UCLA می گوید دانشکده به آماده شدن برای پاییز از راه دور چهارم برنامه های رسمی اعلام نشده

دانشکده باید انتظار زیادی دوره های آموزشی ارائه می شود از راه دور برای سقوط سه ماهه با توجه به اعلام از یک دان

توسط ATROTICNEWS در 25 اردیبهشت 1399

دانشکده باید انتظار زیادی دوره های آموزشی ارائه می شود از راه دور برای سقوط سه ماهه با توجه به اعلام از یک دانشگاه رسمی.

در حالی که UCLA ساخته شده است یک اطلاعیه رسمی در مورد سقوط برنامه های دانشکده باید آماده برای انتقال اکثر کلاس های آنلاین برای سقوط سه ماهه گفت: اجرایی معاونت ها و کشيش امیلی کارتر در باز کردن ایمیل به دانشکده.

کارتر گفت: ممکن است غیر ممکن و یا بسیار دشوار است برای تدریس برخی از دروس از راه دور و برخی از گروه ها ممکن است نظر به ارائه حضوری آموزش برای برخی از دوره های کوچک در حالی که حفظ مناسب اجتماعی فاصله.

بسیاری از دوره های برگزار نمی در فرد به دلیل محدودیت فضا به دلیل عدم وجود دانشگاه مسکن و نیاز اجتماعی فاصله کارتر گفت.

رؤسای و بخش صندلی باید شروع به نقد و بررسی آن دوره می توانید و نمی تواند ارائه از راه دور در حالی که اطمینان آنها را به اندازه کافی مورد نیاز دوره کارتر اضافه شده است.

با وجود این دانشکده پیام UCLA سخنگوی ریکاردو Vazquez گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه که بحث در سه ماهه پاییز در UCLA هنوز هم ادامه دارد.

سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا اعلام کرد مشابه برنامه ای برای آینده سقوط – که اکثریت آن را در کلاس تدریس خواهد شد حاضر به جز چند را انتخاب کنید مانند کلاس های آزمایشگاهی.

UCLA روز دوشنبه اعلام کرد که در تابستان جلسه C که شروع می شود Aug. 3 و سپتامبر به پایان می رسد. 11 می برگزار می شود ،

صدراعظم ژن بلوک نیز گفت: UCLA نمی خواهد بازپرداخت شهریه حتی اگر سقوط سه ماهه انجام شده است از راه دور در یک ایمیل فرستاده بیانیه اواخر ماه آوریل است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب