York County, زن و شوهر می میرد COVID-19 عوارض سه روز از هم جدا

مایک Argento York Daily Recordمنتشر شده 8:28 AM EDT May 15, 2020ربکا دهنده درگذشت در مارس 4. برادلی دهنده درگذ

توسط ATROTICNEWS در 27 فروردین 1399

ربکا دهنده درگذشت در مارس 4.

برادلی دهنده درگذشت سه روز بعد.

"هر دو آنها است. آنها رفته است. فقط می خواهم که پدر و مادرم هر دو از بین رفته اند" دختر خود را Maranda دهنده نوشت: در Facebook.

بکی و براد – به عنوان آنها شناخته شده بودند – در میان 584 نفر در پنسیلوانیا است که فوت کرده اند که از روز شنبه از عوارض ناشی از COVID-19. بکی بود 61; براد, 60. آنها می شده اند متاهل 34 سال در ماه آینده.

اما آنها نه آمار. آنها زندگی عشق انسان به عنوان توسط دختر خود را ادای احترام به زندگی خود را.

براد تدریس دخترش "چگونه به استفاده از ابزار قدرت و رانندگی مانند دیل Earnhardt" نمایش "جنگ ستارگان" برای او در زمانی 5 و به او آموخت که چگونه به بازی گلف. او آموخت و او را به تعقیب رویاهای خود و کسب مدرک خود را از پنسیلوانیا کالج هنر و طراحی. او یک بار نشسته طریق مشخصه فیلم با دختر خود را فقط برای گرفتن یک نگاه اجمالی از Maranda اولین تلویزیون تجاری.

بیشتر: نیویورک Co. مرد رفت و به پرو برای عروسی دخترش. او زخم تا در 3 هفته COVID مستند

بیشتر: این شهرستان نیویورک بومی است که یک انسان خوک گینه برای coronavirus واکسن آزمون

آنها زندگی می کردند در Lewisberry در شمال نیویورک شهرستان در یک گله دار در ماهیگیری نهر جاده.

بکی بود یک عضو از کلاس از سال 1977 از کامبرلند دره دبیرستان "که در آن او twirled یک تفنگ در bandfront" با توجه به اگهی در گذشت.

"او حیله گر و عاشق همه چیز را با او دست یافت و شادی بزرگ در برنامه ریزی های احزاب و حوادث و از آن ساخته شده او ماموریت شخصی برای قلاب دوزی نوزاد پتو برای هر کودک استقبال به جهان با دوستان متعدد و خانواده" او اگهی بخوانید.

"او جمع مشتاق خوک مجسمه و لذت می برد بسیاری از سفرهای بیرون با عمو جانی جستجوی آن باید گنجینه های. او همیشه آماده است برای کمک به هر دوست در نیاز دارید و مایل به گوش دادن به داستان زندگی یک غریبه. او سریع به ارائه یک لبخند و مادرانه مشاوره. او دوست داشت برنامه ریزی هدیه و شگفتی برای هر کسی و هر کس."

بکی مشغول به کار در نیو کامبرلند ارتش انبار "کمک به پایدار راه هایی برای استفاده مجدد از منابع ما" با توجه به اگهی در گذشت.

براد رفت به شرق Pennsboro دبیرستان نیز فارغ التحصیلی در سال 1977. او یک ورزشکار و یک عضو از فوتبال و بیس بال و تیم های شنا.

"او همه کاره است که عاشق به ساخت همه چیز و تبادل نظر مهارت است که او استفاده می شود به عوض کردن خانواده اش را در طول سال خود را" اگهی خود را اعلام کرد.

"در طول زندگی اش او پنجه بسیاری از سرگرمی و احساسات. در خود را سال جوان تر, او شتافت سهام خودرو در محلی آهنگ خاک خود را سیاه و سفید ماشین شماره گذاری شده با رنگ زرد 04 و مزین با نام همسر و دخترش. او ساخته شده و به پرواز در آمد (و سقوط) مدل هواپیما, مسابقه اتومبیل های بتن مسلح و بازی های متعدد دور از گلف در موسسه خیریه مسابقات. او عاشق ورزش از همه نوع و سطح و شما می توانید گاهی اوقات پیدا کردن او زیر 2 بازی های مختلف و یا حوادث در یک بار. یکی از نقاط نرم شد و حیوانات و او doted در خانواده 4 cats عشق و عاشق تماشای حیوانات سیاره است.

"در سال های بعد او در خانه آغاز شد-دم خود آبجو پیگیری او در زمان به طور جدی و بزرگ شادی و غرور در تهیه آبجو از ابتدا و به اشتراک گذاری محصول نهایی خود را با دوستان و خانواده خود را. زمانی که او بود دم او بر روی موتور سیکلت خود را با بهره گیری از جاده باز و کشف کباب رستوران و یا بازدید از دوستان خود را در محلی لژیون آمریکایی و VFW" با توجه به اگهی در گذشت.

بکی و براد در حال برنامه ریزی برای جشن سالگرد خود را با در نظر گرفتن اولین تعطیلات خود را در سال در ماه آینده برای بازدید از باغ وحش سینسینتی با توجه به Facebook post.

بکی مریض شدم برای اولین بار و زخم بر روی یک دستگاه تهویه در ICU. دو روز پس از تصویب دور براد شد در ICU نیز در ونتیلاتور با توجه به Maranda را Facebook posts. Maranda گزارش داد که او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس ها و دوره نقاهت بود. Maranda نوشت: "این در حال حاضر 3 هفته و هر روز احساس می کنم بهتر از گذشته است. من در اینجا به تنهایی در این خانه پر از خاطرات بسیاری از تلاش برای پیدا کردن جدید من طبیعی در جهان است که چیزی جز عادی دیگر."

در یک پست نوشته شده صبح روز بعد از پدرش درگذشت Maranda نوشت: "من خیلی حسادت کسانی از شما که فقط در خانه خسته. من حسود هستم که بچه های خود را در حال رانندگی شما دیوانه. من حسود هستم که از دست شما بیرون رفتن برای صبحانه. من حسود هستم که شما را از دست ندهید ورزشی و یا از دست ورزشگاه و یا مدرسه را از دست ندهید و یا از دست liquor store.

"خانه بمانند و صاف منحنی پس از آن می تواند تنها چیزهایی که شما را از دست ندهید. در خانه بمانند بنابراین من می تواند احاطه شده توسط خانواده من دوباره هر چه زودتر خانواده ای است که به راحتی از جلوی خانه و از طریق تلفن."

مقاله نویس/خبرنگار مایک Argento شده است یک رکورد روزانه کارمند از سال 1982. او را در رسیدن به 717-771-2046 و یا در mike@ydr.com.is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن