“ما آماده هستیم تا این را به نوعی از بسته شدن:’ زنان سو در گرندویو باشگاه گلف مورد

Myneca اوجو گفت که او و سایر اعضای خواهر در Fairway خریداری سه سال عضویت به گرندویو باشگاه گلف در شهرستان دوور.

هدف او گفت: قرار بود بخشی از باشگاه گلف.

اما در آوریل 21, 2018, اولین بار است که آنها golfed در دوره جدید مالکیت سابق نیویورک شهرستان, رئیس کمیسیون استیو Chronister دو بار به نام 911 در او و چهار نفر دیگر سیاه کارن کرازبی کارولین داو ساندرا هریسون و ساندرا تامپسون.

“هنگامی که این مرد را دیدم ما او را دیدم دو چیز است: او را دیدم ما که آفریقایی-آمریکایی و او را دیدم ما که همه زنان سکس در زمین گلف” Ojo گفت. “من نمی خواهم هر کس دیگری به این احساس که آنها ناخواسته هر جا در این کشور است.”

در پاسخ به آنها چه می گویند شد نژادی و تبعیض جنسیتی اوجو و کرازبی در دوشنبه واصل طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه در هریسبورگ در برابر گرندویو Golf Club, Steve Chronister اردن Chronister مارک باوئر و برایان Polachek. شکایت شامل چند فقره از جمله توطئه برای نقض حقوق اساسی نقض قرارداد و عمدی از پریشانی روحی.

مرتبط با: Pa. کمیسیون می یابد علت احتمالی نژادپرستی و تبعیض جنسی در گرندویو باشگاه گلف حادثه

ایان Bryson, Harrison است و داو وکیل گفت: آنها در حال آماده شدن برای اقدام قانونی اما هنوز رتبهدهی نشده است انجام شده است. در ضمن تامپسون که یک وکیل و رئیس جمهور از نیویورک NAACP را آغاز کرده است یک مورد در شهرستان نیویورک دادگاه از موضع مشترک.

این حادثه جلب توجه ملی به گرندویو باشگاه گلف و شهرستان نیویورک. پنسیلوانیا روابط انسانی کمیسیون بعد گزارش داد که محققان علت احتمالی برای حمایت از ادعاهای تبعیض در این دوره است.

“ما آماده برای آوردن این به نوعی بسته. آن در جریان بوده است به مدت دو سال و آن را تا حد زیادی تحت تاثیر زندگی ما از بسیاری جهات” کرازبی گفت. “ما فقط به دنبال حرکت رو به جلو و بازگشت به نوعی از حالت عادی به زندگی روزمره ما است.”

بررسی: “آنها فقط نمی خواهید ما وجود دارد: سیاه و سفید گلف بازان شهادت در گرندویو باشگاه گلف شنوایی

در این دادخواست آمده است که زنان teed بین 10:39 صبح و 11:12 صبح پس از یک کارمند به آنها اجازه ادامه به عنوان یک گروه از پنج.

در دومین سوراخ, Steve Chronister با نزدیک شدن به زنان شناسایی خود را به عنوان مالک و به آنها گفت که آنها نیاز به نگه داشتن سرعت با توجه به طرح دعوی در دادگاه. او گفته تامپسون که این گروه گلف بیش از حد کند و که این باشگاه خواهد بازپرداخت پول خود را برای چرخ دستی های گلف و عضویت.

اما تامپسون پاسخ داد که آنها نمی گلف بیش از حد کند و او بود که درمان آنها متفاوت از سفید نر گلف بازان دعوی متحده است. یک گلف باز بود که پشت آنها را جری هیگینز شهادت در یک جلسه عمومی که گروه او را نگه ندارد تا و که او احساس کردند که آنها در حال هدف قرار داده با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

سپس در 11:24 a. m., Steve Chronister به نام 911. شمال York منطقه ای شهرستان افسر پلیس در پاسخ به این دوره اما بعد سمت چپ.

زنان به پایان رسید و برای اولین بار نه سوراخ در حدود 12:45 p. m. و در زمان استراحت. کرازبی داو و هریسون تصمیم به ترک به دلیل رفتار تبعیض آمیز آنها با تجربه های قبلی با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Ojo و تامپسون در آنجا ماند. آنها با نزدیک شدن به 10 توپ را روی گوه در همان زمان به عنوان هیگینز که گفت دو تا جلو بروید چرا که آنها را به یک استراحت دعوی متحده است.

این زمانی است که اردن Chronister با نزدیک شدن به زنان دعوی متحده و گفت: آنها نمی تواند “قطع کردن مردم.” تامپسون و هیگگینس وضعیت را توضیح داد.

بعدی اردن Chronister استیو Chronister, Bower و Polachek مواجه و رو به “درگیری لفظی.” در یک نقطه Polachek رفت به محل باشگاه وانجمن و آمد با چک به بازپرداخت آنها را برای حق عضویت خود را که آنها حاضر با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

در 1:26 p. m., Steve Chronister پا به دور و دوباره به نام 911.

بیشتر: Grandview باشگاه گلف جلسات: صاحبان نه با انگیزه های نژاد یا جنسیت,’ بیانیه می گوید

این طرح دعوی در دادگاه در لیست میان دیگر اتهامات که مردم توطئه برای ارعاب زنان به نگه داشتن آنها را از لذت بردن از مزایای کامل از عضویت خود و تضعیف دیگر آفریقایی-آمریکایی ها از بازی گلف در گرندویو باشگاه گلف.

اردن Chronister, Bower و Polachek نمی تواند رسید.

زمانی که رسیده در مورد طرح دعوی در دادگاه استیو Chronister گفت: او به نظر می رسد به جلو به در نظر گرفتن این مورد قبل از یک قاضی.

“آنچه واقعا دیوانه است ما می دانیم که حقیقت نبوده است, گفت:,” او گفت:. “من در آن به عنوان جعلی اتهام نژادپرستی و تبعیض است که هرگز اتفاق افتاده است.”

تماس با دیلن Segelbaum در 717-771-2102.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im