بسکتبال زنان را Japreece دین می بیند قصد دارد به نرم افزار پیچیده coronavirus

زمانی که اشتباه ارشد گارد Japreece دین در زمان دادگاه در شماره 10 UCLA بسکتبال زنان را 67-51 Pac-12 مسابقات از دست دادن در برابر شماره 7 استنفورد او نمی دانم که مسابقه خواهد بود تاریخ و زمان آخرین او به عنوان یک Bruin.

این بود تا مسابقات NCAA لغو شد و پنج روز بعد در 12 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که او متوجه شد گام های بعدی در کار حرفه ای بسکتبال شد راست در اطراف گوشه و که او تا به حال از دست رفته در یکی از آخرین شانس خود را برای انجام حرفه ای پیشاهنگی ،

“من فکر می کنم (این فرصت از دست رفته) چیزی است که به من صدمه دیده بیشتر,” Dean گفت. “(آن صدمه دیده است به قادر) به نمایش گذاشتن آنچه که من می تواند انجام آنچه که تیم ما می تواند انجام دهد چرا که من برای مطمئن شوید که فکر می کنم (مسابقات NCAA) را ساخته اند من شانس بهتر است یا قرار دادن در موقعیت های مختلف.”

آنچه که در آینده به نظر می رسد برای دین نامشخص است به دلیل جهانی مقررات اطراف COVID-19 بحران به عنوان ورزش حرفه ای تبدیل شده است که بر روی سر خود را در هفته های اخیر. به WNBA این قاعده مستثنی نیست با این لیگ به تعویق انداختن هر دو اردوگاه های آموزشی و مارس 15 شروع فصل به طور منظم.

دین اعلام کرد برای WNBA پیش نویس – که هنوز در محل از راه دور مارس 17 – با ESPN Mechelle Voepel آخرین mock draft slating دین انتخاب شود در آغاز دور سوم توسط آتلانتا رویا.

در حالی که دین گفته او سپاسگزار برای هر فرصت را به بازی در سطح بعدی او اشاره کرد که خود او پیش نویس روز انتظارات بالاتر است.

“من فقط می خواهید برای دریافت پیش نویس صادقانه اما من رقابتی و فکر می کنم از خودم بسیار, بنابراین من فکر می کنم که من می توانم بهتر از دور سوم اما هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد,” Dean گفت. “من به هر فرصت که من می توانید و امکان استفاده از آن است.”

خوشبختانه برای دین او ساخته شده مربی در سابق UCLA گارد و فعلی بازیکن در سال سوم با سیاتل طوفان Jordin کانادا. کانادا فراخوانده شد و به عنوان پنجم به طور کلی انتخاب در سال 2018 WNBA پیش نویس و او گفت: او کمک کرده است تا دین آماده سازی برای فرآیند انتخاب.

“من می دانم که این زمان مهمی برای (Dean) پس (من فقط تلاش شده است) به تشویق او و صحبت کردن با او به عنوان آنجا که ممکن است و پاسخ سوالات خود را” کانادا گفت.

هر دو کشور کانادا و دین را به حال خود را تغییر دهید روال آموزش در پی دولت جدید موظف به محدودیت – اما این تغییرات نگاه متفاوت برای دو بازیکن در حقانیت امتیاز در حرفه خود.

از آنجا که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قرار می گیرد اجتماعی فاصله توصیه به اثر دین گفت که او تا به حال نه دسترسی به یک بسکتبال بدنسازی, اما او برداشته شده و وزن شده است و در حال اجرا به ماندن در شکل. 2018 WNBA قهرمان کانادا گفت: او یک تمرین هنگ از طوفان آموزش کارکنان از جمله یوگا و پیلاتیز.

کانادا گفت: مشکل در بازگشت به بسکتبال می تواند تقویت اگر WNBA فصل لغو شد. او را یک سال بدون بسکتبال به او بازی نمی کند, بین المللی این زمستان گذشته داشتن قبلا صرف 2018-19 فصل در خارج از کشور رقابت در لهستان سبد Liga Kobiet.

با وجود عدم اطمینان, اما, کانادا – که به نام همه دفاعی تیم اول و رهبری WNBA در دزد در 2019 – گفت که او مطمئن بود که او توانایی های دفاعی قوی باقی خواهد ماند در حالی که اجتماعی فاصله توصیه منع او را از تمرین با بازیکنان دیگر.

“من نگران هستم در همه” کانادا گفت. “من مطمئن هستم که هر کس می تواند یک کمی زنگ زده اما من فکر می کنم هنگامی که شما را به نوسان از چیزهایی که همه چیز خواهد بود فقط خوب است.”

رئیس گفت: او توصیه شده است توسط مربی کری, از طریق چالش های منحصر به فرد ناشی از رمان coronavirus.

نزدیک گفت: خروج گارد نقطه تغییر برنامه را کشت و گفت که او درک پتانسیل ضربه زدن به دین را در چشم انداز آینده به عنوان نهایی دانشگاهی فصل کوتاه شد.

“من نمی تواند هر گونه افتخار تر از (دین) چرا که او بیشتر به از دست دادن در اینجا” نزدیک گفت.

رئیس گفت: او هنوز هم قصد دارد به دنبال یک حرفه ای در خارج از کشور مانند کانادا – تمرین مشترک توسط WNBA بازیکنان برای افزایش درآمد خود را – بدون در نظر گرفتن وضعیت WNBA را در سال 2020 شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im