USAC روکش – مارس 21

کارشناسی انجمن دانشجویان شورای رسمی دولت های دانشجویی به نمایندگی از دانشجو در مقطع کارشناسی بدن در UCLA. جلسا

توسط ATROTICNEWS در 8 اردیبهشت 1399

کارشناسی انجمن دانشجویان شورای رسمی دولت های دانشجویی به نمایندگی از دانشجو در مقطع کارشناسی بدن در UCLA. جلسات شورای محل را هر جمعه در 7 p. m. و باز به همه دانش آموزان است. بهار سه ماهه جلسات برگزار خواهد شد تقریبا در زوم. سازمان دیده بان livestream از جلسات در USAC زندگی می کنند! کانال در یوتیوب.

نظر عمومی

 • کالیفرنیا منافع عمومی گروه تحقیقاتی نمایندگان گفت: این گروه در پاسخ به COVID-19 بحران با فشار دادن یک شرکت به انتشار کتابچه راهنمای تعمیر به بیمارستان به منظور ارائه در دست اطلاعات در مورد ونتیلاتور تعمیرات. آن را نیز به کتاب های درسی بیشتر مقرون به صرفه با گرفتن رجنت به استفاده از منابع باز برای ایجاد دسترسی آزاد کتاب های درسی.

دستور کار

 • این شورا اختصاص داده و در مجموع $93.41 از دانش آموز سلامتی نویسی صندوق به کالج ها در برابر سرطان است.
 • این شورا اختصاص داده و در مجموع $11,695 از سبز ابتکار صندوق به USAC و غیر USAC گروه.

گزارش

 • USAC رئیس جمهور رابرت واتسون گفت که او تا به حال یک جلسه با رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو و کارکنان خود را در مورد مباحث مختلف اعم از بازپرداخت به برنامه ریزی برای سه ماهه پاییز به رفراندوم آستانه و اساسی شفافیت در دانشگاه های مختلف. او افزود که این هفته او یک جلسه با مونرو Gorden UCLA معاونت امور دانشجویی و اسکندریه دیویس صندلی از Afrikan اتحادیه دانشجویی در UCLA به بحث در مورد برخی از برنامه های اطراف سیاه مرکز منابع. او همچنین گفت که دفتر خود را به تایید هر دو کشت وحدت برای Bruin رفراندوم که افزایش هزینه دانشجویی برای ایجاد فضاهای جوامع به حاشیه رانده شده و خوب لباس خوب مردم نیازهای اولیه همه پرسی برای تامین, برای GCGP توزیع مجدد مرکز. او اضافه کرد که دفتر خود را در حال کار به اطلاع رای دهندگان از طریق رسانه های اجتماعی و ایمیل ها در مورد آینده USAC انتخابات است.
 • USAC داخلی, معاون رئیس جمهور, Kimberly Bonifacio گفت: دفتر حمایت هر دو توله و GCGP داد. او با اشاره پردیس ایمنی داد جلسه بود که به جای گرفته اند روز شنبه در کدام اداری معاونت Michael Beck شده اند که در حضور و غیاب.
 • به طور کلی نماینده 1 ادواردو Velazquez گفت: دفتر خود اختصاص داده و بقیه از بودجه خود را به USAC COVID-19 صندوق امداد. او افزود: دفتر حمایت GCGP و توله داد.
 • به طور کلی نماینده 2 شکارچی Smedley گفت: دفتر خود اختصاص بودجه به USAC COVID-19 صندوق امداد.
 • به طور کلی نماینده 3 براندون Broukhim گفت دفتر او ساخته شده خود را برای اولین بار مواد غذایی صندوق کمیته اطلاعیه برای کسب و کارهای محلی. او اضافه کرد که او در روند حرکت خود را از کل بودجه به USAC COVID-19 صندوق امداد.
 • مالی و پشتیبانی از کمیسر هزاره Srivastava گفت: دفتر ارتباط با دانشگاه UCLA مسکن در مورد افزایش در دانشگاه غذا بکشید کوپن ارزش. او همچنین گفت که در مورد وجود دارد 1,030 برنامه های کاربردی برای USAC COVID-19 صندوق امداد.
 • پردیس حوادث کمیسر تارا Steinmetz گفت دفتر او تایید هر دو توله و GCGP. او افزود که حدود 40 نفر عضو دفتر او زوم کلاس یوگا مارس 19. او همچنین گفت: Shorttakes جشنواره دانشجویی فیلم رفته مجازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.
 • انتقال دانشجو نماینده ایزابل Oraha گفت که تایید توله. او همچنین گفت: بقیه بودجه در حال رفتن به USAC COVID-19 صندوق امداد.
 • دانشجو سلامتی کمیسر Mihika Sridhar گفت که نیازهای اساسی یارانه برنامه بسته خواهد شد دوشنبه. او افزود که Sexperts در دانشگاه UCLA "درخواست یک ستاره پورنو" رویداد است که در زوم در روز جمعه. او همچنین گفت دفتر او اهدا $10,000 برای کتاب برونز.
 • خدمات اجتماعی کمیسر Jonathan Wisner گفت: دفتر خود را به پرداخت آن وجوه باقی مانده به کتاب برونز این USAC صندوق امداد و SWC بودجه امداد. او افزود که CSC نیز تایید هر دو توله و GCGP.
 • امور تحصیلی کمیسر نائومی رایلی گفت: دفتر او قابل توجه است کمک هزینه سفر پول بودجه و علمی کمیسیون امور – موفقیت تحصیلی رفراندوم چرا که هیچ پول بیشتر در هر یک از این وجوه است. او افزود که دفتر او اختصاص بودجه به کتاب برونز. او همچنین گفت دفتر او تایید هر دو توله و GCGP داد.
 • UCLA مسکونی زندگی ملی ارتباطات هماهنگ کننده عرش گوپتا گفت که او تا به حال یک جلسه با یک زن و شوهر از نمایندگان از مدارس دیگر در سواحل غرب به شکل یک راه حل در پاسخ به این همه گیر و به بحث در مورد آنچه آنها انجام داده ایم و تا کنون در مسکن به طور کلی. او همچنین گفت UCLA مسکونی زندگی است که هنوز برگزاری مجازی حوادث و آن عمدتا متمرکز بر تعامل اجتماعی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب