USAC افسر ارزیابی: رابرت واتسون رئیس


اعضای شورا مورد بررسی قرار گرفت در این مناطق در یک مقیاس از یک تا پنج با یکی از ضعیف بودن عملکرد و پنج بودن عملکرد عالی است.

رابرت واتسون وعده داده شده قیمت, دسترسی و پذیرش است.

بیشتر یا کمتر است که دقیقا همان چیزی است که دانش آموزان می کردم.

واتسون قیمت طرح کاهش هزینه خشکشویی بر روی تپه ها و اختصاص داده شده $15,000 نسبت به ارائه دانش آموزان آبی کتاب ها و Scantron پاسخنامه. این دفتر علاوه بر حذف موانع اداری پیشگیری از دانش آموزان از دریافت جنسیتی فراگیر مسکن.

در دسترس سمت واتسون پیشگام یک دانشجو, دولت, رهبری کنفرانس با حضور رهبران دانشجویی از ده دانشگاه. او همچنین تاسیس یک جستجو کمیته برای اطمینان متقابل دانشگاه و اقلیت دانشجو نمایندگی ارائه شده در ریاست جمهوری منصوب.

اما اجازه دهید فراموش نکنید کار خود را در پاییز ویژه انتخابات. حدود 9 درصد از دانش آموزان تبدیل به رای با وجود این دفتر را “SuccYOUlents رای” ابتکار تبلیغ توسط واتسون.

بدون شک واتسون انجام یک معامله بزرگ در مدت خود را به عنوان رئیس جمهور. اما USAC تعامل رسیده یک زمان کم است. برای اینکه عادلانه واتسون مبارزه در یک نبرد دشوار. سه USAC شورای مارپيچ چپ پر نشده که به ریاست جمهوری خود – غمگین نشانگر پردیس’ تعامل با دولت است. با این حال به نظر می رسد به عنوان اینکه او snipped هر آخرین موضوعات ایمان در حکومت با درهم و برهم پیام و سوال برانگیز انجام شده توسط اعضای شورا در سراسر پایان سه ماهه زمستان و به انتخابات امسال فصل است.

آن را دوست دارم یا نه, کمبود اعتماد می افتد بر رئیس جمهور گذاشته است. پس از همه آنها در خدمت به عنوان رئیس شورا و چهره دولت های دانشجویی.

واتسون می توانید تمام به اتمام وعده های انتخاباتی. اما اعتماد است که در آن او با شکست مواجه شد.

دانش آموزان باید بیشتر همدلانه رهبری و کمتر شخصیت والا. آنها نیاز به رهبرانی که دیدار با آنها را به جایی که آنها هستند.

و این نیست که یک کلاس از سال 2020 GroupMe.

هیئت معتقد است واتسون وارد دفتر با کیفیت سیستم عامل است. و بدون شک از دفتر خود را نشان دادند.

نگرانی دروغ با واتسون سطح از شفافیت و تعامل. به جای تعمیر شکسته ارتباط با دانش آموزان واتسون اثبات عدم توانایی خود را برای اتصال با یک بزرگتر بدن دانش آموز اغلب دست نخورده توسط USAC توسعه تلاش. بیشتر چه واتسون بود و شاید بیش از حد شفاف است. های تصاویری از مکاتبات از UCLA مقامات به معنای انتقال در حریم خصوصی غیر مسئولانه است هر دو به فرستنده و گیرنده. این مخلوط-پیام کمک نمی کند هر دانش آموز به دنبال پیدا کردن آرامش در عدم قطعیت است.

این مایه تاسف واتسون ریاست جمهوری سقوط در آخرین هفته. اما این کار انجام می شود تا زمانی که شما رسیدن به خط پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im