USAC روکش – مارس 5

کارشناسی انجمن دانشجویان شورای رسمی دولت های دانشجویی به نمایندگی از دانشجو در مقطع کارشناسی بدن در UCLA. جلسات شورای محل را هر جمعه در 7 p. m. و باز به همه دانش آموزان است. بهار سه ماهه جلسات برگزار خواهد شد تقریبا در زوم; لینک کلیک کنید برای جلسات می توان در داخلی معاون رئيس جمهور در Facebook صفحه. سازمان دیده بان livestream از جلسات در USAC زندگی می کنند! کانال در یوتیوب.

نظر عمومی:

 • Keya Vijapure کالیفرنیا منافع عمومی گروه تحقیقاتی دانشگاه روابط هماهنگ کننده در قیمت مناسب کتاب های درسی برنامه و یک سال اول فیزیولوژیکی دانشجوی علوم خواسته شورای حمایت برای گسترش دانش آموز دسترسی مقرون به صرفه به منابع آموزشی.

 • Sithara منون گفت: او دیگر صندلی CALPIRG در UCLA. او ابراز قدردانی نسبت به USAC اعضا برای کار آنها انجام شده این سال است. Prab Rai ورودی فصل صندلی CALPIRG در UCLA گفت که او هیجان زده است برای کار با ورودی شورای.

 • کارشناسی انجمن دانشجویان انتخابات رئیس هیئت مدیره ناوی Sidhu گفت: انتخابات هیئت مدیره خواسته او را به یاد اعضای شورا برای ترویج مشارکت به خصوص با توجه به اینکه در سال گذشته حدود 16 درصد مردم در انتخابات. این USAC انتخابات در جریان است و تا جمعه.

دستور کار:

 • سبز ابتکار صندوق تنظیم پول اختصاص داده شده به برنامه های قبلی را از دانشجو-آغاز پروژه به مجموع $23,125.

 • شورای تصویب الزامات جدید برای حفظ پردیس ایمنی داد رای گیری عضویت. یک عضو باید حضور سه CSA جلسات در طول سال تحصیلی برای حفظ خود رأی است. اتحاد خواهد شد و همچنین انتخاب یک نماینده به امنیت عمومی شورای مشورتی یک شورای ریاست معاونت Michael Beck, در آخرین جلسه سال تحصیلی.

 • شورای تصویب اصلاحیه به آن آیین نامه برای روشن شدن امکانات کمیسیون منصوب پنج دانشجو در مقطع کارشناسی نمایندگان به سبز ابتکار صندوق. متمم قانون اساسی نیز منعکس امکانات کمیسر خدمت خواهد کرد به عنوان صندلی TGIF.

 • USAC و انتقال رهبری ائتلاف حمایت از قطعنامه ای برای محکوم Daily Bruin تحريريه و بلاغت در nonendorsement انتقال دانشجو به عنوان نامزد بی احترامی نسبت به انتقال دانش آموزان در UCLA.

 • نائومی رایلی تحصیلی امور کمیسر نگرانی در مورد برخی از استادان دادن دشوار midterms در زمان کوتاه محدودیت. رایلی گفت: این شورا باید سعی کنید به تکرار موفقیت های قبلی با علمی سنا برای کمک به دانش آموزان رفتن را از طریق ناعادلانه موقعیت های تحصیلی

 • مالی و پشتیبانی از کمیسر هزاره Srivastava گفت UCLA خواهد بود توزیع بخشی از پول اختصاص داده شده به آن را تحت فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل برگشت سمت جمعیت دانشجویی. هر دانشجو دریافت خواهد کرد $200 از دانشگاه. مراقبت عمل نیاز به دریافت کنندگان به شهروندان ایالات متحده اما دانشگاه باز خواهد شد تا دانشگاه بودجه به قیف پول به مستند نشده و دانشجویان بین المللی. در مورد $10,000,000 را به سمت نیاز های مبتنی بر کمک های مالی برای دانش آموزان آن نیز محدود نمی شود تابعیت.
 • این شورا همچنین پیشنهاد انتخاب کردن سیستم که در آن یک دانش آموز گزینه برای اهدای 200 دلار دریافت می کنند تحت مراقبت در عمل به کمک های مالی بودجه.

گزارش

 • USAC رئیس جمهور رابرت واتسون گفت: دانشگاه کالیفرنیا دفتر رئیس جمهور را کاهش داده پرسی آستانه از 20 درصد به 15 درصد معنی رفراندوم در حال حاضر نیاز به تنها رسیدن به حداقل 15 درصد میزان مشارکت و برنده اکثریت آرا بازیگران برای رفتن به اثر. وی افزود: این کلاس از سال 2020 دستاورد نیروی کار که نظارت بر فارغ التحصیلی برنامه ریزی برای سال 2020 عملیاتی است.

 • به طور کلی نماینده 2 شکارچی Smedley گفت دفتر است که با در نظر گرفتن سه روش به بودجه شفاف تر برای دانش آموزان است. وی افزود: این گزارش شامل یک کلمه ابر از همه خرید USAC ساخته شده است. او همچنین گفت که او امیدوار است به ترکیب یادگیری ماشین و اداری با رویکرد کلمه cloud.

 • به طور کلی نماینده 3 براندون Broukhim گفت دفتر او خواهد بود با انتشار یک end-of-the-year گزارش. او اضافه کرد که آخرین گروه از وستوود کسب و کار است که در حال همکاری با این شورا را به دانش آموزان ارائه تخفیف اعلام خواهد شد فردا.

 • رایلی گفت: مسکن وظیفه نیروی تحقیق مدل برای گزینه های مسکن برای سال آینده تحصیلی است.

 • پردیس حوادث کمیسر تارا Steinmetz گفت: دفتر هماهنگی با هنرمندان محلی به livestream کنسرت. Steinmetz اضافه شده دفتر او نیز هماهنگی زوم طبخ-همراه با آنتونی Porowski از چشم عجیب و غریب در روز شنبه.

 • Srivastava گفت دفتر او فقط بسته برنامه های کاربردی برای COVID-19 صندوق امداد. او همچنین گفت: دانشجو شهریه استرداد وجه قابل دوام نیست چرا که از هزینه های متحمل شده توسط COVID-19-مربوط به اختلالات.

 • دانشجو سلامتی کمیسر Mihika Sridhar گفت دفتر او خواهد بود هماهنگی با پشتیبانی مالی کمیسیون برای کمک به دانش آموزان نیازمند با حمایت مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im