UCLA رد امکان بهار شهریه استرداد USAC تنش شفافیت

این پست به روز شد آوریل 21 در 9:07 بعد از ظهر

UCLA ارائه خواهد شد هر بازپرداخت به صورت اجباری بهار سه ماهه هزینه ها و شهریه با وجود کاهش در پردیس خدمات و حرکت به آنلاین آموزش.

عدم وجود و یا کاهش برنامه های پردیس و اشخاص همراه با سوئیچ به آموزش مجازی باعث شده است تا برخی از دانش آموزان به تماس برای بازپرداخت جزئی برای هزینه های حضور و غیاب.

یک Change.org طومار با بیش از 43,000 امضا خواستار دانشگاه کالیفرنیا ارائه حداقل یک و بازپرداخت بخشی برای بهار شهریه این استدلال که اکثر دانش آموزان به خانه بازگشت و دیگر قادر به بهره مندی از پردیس خدمات.

دانش آموز تجربه یادگیری بطور قابل توجهی تغییر با توجه به حرکت به آموزش آنلاین. دانش آموزان مجبور به انطباق با آموزش مجازی سیستم عامل مانند زوم در حالی که دیگر قادر به لذت بردن از مزایای یک فرد در آموزش و پرورش است. UCLA تصمیم به حرکت به کلاس های آنلاین در مارس 13, به سرعت گسترش رمان coronavirus در محوطه دانشگاه.

[لینک های مرتبط: استادان سازماندهی مجدد دانش آموزان تنظیم به هفته اول کلاس آنلاین]

پس از شروع سه ماهه UCLA نیز بسته به تمام کتابخانه های چوبی مرکز Ackerman اتحادیه دانشجویی و انواع دیگر برنامه ها و خدمات که قبلا در دسترس است.

خدمات مانند چوبی مرکز و اتحادیه دانشجویی در حال تامین مالی از طریق دانشگاه UCLA خاص, هزینه های, در حالی که برنامه های دیگر مانند مشاوره و خدمات روانشناختی با بودجه دولتی توسط UC گسترده خدمات دانشجویی هزینه.

اما دانشگاه کالیفرنیا بارها گفت که قصد ندارد به ارائه هر گونه استرداد شهریه با استناد به ادامه هزینه های اجرایی و نگهداری در دانشگاه UC.

“در بسیاری از مناطق این دانشگاه چهره های, افزایش هزینه های, نه هزینه های پایین تر با توجه به همه گیر” UC سخنگوی سارا مک براید گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

مک براید گفت: افزایش هزینه ها شامل هزینه های تصویری, همکاری, نرم افزار و سایت مجوز. این مجوز لازم برای حمایت از مقیاس ویدئو کنفرانس برای کلاس بر روی سیستم عامل مانند زوم.

مک براید اضافه شده که بودجه نیز رفتن به سمت تکنولوژی های امنیتی برای حمایت از نیروی کار از راه دور در سیستم UC. مثلا UC پرداخت اضافی برای شبکه های خصوصی برای اطمینان از امنیت و حفظ حریم خصوصی و ارائه لپ تاپ برای افرادی که معمولا کار از راه دور.

رابرت واتسون رئیس جمهور از دانش آموزان در مقطع کارشناسی انجمن شورای گفت او را درک UC رو اضافه هزینه به دلیل حرکت به آموزش از راه دور.

اما واتسون گفت: او ناراضی است و با عدم دانش آموز ورودی در دانشگاه رجنت و UCOP تصمیم به ارائه بازپرداخت جزئی.

واتسون گفت: UC رهبری نیست مشورت با هر دو دانشگاه کالیفرنیا انجمن دانشجویان و نه شورای دانشجویی رئیس جمهور که او یک عضو قبل از اعلام در مورد شهریه در ماه مارس است.

“وجود دارد یک مشکل دیرینه در UC با مردمی تصمیم گیری است که واقعا تاثیر دانش آموزان بدون دانش آموزان در حال حاضر” واتسون گفت. “این باید ابلاغ به همه. ما شورای دانشجویی رئیس جمهور (و) ما UCSA. این UCOP باید مشاوره با هر دو از این اشخاص قبل از ساخت واقعا تصمیمات بزرگ.”

این UCOP نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد آن اتهام عدم شفافیت در تصمیم گیری در برابر بخشی از بازپرداخت.

در حالی که در دانشگاه خدمات در UCLA مانند چوبی مرکز Ackerman اتحادیه دانشجویی و کتابخانه ها بسته شده بود UCLA هنوز هم نیاز به یک مقدار قابل توجهی از بودجه به پرداخت هزینه برای تعمیر و نگهداری مداوم از این امکانات همراه با حقوق پردیس کارکنان واتسون گفت.

“حتی اگر دانش آموزان نیست با استفاده از این خدمات هزینه های هستند که هنوز هم وجود دارد” واتسون گفت. “اگر شما را به دور از هزینه های شما با قرار دادن مردم در مشاغل در معرض خطر است.”

USAC مالی پشتیبانی از کمیسر هزاره Srivastava, توافق با واتسون که UC نشده بود شفاف در تصمیم خود برای ارائه یک بخشی از بازپرداخت.

Srivastava اضافه شده است که بیشتر موثر ارتباطات مورد نیاز بین UC پردیس ادارات و دانش آموزان است.

“وجود دارد یک خط کامل از سردرگمی است که فقط باعث هرج و مرج بیشتر,” او گفت:.

Srivastava گفت: دانش آموزان اغلب غافل از بسیاری از پشت صحنه هزینه های در حال اجرا یک دانشگاه مانند تعمیر و نگهداری و حقوق کارکنان, اما افزود که UC مدیون دانش آموزان شفافیت بیشتر در اطراف که در آن به طور خاص کمک درسی و systemwide هزینه های صرف شده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

USAC رهبری که شامل پژو را با دانشگاه UCLA رئیس امور مالی گرگ گلدمن در اواخر این ماه برای به دست آوردن کامل گزارش شفافیت مستند جایی که دقیقا شهریه و هزینه های در حال صرف Srivastava گفت.

Srivastava گفت: تمرکز این نشست خواهد بود برای پیدا کردن که در آن شهریه بود که صرف به خصوص به صورت بین المللی و خارج از کشور دانشجویانی که پرداخت شهریه از دولت در دانش آموزان است.

“خارج از دولت و دانشجویان بین المللی در حال پرداخت $15,000 (برای بهار سه ماهه) برای یک دانشگاه است که آنها در حال رفتن به در خانه در حال حاضر,” او گفت:.

Srivastava اضافه شده است که یک گزارش شفافیت کمک می کند تسکین نگرانی از این دانش آموزان در مورد چگونه پول خود را در حال اختصاص داده است.

به ارائه پشتیبانی برای دانش آموزان که از نظر مالی صدمه coronavirus همه گیر USAC راه اندازی یک صندوق امداد در مارس 18 که در آن دانش آموزان می توانند برای یک بار امداد پرداخت $500.

تمام دانشجویان مقطع کارشناسی می توانند برای این صندوق با پر کردن یک پرسشنامه پاسخ دادن به سوالات در مورد چگونه آنها متاثر شده اند شیوع.

Srivastava گفت: صندوق امداد ساخته شده است توسط USAC را مازاد برای سه ماهه بهار به عنوان یک نتیجه از داشتن کمتر هزینه با توجه به حرکت به آموزش از راه دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im