UCLA-چراغ مطالعه شناسایی لا محلات بیشتر از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر به COVID-19

لاتین و آسیایی اکثر محله ها در لس آنجلس هستند به خصوص از لحاظ اقتصادی در معرض اختلالات ناشی از COVID-19, مطالعه UCLA یافت.

در این بررسی که منتشر شد مارس 1 توسط UCLA لاتین سیاست و سیاست ابتکار و UCLA مرکز محله دانش به دنبال کردهاید محله در شهرستان لا که به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس به دلیل تعداد زیادی از خطر کارگران است.

محققان شناسایی دو بخش از خدمات نیروی کار – مهمان نوازی و خرده فروشی – که به خصوص در معرض خطر ابتلا به کروناویروس ناشی از اخراج.

بعد آنها را بررسی محل نژادی-قومی ترکیب اجتماعی و اقتصادی شرایط و خارجی-متولد وضعیت کارگران در این بخش به تعیین محل از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر محله.

این کارگران آسیب پذیر هستند به طور نامتناسبی از نژادی اقلیت زمینه گفت: کارلا Vasquez-نوریگا یک سیاست عمومی همکار در UCLA لاتین سیاست و سیاست طرح که با همکاری نویسنده این گزارش است.

Vasquez-نوریگا گفت: 40 درصد از Asian-اکثر محله ها و 57 درصد از لاتین-اکثر محله های در معرض خطر با توجه به خرده فروشی و مهمان نوازی COVID-19-مربوط به اثرات اقتصادی, در مقابل تنها 12.2 درصد از سفید-اکثر محله ها.

مهاجران نیز به ویژه آسیب پذیر به اثرات اقتصادی از coronavirus زیرا آنها تمایل به اشتغال در بخش خدمات و صنعت گفت: Chhandara Pech, دستیار مدیر UCLA مرکز محله دانش است.

کارگران در این دو بخش تمایل دارند بیشتر در معرض خطر به دلیل کسب درآمد آنها دستمزد پایین تر در مقایسه با دیگر مردم در خدمات نیروی کار با توجه به مطالعه است. نمونه خرده فروشی کارگر باعث می شود در مورد $23,000 یک سال و در حالی که یک سرویس معمولی کارگر در مهمان نوازی باعث می شود در مورد $20,000. کارگران در همه بخش های دیگر از نیروی کار را در حدود 50000 سال, با توجه به مطالعه است.

علاوه بر این با دولت موظف کسب و کار تعطیلی و کاهش شدید در مصرف کننده خواسته های کارگران که نمی توانید از خانه کار می کنند در صورت بیکاری Pech گفت.

“(کارگران در این بخش) اصلا فرصت برای کار از خانه به طوری که آنها در حال از دست دادن درآمد به خاطر آنها بوده است یا بیکار و یا furloughed” گفت: Pech که انجام تجزیه و تحلیل آماری برای مطالعه است. “و آنچه که ما آموخته است که در گذشته رکود است که بسیاری از کسب و کار به طور کامل از بحران بنابراین بسیاری از مردمی را از دست دادن شغل خود.”

این کارگران همچنین به ویژه آسیب پذیر در این زمان به دلیل فقدان آنها اشتغال مزایای گفت: سیلویا گونزالس, همکاری نویسنده این مطالعه و یک دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری.

“افراد مشغول به کار در خرده فروشی افرادی که تمیز کردن خانه های مردم که به شما کمک کند انتخاب کردن مسائل در فروشگاه معمولا لازم نیست که همان نوع از مزایای به عنوان کسی که با یک کار در UCLA” گنزالز گفت. “شما باید یک اختلاف در انواع مزایای که ارائه شده است.”

Pech گفت: آنها با انجام مطالعه برای کمک به محلی دولت و سیاستگذاران دیدن اثرات اقتصادی در شهرستان لا و به تجویز عملی توصیه های سیاست.

“سمت غرب (از LA County) گرایش به بیشتر ثروتمند با ثروتمند کارگران” Pech گفت. “بنابراین اگر ما در حال فکر کردن در مورد طرح بهبود این تحقیق اجازه می دهد تا ما را به شناسایی که در آن مقامات محلی می تواند – به جای تمرکز بر روی همه LA – هدف قرار دادن منابع خود را به تمرکز بر جوامع که در آن ما می دانیم که یک جمعیت از کارگران که آسیب پذیر هستند.”

با حفاظت از این کانون محله رهبران می توانید محافظت از همه گنزالز گفت.

“این بیماری همه گیر است واقعا ثابت شده است که ما نیاز به ارائه پشتیبانی مناسب برای آسیب پذیر ترین” گنزالز گفت. “هنگامی که ما در حال ارائه برای آسیب پذیر ترین ما نیز قرار دادن هر کس دیگری در معرض خطر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de