می خواهید برای کمک به یک بیمارستان محلی? در اینجا چگونه آن را انجام

در اخیر Facebook پست یک Lebanon County مرد خواست جامعه برای مواد غذایی و کمک های مالی که مادر خود را می تواند تبدیل به یک وعده غذایی برای کارکنان در WellSpan خوب سامری بیمارستان.

“ما نیاز به کمک شما به خاطر من می دانم که آنها نیاز به انرژی به کار در این زمان سخت” او نوشت.

او متفکر حرکت بخشی از یک موج عظیم از مهربانی است که ریختن به بیمارستان های محلی در ماه گذشته.

“ما شروع به دیدن در اواخر ماه مارس, مردم, رسیدن, به طور چشمگیری رسیدن” گفت: Jason ماهی قزل آلا WellSpan Health معاون رئیس جمهور از انسان دوستی و رئیس توسعه افسر. “مردم می خواهند به کمک مواد غذایی, منابع, به, خون, ارسال پیام های دلگرم کننده به ما مراقبان که قهرمانان واقعی. وجود دارد فقط برجسته تمایل به کمک.”

در ابتدا مشروب ارائه شده ضد عفونی کننده دست آنها را مخلوط کرده و سازمانها امیدوار به کمک تجهیزات حفاظت شخصی. سرانجام ساکنان محلی می خواستم برای تغذیه کارکنان و ارائه یک کلمه از تشویق.

“گاهی اوقات خانم اسمیت را فقط نشان می دهد تا با یک کیسه کوکی ها (برای کارکنان). این رشد فوق العاده از وجود دارد” ماهی قزل آلا گفت.

با همه که سخاوت بیمارستان های محلی ایجاد کرده اند که برخی از دستورالعمل ها برای کمک و یا به صدای قدردانی چرا که در نهایت آنها نیاز به حفاظت از سلامت و زمان از کارکنان خود. در WellSpan یک صفحه در وب سایت خود را می تواند راهنمای شما را از طریق چگونه به کمک و یا داوطلب.

در UPMC PInnacle کمک های مالی برای تامین گرفته شده در خاص رها کردن نقاط و مواد غذایی کمک های مالی باید به صورت جداگانه بخش به عنوان مورد با WellSpan چون بوفه-سبک مواد غذایی باعث ایجاد خطر بیشتری برای کارکنان.

چه بعدی ؟

“اولین و مهمترین, زندگی به عنوان ما آن را می دانم, از, بهداشت و درمان, چشم انداز, احتمال تغییر” ماهی قزل آلا گفت.

برخی از مردم در میان بحرانی اضطراری پزشکی – تردید کرده اند قبل از رفتن به بیمارستان برای ترس از ابتلا به کروناویروس با توجه به پنسیلوانیا وزارت بهداشت.

WellSpan دیده است همان روند قزل آلا گفت.

“همه چیز ما را به ارائه مراقبت های امروز و پایین جاده را مرکز ایمنی,” او گفت:. پزشکی از راه دور و ویدئو کنفرانس را محل برخی در شخص قرار ملاقات.

با رکود پیش بینی شده به عنوان fallout از ویروس, ماهی قزل آلا انتظار برای دیدن یک نیاز بیشتری برای خیریه مراقبت.

“مردم نیاز به کمک بیشتر با داروهای تجویزی” ماهی قزل آلا گفت. “ممکن است مردم از کار در حال حاضر که ممکن است بیمه, اما ما همچنان به – و خوشحال به ارائه مراقبت های پزشکی خود را.”

Heartbreak: PA دستیار رئیس آتش نشانی از دست می دهد زندگی خود را به COVID-19 در معرض قبل از مقدار شناخته شده بود از ویروس

بازگشایی اقتصاد: الماس در coronavirus خاموش کردن اعتراض: “ما نمی توانیم اجازه درمان به بدتر از این بیماری است.’

Pricetag

فراتر از 1 میلیارد دلار است که coronavirus است برآورد هزینه پنسیلوانیا بیمارستان هر سال مالی بهبودی از این بیماری همه گیر خواهد شد, یکی برای همه, بهداشت و درمان, موسسات, ماهی قزل آلا گفت.

WellSpan دارای سلامت روان تدریس خصوصی در خانه در دسترس کارکنان خود را, و آن را ارائه اضطراری کمک های مالی برای کسانی که کارکنان نیاز ماهی قزل آلا گفت.

کمک های مالی است که جاری شدن سیل به جامعه بهداشت و درمان به احتمال زیاد نمی خواهد ادامه دهد, ماهی قزل آلا گفت.

“مردم در پاسخ به آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر و آن را نمایشی,” او گفت:. “ما سپاسگزار برای کمک های مالی و با وجود صد ها و صدها و صدها نفر از آنها.”

کیم قوی را می توان در رسید kstrong@ydr.com.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im