UCLA برای اجرای روزانه, نشانه, نظارت, ترخیص کالا از گمرک به صورت on-campus کارکنان

همه UCLA کارکنان که در دانشگاه مشغول به کار مورد نیاز خواهد بود برای ارسال یک بررسی در مورد وضعیت سلامت خود را

توسط ATROTICNEWS در 10 اردیبهشت 1399

همه UCLA کارکنان که در دانشگاه مشغول به کار مورد نیاز خواهد بود برای ارسال یک بررسی در مورد وضعیت سلامت خود را هر روز قبل از آمدن به محل کار شروع چهارشنبه.

کارکنان انتظار می رود که مانیتور خود را برای coronavirus علائم و گزارش به UCLA علامت مانیتورینگ وب سایت در هر روز گفت: اداری معاونت Michael Beck یک ایمیل به سرپرستان.

کسانی که دسترسی به اینترنت را ارسال کنید بررسی قبل از آمدن به دانشگاه با توجه به ایمیل. دانشگاه را نیز ارائه کیوسک در دانشگاه برای کارکنان که قادر به بررسی از راه دور.

پس از ارسال این نظر سنجی کارکنان خواهد شد یا دریافت یک گواهی ترخیص می شود و یا به کارگردانی تماس UCLA پیشگیری از عفونت Hotline بک گفت.

علاوه بر این برخی از UCLA امکانات از جمله UCLA مراکز بهداشت و بیمارستان Arthur Ashe, دانشجو, بهداشت و سلامتی, مرکز UCLA ایستگاه پلیس و UCLA, مهمان خانه در حال حاضر نیاز به حرارت چک قبل از ورود به.

اگر کارکنان یک متوسط یا در بیش از 100 درجه فارنهایت آنها اجازه داده نخواهد شد وارد خواهد شد و به UCLA پیشگیری از عفونت تدریس خصوصی در خانه.

UCLA جامعه در حال حاضر 25 نفر از COVID-19 با دانش آموزان 12 و 13, کارکنان, تست مثبت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن