دانشگاه UCLA همه گیر پاسخ سایت عدم تثبیت اطلاعات مورد نیاز برای دانش آموزان

بین یک کوه از ایمیل های بی حد و حصر لینک کلیک کنید و بلند نفس بیانیه از دولت UCLA ارتباطات در مورد COVID-19 همه گیر انجام داده است کمی فراتر از گیج کننده و خسته کننده برونز.

و جایی است که واضح تر از در دانشگاه رسمی COVID-19 پاسخ سایت.

این سایت قرار دارد از طریق UCLA Newsroom, اما آن را چیزی جز ارزش خبری دارند.

به دلیل ساختار UCLA Newsroom سایت تمام اطلاعات منتقل شده است در جلوگیری از لیست و یک سری از لینک ها که باعث می شود پیدا کردن اطلاعات لازم دست و پا گیر و وقت گیر است. و اگر دانش آموزان را مدیریت برای پیدا کردن اطلاعات آن را تنها یک لیست محدود از همه گیر مربوط به منابع مالی و فنی.

ایمیل فرستاده گفته است که این دانشگاه به طور منظم منتشر شده به دانش آموزان در دسترس هستند از طریق UCLA اتاق خبر و برونز امن آنلاین سایت – اما سابق هیچ جا یافت می شود در UCLA Newsroom صفحه اصلی و دومی سازمان در frustratingly بی ربط راه است. به سادگی قرار دادن UCLA انتشار اطلاعات مشابه دو بار بدون سازماندهی یا کارآمد و یا راه دسترسی.

چرا که دولت با استفاده از سایت های است که طراحی شده برای انتقال مقدار زیادی از اطلاعات است که دانشگاه نیاز به دانش آموزان مجبور هستند برای فیلتر کردن از طریق متن های غیر ضروری که باعث می شود گرفتن اطلاعات دشوار است. UCLA نیاز به ایجاد یک سایت اختصاص داده شده به صراحت به آن coronavirus پاسخ – یکی که ترکیبی از تمام اطلاعات از سایت های مختلف و با بهره گیری از همه منابع در دست است. این منابع شامل دانشجو-رهبری تلاش های چنین به عنوان دانشجویان مقطع کارشناسی انجمن شورای COVID-19 صندوق امداد که در حال حاضر به خوبی تبلیغ شده توسط دانشگاه.

آن را ندارد به زیبایی خشنود است اما این سایت باید در دسترس و آسان به حرکت.

شاید بزرگترین مشکل دانشگاه UCLA coronavirus سایت است که بسیاری حتی نمی دانند که در آن وجود دارد. یک جستجوی ساده در گوگل بازده ده ها تن از نتایج در علاوه بر این به رسمی UCLA Newsroom سایت که همه را به لینک های دیگر UCLA-سایت های مرتبط است که برخی از منابع – اما نه همه. این گسترده و درهم و برهم شبکه باعث می شود گرفتن اطلاعات بی ارزش کار دشوار است.

این روند تا دست و پا گیر است که این begs سوال که چرا UCLA خواهد حتی زحمت شوی یک سایت رسمی به عنوان اگر دانش آموزان باید به طور مداوم تغییر مسیر به صفحات دیگر برای پاسخ.

با توجه به UCLA سخنگوی کاترین آلوارادو رسمی UCLA coronavirus سایت ادامه خواهد داشت قرار دارد از طریق UCLA Newsroom, که بدان معنی است که دانش آموزان را مجبور به تکیه بر مدیریت ایمیل اطلاعیه ها در صورت عدم وجود چیزی بیشتر قابل اعتماد است.

اما این ایمیل ها اغلب فقط به عنوان متراکم و دشوار است به حرکت.

“من واقعا حتی نمی کردن به این ایمیل ها به دلیل وجود واقعی بسیار کمی از ماده به بسیاری از آنها را من فکر می کنم” گفت: گرت قدرت دوم-سال اقتصاد کسب و کار آموز است.

این نشان دهنده یک مشکل ثابت با دانشگاه اطلاعیه ها: طولانی اظهارات که در نهایت می گویند بسیار کم است. دانش آموزانی که در خواندن این ایمیل ها اغلب در سمت چپ گیج تر از زمانی که آنها آغاز شده و با بسیار کمی در راه از پشتیبانی آنلاین دانش آموزان باید چند گزینه به دریافت مداوم به روز رسانی.

تمام اطلاعیه ها ایمیل ذکر شده در برونز آنلاین امن و UCLA Newsroom را “پیام به UCLA جامعه” وب سایت. در برونز آنلاین امن آنها نشاندار شده با کلی عناوین ذکر شده یکی پس از دیگری به دنبال توصیف کمی از مطالب خود را. UCLA Newsroom تلاش فقط می افزاید: به هرج و مرج توسط انتشارات همان ایمیل اعلام به عنوان برونز امن آنلاین فقط با یک برچسب دیگر.

این بدون زرق و برق تلاش در ارتباط است مرکب توسط دولت را عدم ترویج منابع سازمان را در دسترس ساخته شده.

آشکارا از دست رفته از هر دو سایت منابع در دسترس به دانش آموزان از طریق سازمان های مدرسه مانند USAC و دانش آموز سلامتی کمیسیون – که هر دو خود را وب سایت و سیستم های پشتیبانی برای دانش آموزان است.

Mannat Sukhija یک چهارم-سال میکروبیولوژی, ایمونولوژی و ژنتیک مولکولی دانشجو و در حال حاضر رئیس ستاد برای SWC گفت: منابع در دسترس از طریق SWC قابل توجه است.

“ما بسیاری از حوادث در طول زمستان که متاسفانه نمی تواند اتفاق می افتد در این سال” Sukhija گفت. “اما ما با استفاده از تمام منابع که رفته اند به آن و ما با تاسیس این دو کمک های مالی که ما در نوشتن برای کمک به دانش آموزان در خارج وجود دارد مواجه اضافی آشفتگی مالی در طول این زمان.”

یک دانشجو نمی قادر خواهد بود برای پیدا کردن در مورد این کمک های مالی از طریق UCLA, وب سایت رسمی, اما, که بدان معنی است که این مهم از منابع به منظور کمک به دانش آموزان در طول این زمان دشوار چپ می تواند مورد استفاده قرارگرفته است.

حتی فراتر از حمایت مالی مستقیم از USAC دفتر داخلی معاون رئیس جمهور وارد یک لیست گسترده ای از در و خارج از محوطه دانشگاه منابع در دسترس دانش آموزان است که می تواند در خدمت به عنوان یک مدل در چه باید گنجانده شده در UCLA خود سایت.

اما با وجود داشتن مجموعهای از وب سایت UCLA هنوز موفق به اتاق را برای این منابع است.

برای اینکه عادلانه ایجاد یک کل جدید سایت و جمع آوری تمام اطلاعات لازم دشوار است با توجه به تمام اختلالات ناشی از کروناویروس و UCLA فعلی سایت است بهتر از هیچ چیز است. اما UCLA تلاش برای برقراری ارتباط با آن بدن دانش ناکافی هستند و با تغییرات عمده ای به احتمال زیاد به باقی بماند و به سال آینده, این دانشگاه نیاز به متعهد به ارائه اطلاعات شفاف. آن را در بهترین منافع هر دو دانش آموزان و دانشگاه برای ایجاد یک مطلب کامل در سایت است که طول می کشد استفاده از ثروت از سازمان های دانشجویی و منابع موجود در دانشگاه.

در حال حاضر برای دانش آموزان می تواند امید این دانشگاه موافق است.

اما تا آن زمان آنها را فقط باید به خواندن صدراعظم ژن بلوک long-winded ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو