نقد و بررسی آلبوم: بانوی دل شکسته را برمی گرداند به او پاپ ریشه در حالی که پرداخت ادای احترام به گذشته او در 'انجام'

لیدی گاگا حمل و نقل از هیولا کمی به سرزمین "علم رنگ شناسی" در او مدتها در انتظار ششمین آلبوم استودیویی. بازگشت

توسط ATROTICNEWS در 10 خرداد 1399

لیدی گاگا حمل و نقل از هیولا کمی به سرزمین "علم رنگ شناسی" در او مدتها در انتظار ششمین آلبوم استودیویی.

بازگشت به الکترو-پاپ ریشه های لیدی گاگا را unapologetic, شعر و دلتنگ دیسکو ضربه را "علم رنگ شناسی" نهایی تابستان رقص به موسیقی متن فیلم. 16-آهنگ و آلبوم هایش با خواننده مبارزات شهرت جستجو برای خود هویت و ذاتی عشق به موسیقی. زیر کشور الهام گرفته از آلبوم "جوآن" و برنده جایزه اسکار عملکرد در فیلم "ستاره ای متولد شده است" دل شکسته به درستی اصلاح او پاپ تاج و تخت با جدیدترین آلبوم.

ورود به دنیای "علم رنگ شناسی" با دقیقه ای-طولانی instrumental باز کردن آهنگ دل شکسته استقبال شنوندگان را به یک آلبوم پر از خام شعر و قدرتمند electronic تن. اولین عمل با ظرافت توازن احساساتی رقص ضربان یادآور اولین آلبوم "شهرت" در حالی که او در حال تحول از آلبوم شخصی آسیب پذیری آواز "می تواند شما را بکشد من از این زنده است ؟ /من کجا بدن ؟ من در ذهن من گیر" در اشاره به زندگی او در محل موردتوجه وتماشای عموم در "آلیس."

دل شکسته می ایستد تا برای خودش به عنوان یک هنرمند در "باران من" جایی که او جشن زندگی خود را برای آنچه در آن است به جای اجازه می دهد صدمات او رو به نگه داشتن او را به عقب. دل شکسته را فرمانده گفتاری خواننده زوج با او قدرتمند حوله صدای کر قطاری از توجه شنوندگان و باعث می شود یک چیز روشن – مادر هیولا بازگشته است.

به عنوان این آلبوم همچنان دل شکسته, بررسی, جدید, آرامش, رقص بیت به نمایش گذاشتن فمینیسم در "رایگان است." او شعارهای "این است که من dancefloor من مبارزه برای" داشتن هویت خود را به عنوان قادر به زن مستقل و به عنوان فنری طبیعت ترانه مظهر اینده زمین از "علم رنگ شناسی."

بعد آهنگ "سرگرمی امشب" در حالی که lyrically فراموش شدنی در تکرار آن هنوز فراهم می کند سر-تداوم و شانه-swaying تن در هر حال کلاسیک آهنگ دل شکسته. پر از نور دل و ضربان دار باشگاه رقص ضربان دل شکسته با استفاده از عمل از "علم رنگ شناسی" به درمان از گذشته او تروما با لمس بر روی تم تجاوز جنسی و سوء مصرف مواد.

[لینک های مرتبط: نقد و بررسی آلبوم: All Time Low افتخارات گذشته خود به کنکاش بیشتر تم ها در "بیدار شو آفتاب']

پس از interlude "علم رنگ شناسی دوم" این آلبوم در ادامه به دوم خود را عمل می کنند. چشمگیر, سازهای زهی کاملا منجر به تپش ضرب و شتم از "911" است که شاید برجسته از این آلبوم است. بیگانه-esque خودکار-تنظیم صدای خواننده با یک جفت مدرن 80s لحن مظهر نهایی جدید "Chromatica" عصر دل شکسته. از طریق, مربوط به اینده, جوی انجمن, او نشان می دهد که او بزرگترین دشمن در شهرت خودش است. ماهیت تکراری این آهنگ از آلبوم همچنین برجسته دوره ای کیفیت گاگا گذشته تخریب شده است که شکسته او را تازه کشف شده خود تحقق.

در طول زندگی حرفه ای اش دل شکسته شده است تعریف یک ستاره پاپ – از فرش قرمز و گوشت و لباس به گریز از مرکز موسیقی فیلم او هرگز خجالتی در مورد کسی که در او است. اما در بعد آهنگ از این آلبوم "عروسک پلاستیکی" او نشان می دهد که چگونه بودن خودش او را ترک کرده است احساس مانند یک عینک با یک خوش بین و وحشت زده و عصبی تولید تقلید از روح حرکات یک عروسک.

باقی مانده از این آلبوم را در نیمه دوم به شرح زیر تاسیس شده موضوع بیان خود و عشق به خود با "انیگما" به عنوان یک مستقل از مسیر است. دل شکسته است که به وضوح هدایت هیجان انگیز funk انرژی از سال 2013 آلبوم "ARTPOP" با groovy instrumentals و به راحتی قابل تشخیص محدوده آواز بر روی صفحه نمایش کامل در "انیگما". دیسکو بیت از این آهنگ و رمز و راز در شعر "ما می تواند هر چیزی که شما می خواهید آن را روشن است که "علم رنگ شناسی" سرزمین آزادی برای هر دو هویت و رقص.

[لینک های مرتبط: نقد و بررسی آلبوم: The Weeknd اصیل تصویر می کشد اندوه بیش از گذشته دل شکستگی در بعد از ساعت]

معرفی بخش پایانی با یکی دیگر از میان پرده "علم رنگ شناسی سوم" دل شکسته رشد می کند از او گذشته و بسته کردن آلبوم خود را با سه آهنگ است که مدرنیزه کردن موسیقی خود را با قابل توجه synths. همکاری با التون جان در "سینوسی از بالا" این جفت ارز را, نقطهنظرات خود را تجربه مشترک شفا از طریق موسیقی همراه با قابل توجه آکورد پیانو و بالا سخت تن به تن خانه می تپد. دل شکسته با استفاده از "سینوسی" به عنوان یک homophone برای "نشانه" ارجاع امواج صوتی است که به شکل یک منحنی سینوسی را ماهرانه بر موسیقی به عنوان یک پایه منبع در زندگی او است.

به عنوان این آلبوم شروع به نتیجه گیری "1000 کبوترها" می ایستد به عنوان sonically ضعیف ترین آهنگ آلبوم. در تلاش برای بازسازی خود دیسکو صدا, آهنگ پست-کر می افتد کوتاه به عنوان ضرب و شتم خانه الشعاع دل شکسته را افزایش صدای خواننده.

با این حال آخرین آهنگ از آلبوم "بابل" آمرزد بسته شدن بخش و تقلید همان '90s انرژی از مدونا "رواج است." او بازی با کلمات روابط باستانی بین النهرین شهر مدرن و روز شایعات بی اساس با شبیه صدایی عبارت "babble است." آهنگ sensationally تمرکز بر نبرد او با سمی شایعات و پرورش محیط زیست از هرج و مرج با ساکسیفون و رقص beats به همراه پیام خود را.

در تمامیت آن "علم رنگ شناسی" است که نه تنها ایده آل برای رقص, اما آن را نیز برجسته شکننده و آسیب پذیر در کنار دل شکسته زندگی به عنوان یک ستاره پاپ. او را برمی گرداند به دیسکو ضربه است که تاسیس خود را به عنوان پاپ سردستهزنان خواننده اپرا او در حالی که lyrically کاوش در هویت خود در خارج از کانون توجه است.

پس از به تعویق انداختن اصلی انتشار این آلبوم به عنوان یک نتیجه از COVID-19, "علم رنگ شناسی" است که به خوبی به ارزش صبر کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن