چه مستند: 100,000 پروازها در بریتانیا هر هفته

تصویر 2020-05-04 در 01.42.40 (www.flightradar24.com) ما به عنوان ذکر شده در مقالات بی شماری از آغاز به اصطل

توسط ATROTICNEWS در 15 اردیبهشت 1399
Screenshot 2020-05-04 at 01.42.40 (www.flightradar24.com)
تصویر 2020-05-04 در 01.42.40 (www.flightradar24.com)

ما به عنوان ذکر شده در مقالات بی شماری از آغاز به اصطلاح بزرگ, انگلیسی, مستند, پروازهای بین المللی هنوز هم در حال آمدن به انگلستان توسط shedload از جهانی coronavirus نقاط. وجود دارد بدون چک در فرودگاه است و برخی از COVID-19 ویروس است که در ادامه آن عفونت از جمعیت بریتانیا که هنوز ظاهرا تحت مستند.

تنها در این هفته که دولت اعلام کرد برخی از مرتب کردن بر اساس از سازمان ملل متحد-ای اداره half-hearted قرنطینه اقدامات برای پرواز به انگلستان است. به طور طبیعی این را شامل نمی شود این پورت که در آن صدها هزار نفر از مردم وارد انگلستان هفتگی یا لاستیک dinghies آمده است که بیش از فرانسه برگزاری پناهندگان.

در آب و هوای آفتابی دوره یک هفته پیش مستند به نظر می رسید یک حافظه دور برای هزاران استرالیایی که آباد سواحل پارک ها و خیابان ها برای لذت بردن از خورشید است و برخی از این ویروس به عنوان به خوبی.

M25 است که به آن ماشین پارک وضعیت به میلیون ها نفر از رانندگان و در مورد به گسترش این ویروس در مغازه های مختلف و پر ازدحام نقاط خوش منظره و زیبا.

برای این ویروس این است که یک خوش آمدید, مهلت, چرا که آن را مانند وقتی که وجود دارد بدن انسان را آلوده.

به عنوان احمقها در کلمبوس فشار برای مدارس و کسب و کار به دوباره باز کردن زود هنگام, مطمئن, coronavirus خواهد شد و ادامه آن به سمت بالا سیر عفونت با مطلق glee.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن