USAC افسر ارزیابی: Orion Smedley, General نماینده 2

هنگامی که شکارچی Smedley اول مبارزه کلی نماینده در ماه اکتبر او نیست که پیچیده ترین پلت فرم. اعضای شورا مورد ب

توسط ATROTICNEWS در 14 اردیبهشت 1399

هنگامی که شکارچی Smedley اول مبارزه کلی نماینده در ماه اکتبر او نیست که پیچیده ترین پلت فرم.

اعضای شورا مورد بررسی قرار گرفت در این مناطق در یک مقیاس از یک تا پنج با یکی از ضعیف بودن عملکرد و پنج بودن عملکرد عالی است.

کیفیت سالن ناهار خوری مواد تشکیل دهنده آسانسور سرعت و به آرامی با استفاده از اتوبوس شاتل نیست در مقابل دانشجويان ذهن اما او در ارتباط با پایگاه خود را به اندازه کافی برای برنده شدن در این انتخابات ویژه – البته پس از قابل توجهی در مبارزات انتخاباتی نقض شده است.

Smedley ساخته شده تلاش شجاع در ادامه مبارزات انتخاباتی خود وعده داده در شش ماه در دفتر او به دست آورد قابل توجهی تجربه کار با دولت او فاقد رفتن به کار. اما در حالی که او اختصاص داده شده تحقیقات گسترده برای مسیرهای اتوبوس و حمل و نقل قیمت امتیاز نسبتا کوچک-مقیاس اهداف او از آمدن به دفتر نیست پیچیده به طور کامل تا پایان سال.

Yearlong جنبش های برش های کوتاه به سختی یک اتفاق نادر در دولت – به خصوص با COVID-19 تعطیل پردیس – اما تحقیقات و اطلاعات پس زمینه تنها می توان با توجه به اعتباری بسیار.

Smedley نشان از شروع مبارزات انتخاباتی خود در پاییز که او توانایی برقراری ارتباط با بدنه دانشجویی و او همچنان به فشار برای USAC برای گسترش تصویر بر روی مراحل بزرگتر این سال است. او گفت: برخی از اعضای هیئت مدیره شده اند بیش از حد فروتن در گذشته و USAC باید با کف دست زدن نام خود را در آن پروژه های بزرگتر, بنابراین بدن دانش آموز است آگاه تر از چقدر مهم است به پردیس زندگی.

آن است که قابل تحسین برای دیدن Smedley دانشجویی دفاع از دولت و دفاع از آن نقش در UCLA اما این بدان معنا نیست که او همیشه در کنار مردم او را نشان دهنده.

بودجه برای USAC و که در آن پول است که در نهایت به خود اختصاص داده است که نگرانی بسیاری از دانش آموزانی که پرداخت صدها هزار دلار در هزینه های هر سال و Smedley سرزنش بسیاری از سوء تفاهم در دانش آموزان است. به جای شنیدن شکایات Smedley گفت که او می خواهد دانش آموزان برای به دست آوردن درک بهتری از بودجه قبل از آنها شکایت – موضوع او گفت که او امیدوار است برای درمان باید او تبدیل شدن به رئيس جمهور در سال آینده.

بودجه بحث کنار Smedley آمده است یک راه طولانی از او برای اولین بار به نظر می رسد در مبارزات انتخاباتی در سال 2019.

اما این بدان معنا نیست که او ساخته شده بسیاری از موقعیت خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن