلی دوم انتخاب تنها یکی دیگر خالص تصویب حمله کننده گرفته شد در اولین 32.

بنابراین ناخالص-Matos تا به حال به صبر یک روز بیشتر. او انتظار دارد که به پیوست و کمی بعد با پن استیت هم تیمی KJ Hamler موشک-سوخت گیرنده returner و دونده.

گرس-Matos شده بود چشم دوخته اند مراسم با پیر Penn State موقعیت مربی شان اسپنسر که در حال حاضر مربیان خط دفاعی با New York Giants. در حال حاضر او را برای کارولینای سر مربی مت Rhule سابق Nittany Lion.

گرس-Matos یکی از اولین دفاعی به پایان می رسد انتخاب شده به طور کلی. و او را در حال حاضر تیم با کارولینای دور اول پیش نویس انتخاب دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای از آبرن.

بیشتر: KJ Hamler در پیش نویس NFL: است, Penn State سرعت ستاره بیشتر در معرض خطر یا پاداش ؟

بیشتر: جان رید در پیش نویس NFL: Penn State cornerback افزایش با ذهن سریع, سریع, سر پا

گرس-Matos هنوز Penn State بالاترین-پیش نویس دفاعی lineman در یک دهه. دوون هنوز یک دور دوم انتخاب کنید (53 کلی) توسط Cincinnati Bengals در سال 2012. جارد Odrick اول بود طفیلی (28) توسط میامی در سال 2010.

گرس-Matos صاحب تا حد امکان و تا سمت به عنوان هر کسی که در این پیش نویس است. او مقدار زیادی از فرصت به صورت فله و تقویت خود 6-پا-5 و 265 پوند قاب. او تنها صرف سه فصل در کالج آموزش برنامه فقط تبدیل 22 بهمن ماه است.

“من فکر می کنم ناخالص-Matos را واقعا خوب کار (در NFL)” ESPN college football تحلیلگر کرک Herbstreit به خبرنگاران گفت: این هفته است. “من دوست دارم او ظهر. من عاشق نگرش خود را. من عاشق داستان خود را. من فکر می کنم او واقعا با استفاده از آن به عنوان انگیزه.

“از آنجا که طول او توانایی های ورزشی و سیالیت او با من فکر می کنم او در ادامه به رشد می کنند. با قاب دو یا سه سال از هم اکنون او را (رفتن به) بزرگتر می شود و او یک مرد است که می تواند بسیاری از نقش عجله کارفرمایی و مخل.”

او صحبت کرد در طول بیش از سال گذشته در مورد چگونگی از دست دادن پدرش زمانی که او 2 ساله بود و برادر خود را نه سال بعد از آن سوخت خود انگیزه و فوتبال حرفه ای.

پدرش غرق شدند در حالی که صرفه جویی در گرس-Matos در طول یک تصادف قایقرانی. برادر بزرگتر او پس از کشته شدن توسط رعد و برق زده در زمین بیس بال.

“من می خواهم به انجام کاری بهتر برای خانواده من و مادر من و این نوع از چگونه من آن را با نزدیک شدن. که واقعیت آن را,” او گفت: نیویورک پست و خبرنگاران در فوریه NFL ترکیب.

گرس-Matos بلافاصله نشان داد که اخلاق کار و پشتکار همراه با نادر سرعت و چابکی برای یک انسان اندازه خود — پس از ورود در پن استیت. کادر مربیگری می دانستم که آنها متعلق به یک ستاره در سریع ساخت و به او اجازه داد در کار آموزش به عنوان یک درست دانشجوی سال اول.

او نمایش داده می شود توانایی غیر طبیعی به عنوان خوانده شده و واکنش نشان می دهند در خاموش کردن در حال اجرا پخش پشت داد و بیداد به عنوان یک دانشجوی سال دوم شبیه به سابق ایالتی پن linebacker NaVorro بومن.

بیشتر: رابرت ویندزور در پیش نویس NFL: تا چه حد خواهد تلاش و انرژی و حمل Penn State lineman?

گرس-Matos تا به حال به مبارزه را از طریق توجه بیشتر مخالفت با دفاع در سال 2019 و نه تسلط به برخی انتظار می رود در سراسر. اما او نشان داد او در دور اول پیش نویس بالقوه در ستارگان بالا-عملکرد حرکتی در ایالت اوهایو در ماه نوامبر.

در حالی که 20 پردازد برای از دست دادن به عنوان یک دانشجوی سال دوم آغشته به 15 سال گذشته خود کیسه را رشد از 8 تا 9.5.

“با عجله جعبه ابزار است که تنها تا نیمه پر است, اما آن را فقط یک ماده از زمان قبل از چرخش حرکت می کند و سرعت-به-اتهام قدرت تبدیل شدن به بخشی از متنوع حمله” نوشت: NFL.com پیش نویس تحلیلگر لنس Zierlein. “گروس-Matos باید استارت اولیه اما زمانی که قدرت و مهارت سازگاری با ورزشکاری نگاه برای او برای تبدیل شدن به یکی از سازنده تر مدافعان در لیگ است.”

Penn State همچنین انتظار دارد که به چند بازیکن را برداشت و در دور بعد در روز شنبه از cornerback جان رید به دفاعی مقابله با رابرت ویندزور و حتی احتمالا linebacker کم قهوه ای و توپ بلیک Gillikin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im