USAC روکش – مارس 28

کارشناسی انجمن دانشجویان شورای رسمی دولت های دانشجویی به نمایندگی از دانشجو در مقطع کارشناسی بدن در UCLA. جلسات شورای محل را هر جمعه در 7 p. m. و باز به همه دانش آموزان است. بهار سه ماهه جلسات برگزار خواهد شد تقریبا در زوم; لینک کلیک کنید برای جلسات می توان در داخلی معاون رئيس جمهور در Facebook صفحه. سازمان دیده بان livestream از جلسات در USAC زندگی می کنند! کانال در یوتیوب.

نظر عمومی:

 • کالیفرنیا منافع عمومی گروه تحقیقاتی در UCLA در حال ایجاد یک کمک مالی برای اساتید به سوئیچ برای باز رایگان منابع کتاب های درسی گفت: یوسف Matveyenko یک CALPIRG نماینده. CALPIRG می خواهد به کتاب های درسی مقرون به صرفه تر و در دسترس به دانش آموزان گفت: Matveyenko یک سال اول علوم سیاسی و مطالعات روسیه ،

 • Prabhdeep Rai, سوم, سال, سابقه, دانش آموز گفت: هیچ فروم برای UCLA حمل و نقل دانشجویی رانندگان به صدای نگرانی های خود را در مورد کار خود را. وجود دارد تنها یک ون در حال حاضر در دسترس است به این دلیل که دیگر ون گرفته شد خدمات Rai گفت.

سخنرانی های ویژه:

 • معاونت امور دانشجویی مونرو Gorden جونیور گفت که دو جامعه برنامه های دفتر کمیته دانش آموز آغاز کمک رسانی کمیته و پردیس احتباس کمیته ممکن است در noncompliance با اظهارات خود از درک و یا SOUs که کمیته’ حاکم بر اسناد و مدارک. USAC درخواست کرده است که این دو کمیته که در مجموع شاهد بیش از $2.7 میلیون دلار در هزینه های انتشار جامع بودجه گزارش. گوردون گفت: او باید پاسخگو برای هر گونه نقض SOUs.

 • این شورا رای مارس 10 به خودداری حدود 800.000 دلار از SIOC و CRC تا جامع بودجه گزارش ارائه شده است. USAC کلی نماینده 1 ادواردو Velazquez گفت که اگر چه USAC دریافت بودجه عمومی گزارش آنها به اندازه کافی دقیق نیست. دانشیار دین از دانش آموزان دبرا گلر گفت که این شورا نمی تواند منحرف کردن هزینه دانشجویی نکردن به اهداف جدید و معلوم نیست که آیا شورای اقتدار به تاخیر بودجه.

 • جامعه خدمات مینی صندوق در حال گسترش است و دستورالعمل آن برای بودجه به دلیل شیوع کروناویروس گفت: آنجلا لی, صندوق صندلی. این صندوق در حال حاضر نیز صندوق های مجازی, برنامه نویسی, بسته های مراقبتی و منابع برای شرکای اجتماعی گفت: Li, سوم, سال اقتصاد و جامعه شناسی ،

دستور کار:

 • این شورا اختصاص داده و در مجموع $644 از احتمالی برنامه نویسی صندوق به غیر USAC گروه.

 • این شورا اختصاص داده و در مجموع $11,000 از سبز ابتکار صندوق به USAC و غیر USAC گروه.

 • شورای تصویب آیین نامه اجرایی تغییر است که تغییر استفاده از مازاد وجوه حاصل از خدمات اجتماعی کمیسیون. CSC مازاد را در حال حاضر استفاده می شود برای حمل و نقل جدید صندوق برای سازمان های خدمات. این آئین نامه قبلا لازم است که مازاد بود تقسیم بین صندوق وقف برای Robert S. Michaels رهبری در جایزه خدمات و به طور مستقیم به صندوق John H. Sarvey جایزه خدمات. اما مایکل جایزه در حال حاضر تامین مالی از طریق کمک های مالی سالانه و Sarvey جایزه نیاز ندارد, بودجه اضافی.

گزارش:

 • رئیس جمهور رابرت واتسون گفت: دفتر ملاقات با رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو و در مورد دانشگاه قصد دارد برای پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس. ناپولیتانو گفت: برنامه ریزی برای سه ماهه پاییز نشده نهایی اما تصمیم گرفته خواهد شد توسط هر دانشگاه صدراعظم بر اساس دستورالعمل های آن منتشر خواهد شد توسط UC دفتر رئیس جمهور واتسون گفت. او همچنین گفت: دفتر ملاقات با گوردون و Afrikan اتحادیه دانشجویی صندلی اسکندریه دیویس در مورد پیامدهای بالقوه عبور از کشت وحدت برای برونز همه پرسی پیشنهاد, سیاه, مرکز منابع. واتسون افزود که دفتر خود را در ملاقات با صدراعظم ژن بلوک مورد همه پرسی در آستانه, که مجموعه حداقل تعداد دانشجو امضاهای مورد نیاز برای قرار دادن یک همه پرسی در USAC رای گیری.
 • داخلی, معاون رئیس جمهور, Kimberly Bonifacio در گفت دفتر او در حال برنامه ریزی برای دیدار با اداری معاونت Michael Beck به بحث در مورد چگونه دانش آموز نمایندگان به امنیت عمومی شورای مشورتی انتخاب خواهد شد.
 • خارجی, معاون رئیس جمهور, Johana Guerra مارتینز گفت دفتر او منتشر کرده است در حالی که عدالت در حال حاضر برنامه گرانت که بودجه تشکل های دانشجویی که انجام کار وکالت نژادی در مسائل عدالت. او افزود: دفتر او خواهد بود انجام دانشجو السلطنه مصاحبه و ارسال آن توصیه به UCOP در روز شنبه.
 • به طور کلی نماینده 2 شکارچی Smedley گفت: دفتر آمریكا توصیف در USAC بودجه گزارش.
 • به طور کلی نماینده 3, Brandon Broukhim گفت دفتر ملاقات با رهبران جامعه محلی برای کمک به دانش آموزان و کسب و کار رو به سختی با توجه به شیوع کروناویروس.
 • پردیس حوادث کمیسر تارا Steinmetz گفت دفتر او برگزار شد اولین Instagram زنده از راه دور سری کنسرت جمعه و برگزاری بیش از راه دور کنسرت دو تا سه بار در هفته برای بقیه سال تحصیلی. او همچنین گفت که دفتر او برگزار خواهد شد livestream رویداد با آنتونی Porowski از عجیب و غریب چشم در مارس 9.
 • انتقال نماینده ایزابل Oraha گفت دفتر او کار خواهد کرد با UCLA انتقال رهبری ائتلاف در مارس 16 Bruin محدود وبینار برای فعالیت های دانشجویی.
 • کریستینا خواندن یک پروکسی برای دانش آموز سلامتی کمیسیون گفت: ذهن فعال خواهد شد و برگزاری جلسات هفتگی با کارشناسان سلامت روان.
 • خدمات اجتماعی کمیسر Jonathan Wisner گفت: دفتر خود را به پرداخت تمام وجوه موجود به USAC COVID-19 صندوق امداد SWC COVID-19 دانشجویی صندوق امداد و کتاب برونز. او افزود که 10 دریافت کنندگان Robert S. Michaels رهبری در جایزه خدمات اعلام شده است.
 • امور تحصیلی کمیسر نائومی رایلی گفت: دفتر او کار کرده است با UCLA آینده برنامه ریزی نیروی کار به بحث در مورد این دانشگاه قصد دارد برای تابستان جلسه C و سقوط سه ماهه. او همچنین گفت که کتاب برونز شده است به تعویق افتاد با توجه به معامله آنلاین حد از 2000 $در هر روز در Zelle یک برنامه انتقال پول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im