ما به کروناویروس ساحل

جمعیت و ترافیک در حال بازگشت در سواحل به طوری که که در آن ما قصد داریم چرا که ما به دنبال جمعیت است. ما به ک

توسط ATROTICNEWS در 2 خرداد 1399

جمعیت و ترافیک در حال بازگشت در سواحل به طوری که که در آن ما قصد داریم چرا که ما به دنبال جمعیت است. ما به کروناویروس در ساحل این سال است.

از آن خواهد شد یک روز بزرگ در آفتاب به عنوان هر کس می شود عرق و خورشید قهوهای مایل به زرد نفت میگذرد و همه جا. وجود خواهد داشت بسیار کمی فضای رایگان بر روی شن و ماسه بنابراین ما تمام دسته با هم و لذت بردن از آفتاب در Coronavirus ساحل.

بستنی یا ice lolly از نوع مرد که هرگز شسته دست خود را, و یا چگونه در مورد یک پیتزا از رستوران که در آن آشپز است یک مظنون سرفه به عنوان او می سازد پیتزا خود را در گرما عرق از موهای چرب میگذرد به پر کردن و البته عجیب و غریب, بدون مو, لایروبی تا از او نشسته تا همیشه باعث تعجب ورود.

Frisbees و توپ های ساحل در عرضه فراوان تمام پرواز همه جا فرود بر مردم و سپس دیگران پرتاب آنها را پشت آن همه سرگرم کننده و بازی.

به محض این که خورشید بیرون می آید ، Coronavirus ساحل جایی است که مردم عشق به رفتن و لذت ببرید. آن را به طور جدی عفونی و شما تاب به نفس در هیچ زمان و با خستگی محض.

در پایان این روز را به عنوان خورشید مجموعه, هر کس می شود در خودروهای خود را با دست زدن به همه چیز و سپس به خانه می رود جایی که آنها برای اولین بار لمس همه چیز و آماده بداهتا ساندویچ قبل از بازنشستگی به beddie byes.

امیدوارم فردا روز دیگری است, بنابراین ما می توانیم همه رفتن به کروناویروس ساحل دوباره و بالا تا ما قهوهای مایل به زرد است که راه مهم تر از بودن در یک بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب