فارغ التحصیل مدارس و دانش آموزان آینده نگر تنظیم به فقدان فرد در آزمون پذیرش

دانش آموزان چپ نامشخص در مورد تحصیلات تکمیلی پذیرش به دلیل تغییر و لغو برنامه آزمون میان coronavirus بیماری هم

توسط ATROTICNEWS در 5 اردیبهشت 1399

دانش آموزان چپ نامشخص در مورد تحصیلات تکمیلی پذیرش به دلیل تغییر و لغو برنامه آزمون میان coronavirus بیماری همه گیر.

GRE, GMAT, LSAT و MCAT تمام شده است تغییر و یا لغو بیش از نگرانی های ایمنی عمومی. سه آزمون های کوچکتر – دندانپزشکی پذیرش آزمون بینایی سنجی آزمون پذیرش و داروخانه College Admission Test – نیز لغو شده است.

GRE و GMAT که هر دو در حال حاضر مبتنی بر کامپیوتر تست به طور معمول گرفته شده در کامپیوتر و مراکز تست در حال حاضر ارائه از راه دور را-صفحه اصلی نسخه از خود آزمون گفت: Jeff توماس, Kaplan Test Prep اجرایی مدیر پذیرش برنامه های.

آخر به طور معمول یک تبلت مبتنی بر تست گرفته شده در تعیین مرکز آزمون توماس اضافه شده است. در حال حاضر آخر-فلکس اصلاح شده از راه دور نسخه آخر در دسترس است برای دانش آموزانی که تا به حال خود را در شخص آخر لغو شد در ماه مارس یا آوریل است. دولت آینده از آخر هنوز هم برنامه ریزی شده برگزار می شود در فرد به عنوان در حال حاضر توماس گفت.

دولت از MCAT لغو شده است از طریق مارس 21. اما سه جدید, تاریخ آزمون اضافه شده است به 2020 تست, تقویم که شامل دو گروه صبح و بعد از ظهر جلسات امتحان روز, با توجه به انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی.

این تغییرات به پذیرش تحصیلات تکمیلی امتحانات به احتمال زیاد تغییر چگونه متقاضیان در حال بررسی توسط فارغ التحصیل مدارس در این سال, توماس گفت. چندین مدارس فارغ التحصیل شده اند تنظیم خود را تست مورد نیاز برای این سال برنامه چرخه در تلاش برای از بین بردن مشکلات مربوط به تاثیر این بیماری همه گیر.

به صورت حرفه ای و فارغ التحصیل مدرسه برنامه ها در دانشگاه کالیفرنیا در سیستم دانش آموزان باید با پرس و جو خاص خود را برنامه مورد علاقه برای بسیاری از اطلاعات دقیق در مورد این سال روند درخواست گفت: UC سخنگوی Stett هالبروک.

دانشگاه UCLA فارغ التحصیل مدارس با توجه به اصلاح خود را تست مورد نیاز در آینده پذیرش چرخه گفت: رابین Garrell رئیس بخش تحصیلات تکمیلی و معاون شهردار برای فارغ التحصیل آموزش و پرورش در ایمیل و بیانیه.

هیچ campuswide پذیرش تحصیلات تکمیلی مورد نیاز آزمون در UCLA Garrell اضافه شده است. تست الزامات تعیین شده توسط فارغ التحصیل مدارس و ادارات مربوطه خود را برای برنامه های.

کالیفرنیا پزشکی و مدارس و همچنین برنامه ریزی برای آرامش خاصی مورد نیاز برای متقاضیان آینده نگر برای آینده برنامه چرخه با توجه به یک بیانیه مشترک از پذیرش رؤسای کالیفرنیا مدارس پزشکی از جمله دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه UCLA.

پزشکی مدارس را قبول pass/fail نمرات مقطع کارشناسی و برنامه بدون نمره MCAT از کسانی که قادر به گرفتن تست به دلیل لغو این بیانیه اضافه شده است.

UCLA اندرسون دانشکده مدیریت نیز خود را اصلاح روند درخواست به آدرس اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر. نمرات آزمون هنوز هم مورد نیاز برای متقاضیان اما مهلت برای برنامه های کاربردی تمدید شده است به تاریخ 1 ژوئن 2020 برای این سال را به متقاضیان است.

UCLA School of قانون است و نه آرام آن آخر مورد نیاز در این مرحله به دلیل آخر-انعطاف پذیری است که هنوز هم در دسترس برای متقاضیان گفت: رابرت شوارتز, دستیار دین از پذیرش در یک ایمیل فرستاده بیانیه. اما برای سقوط 2021 قانون مدرسه خواهد شد پذیرش آخر نمرات از طریق فوریه 2021 دولت از آزمون. اواخر درخواست به درخواست نیز در نظر گرفته شود بر اساس مورد به مورد او اضافه شده است.

UCLA رؤسای' شورای تحصیلات تکمیلی و شورای بخش تحصیلات تکمیلی نیز با صدور بیانیه ای به آدرس اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر.

متقاضیان به دانشگاه UCLA فارغ التحصیل و حرفه ای مدارس مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت نگر بیانیه ای گفت:. گذشته از نمرات آزمون ترکیبی از شخصی دستاوردهای توصیه نامه ها, شخصی, اظهارات, سابقه تحصیلی و تکمیلی مصالح همه در نظر گرفته شده در طول پذیرش تصمیم گیری.

UCLA پذیرش بدن نیز پذیرش کلاس با عبور/بدون تصویب بندی در این بیماری همه گیر در این بیانیه اضافه شده است.

در حالی که فارغ التحصیل امتحانات مدرسه باقی می ماند بخشی از فرایند پذیرش برای برخی از مدارس دانش آموزان را هنوز هم قادر به کار بر روی اجزای دیگر برنامه های کاربردی خود توماس گفت.

"در نهایت دانش آموزان هنوز هم بسیاری از چیزهایی که در کنترل خود برای قرار دادن با هم یک نرم افزار عالی," او گفت:. "آنها در کنترل از توصیه نامه های شخصی و اظهارات آنها در نوشتن و (مجازی امتحانات) آنها را کمی کنترل بیشتر بر محیط تست."

در میان این تغییرات UCLA دانش آموزان هنوز هم در سمت چپ احساس نامشخص در مورد آینده خود و تحصیلات تکمیلی برنامه های کاربردی.

رایان ظرف یک سال چهارم مطالعات جهانی, دانش آموز, گفت که او هنوز رتبهدهی نشده است گرفته GRE به دلیل اختلال و عدم اطمینان از بهار سه ماهه.

"من شده اند واقعا شلوغ برای سه ماهه بهار به خصوص (با) این را به عنوان یک مجازی سه ماهه تنظیم به سخنرانی های تصویری و من هم یک کار پاره وقت," او گفت:. "بنابراین من واقعا در زمان حال (به آماده شدن برای GRE)."

Shezan Jimenez یک سال چهارم مطالعات ایتالیایی, دانش آموز گفت: در یک ایمیل که همه گیر است و تاخیر در او نظر گرفتن GRE که تحت تاثیر درخواست خود را برای یک فارغ التحصیل مدرسه کامل-سوار کمک هزینه تحصیلی.

Jimenez برنامه ریزی شده بود به GRE در اوایل ماه مارس اما امتحان به تعویق افتاد به یک مقدار بعد از آن تاریخ به دلیل تاثیر این بیماری همه گیر.

"این reschedule ناشی از نمرات من به در آمده و پس از 31 مارس و فرصتی که برای بورس بود که واقعا واقعا ناراحت کننده چون من تا به حال همه چیز برنامه ریزی شده," او گفت:. "سپس از جایی آن رفته بود. بنابراین در حال حاضر من تقلا برای دیدن چگونه من را حتی برای پرداخت گرادیان مدرسه اگر من می تواند به این سال است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im