نیویورک شهرستان درایو-از طریق بانک مواد غذایی توزیع مرکز گسترش سهشنبه ساعت

York County مواد غذایی بانک هفتگی درایو از طریق مرکز توزیع و تمدید آن ساعت به کمک بیشتر مردم در تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی جداول خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این سرویس در دسترس است از 3 تا 6 بعد از ظهر سه شنبه در 1094 Haines جاده (ساختمان در کنار ارتش رستگاری) با توجه به اطلاعیه اعلام ساعت جدید. درایو از طریق محل اضافه شده در پایان ماه مارس پس از غذا مقامات بانک شاهد افزایش تقاضا برای این سرویس.

هر خانوار دریافت رایگان اضطراری جعبه مواد غذایی حاوی مواد غذایی به اندازه کافی برای تغذیه یک خانواده چهار برای 4-5 روز از جمله کالاهای اساسی مانند کره بادام زمینی و برنج و کنسرو تن ماهی و انواع ماهی تازه و منجمد اقلام از جمله گوشت تولید و فراورده های لبنی.

بیشتر: Coronavirus موارد در Pa.: اقامت در خانه سفارش تمدید تا 8 مارس

بیشتر: ‘گرگ برای ما کار می کند!’: معترضان شعار در رالی برای بازگشایی اقتصاد پنسیلوانیا

هیچ شناسه یا اسناد و مدارک مورد نیاز است برای به دست آوردن غذا. اما مردم خواسته می شود که فقط یک نفر در ماشین برای سلامت و دلایل ایمنی. شرکت کنندگان باید تنه یا عقب وسیله نقلیه خود را پاک بنابراین داوطلبان می توانند بار مواد غذایی با حداقل تعامل با راننده.

افرادی که حمل و نقل خود را تشویق به رفتن به بانک غذایی اصلی در محل 254 W. شاهزاده سنت در نیویورک از 3 تا 4 بعد از ظهر روز سه شنبه به دریافت مواد غذایی خود را. این یک پیاده روی تا محل.

[ نیویورک رکورد روزانه را پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ydr.com/subscribe. ]

بانک غذایی در خدمت بیش از 1700 خانواده ها در هفته گذشته و مقامات انتظار می رود این تعداد به ادامه به افزایش است.

بانک غذایی نیز به دنبال کمک های مالی و داوطلب سالم برای کمک به, در هفته های آینده.

صدفی Stallsmith یک روند خبرنگار نیویورک رکورد روزانه. او را می توان در رسید [email protected] و یا به دنبال در توییتر @ShelStallsmith.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>