وستوود کشاورزان' بازار می بیند کم مشتری ترافیک باعث می شود تنظیمات در میان COVID-19

این Westwood Village کشاورزان' بازار پس از پر جنب و جوش در صحنه های اجتماعی برای Westwood جامعه تلاش کرده است

توسط ATROTICNEWS در 30 اردیبهشت 1399

این Westwood Village کشاورزان' بازار پس از پر جنب و جوش در صحنه های اجتماعی برای Westwood جامعه تلاش کرده است برای جذب مشتریان از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کشاورزان' بازار غیر انتفاعی است که سازماندهی وستوود بازار شروع به پیاده سازی اجتماعی فاصله دستورالعمل مارس 26. در طول چند هفته اول از "امن تر در صفحه" سفارشات تنها چهار نفر از عادی به طور متوسط 32 فروشندگان نشان داد تا در بازار است.

بازار فروش گرفته اند یک ضربه شدید و بازار معمول فضای پر جنب و جوش به طور چشمگیری تغییر گفت: اوبری Shultz کشاورز مارک جامعه توسعه مدیریت.

"با خطوط ماسک صورت علامت یادآوری مشتریان به فاصله اجتماعی و بدون لمسی خرید سیستم های بازار است که استفاده می شود به احساس بی خیال در حال حاضر احساس می کنید جدی" Shultz گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

Marketgoers دیگر مجاز به انتخاب تولید و اصطبل بوده است ضبط کردن مطابق با 6 پا اجتماعی فاصله گرفتن حکومت. بازار دیگر امکانات رفاهی از قبیل مواد غذایی نمونه غذاهای آماده و موسیقی زنده شده اند به حالت تعلیق درآمد.

Vilma گوتیرز اجرا می شود که یک غرفه برای گوتیرز خانواده مزارع گفت که او تلاش کرده است برای جبران کمبود کسب و کار.

"من کار دارم ... یک چهارم بیشتر از آنچه که من استفاده می شود به" گوتیرز گفت. "احساسی, من در تلاش برای آن را نگه دارید با هم. جسمی من خشک شده است."

گوتیرز و فروشندگان دیگر باید بررسی راههای مختلف از جمله ارائه خدمات خود را برای فروش تولید کند اما این تلاش ها نیز مورد نیاز دیگر ساعت کار می کند.

Arnett مزارع راه اندازی ایستاده کنار جاده در نزدیکی انبار در تورانس و در حال حاضر به فروش می رساند انتخاب کنید تا جعبه میوه در وب سایت خود گفت: اسکار دیاز یک Arnett مزارع فروشنده.

این Westwood Village بهبود انجمن مصمم است به چشم پوشیدن از کشاورز علامت هفتگی هزینه برای کاهش فشار مالی بر فروشندگان مانند دیاز و Gutierrez. اندرو توماس به WVIA مدیر اجرایی گفت: او را ادامه خواهد داد برای نظارت بر بازار حضور و غیاب و قصد دارد به ارزیابی مجدد عملیات خود را اگر مشتری ترافیک قطره دوباره.

Organizers for the Westwood Farmer's Market set up signs reminding customers to stay 6 feet apart while perusing the market. (Amy Dixon/Daily Bruin senior staff)
سازمان برای Westwood کشاورزان' بازار راه اندازی نشانه یادآوری مشتریان به ماندن 6 فوت از هم جدا در حالی که بررسی دقیق بازار است. به مراتب کمتر وجود دارد بازدید کنندگان از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. (امی دیکسون/Daily Bruin ارشد)

به عنوان یک اواسط هفته بازار وستوود کشاورزان' بازار بستگی دارد فروش به کارگران محلی توماس گفت. اما آخر هفته بازارهای مانند سانتا مونیکا مرکز شهر کشاورزان' بازار همچنان به جذب جمعیت زیادی او اضافه شده است.

"در حال حاضر وجود دارد بزرگ و محبوب آخر هفته بازارهای بسیار به ما نزدیک است و" توماس گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. "این دشوار خواهد بود برای ایجاد یک بازار تاسیس شده در وستوود در طول تعطیلات آخر هفته."

تمام آخر هفته بازارهای کشاورزان' در سانتا مونیکا هم ادغام شدند و عملیات در اواسط ماه آوریل ایجاد یک شنبه بازار که در مرکز شهر آن کشاورزان' بازار عمل می کند. به عنوان 15 مه حدود 24 کشاورزان' بازار باز هستند در لس آنجلس با توجه به رادیو فردا.

با وجود سکون اولیه این وستوود بازار شاهد افزایش تدریجی مشتریان و فروشندگان در طول هفته گذشته Shultz گفت.

"کشاورزان' بازار باقی می ماند یکی از معدود راه هایی است که Angelinos می تواند حمایت از کسب و کارهای کوچک" Shultz گفت.

محلی زنجیره تامین را تجربه نکرده این کمبود است که در ادامه به loom بیش از سوپرمارکت های زنجیره ای Shultz اضافه شده است.

کتی Melnick های اخیر UCLA فارغ التحصیل تکرار Shultz سخنان بر اهمیت حمایت از کشاورزان محلی.

"(اقامت در خانه سفارش) دارای انگیزه من برای رفتن به بازار برای من تازه نیاز دارد, بنابراین من می تواند به جلوگیری از شلوغ فروشگاه های مواد غذایی و حمایت از کشاورزان محلی/کسب و کار" Melnick گفت.

همراه با حمایت از کشاورزان محلی بازار است و با توجه به وستوود جمعیت از مردم تجربه بی خانمانی.

وستوود کشاورزان' بازار همکاری با ارتش رستگاری را وستوود انتقالی ایجاد کرد که ارائه مسکن برای خانواده های انتقال از بی خانمانی در ماه مارس به ارائه محصولات تازه به ساکنان آن Shultz گفت.

بازار شده است درخواست کمک های مالی به خرید تولیدات محلی برای ساکنان بسیاری از آنها شغل خود را از دست. در طی ماه گذشته بازار اهدا 400 دلار ارزش تولید به انتقالی ایجاد کرد هر هفته Shultz گفت.

امی اوکادا یک سال چهارم, انسان شناسی, دانش آموز, به حالت تعلیق در سفرهای خود به وستوود کشاورزان' بازار در تلاش برای پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

"من معمولا فقط به بازار واقعی هر هفته اما من می خواستم به کاهش من ...(زمان) خارج که در آن می تواند تمایل به دریافت بیشتر جمعیت" اوکادا گفت. "پس از قرنطینه من نه با حضور وستوود بازار است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن