UCLA دانشکده صحبت می کنند که چرا مردم کمتر ممکن است در پاسخ به 2020 آمار آمریکا

کمتر مردم در پاسخ به 2020 آمار ایالات متحده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و تغییر نگرش نسبت به سرشماری با

توسط ATROTICNEWS در 6 خرداد 1399

کمتر مردم در پاسخ به 2020 آمار ایالات متحده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و تغییر نگرش نسبت به سرشماری با توجه به UCLA دانشکده.

مشارکت در سرشماری سال 2020 است که 11 درصد کمتر در سرشماری سال 2010 به عنوان از آوریل 30 با توجه به یک دانشگاه آزادی مطبوعات.

پناهگاه در محل مقرر در حال کمک به عقب مانده پاسخ دهی به سرشماری گفت: پل Ong تحقیقات استاد در Luskin دانشکده امور عمومی و مدیر UCLA مرکز محله دانش که منجر به تجزیه و تحلیل در آزادی مطبوعات.

خود پاسخ دوره از سرشماری زمانی که آمریکا می تواند پاسخ سرشماری از طریق پست الکترونیکی و آنلاین پاسخ آغاز شد مارس 12, همزمان با انزوای اجتماعی و فاصله گرفتن محدودیت آغاز شد که در اواسط ماه مارس.

COVID-19 ساختن آن دشوار برای اداره آمار ایالات متحده به انجام تلاش های امداد رسانی از قبیل درب-به-درب مبارزه در جوامع است که سخت تر برای رسیدن به از طریق ایمیل یا تلفن گفت: Chris تیلی یک استاد برنامه ریزی شهری در UCLA.

اما تیلی همچنین گفت که او معتقد است که COVID-19 همه گیر است که نه تنها مقصر در پشت عدم پاسخ به سرشماری.

مردم آمریکا ممکن است نگران خود را سرشماری پاسخ استفاده می شود در برابر آنها توسط سازمان های دولتی ممکن است درک مزایای سرشماری و یا ممکن است غیرمنتظره با دیگر نگرانی های اقتصادی مانند پرداخت برای مواد غذایی و اجاره در طول همه گیر تیلی گفت.

اداره آمار ایالات متحده تعیین شده در مارس 1 سرشماری به عنوان روز برای تبلیغ سرشماری به جمع آوری بیشتر پاسخ, اما آن را نمی قرعه کشی یک مقدار قابل توجهی از پوشش رسانه ای شد و کمتر موثر از در نظر گرفته شده Ong گفت.

اداره آمار ایالات متحده نیز افرادی مجاز به ارسال فرم های سرشماری به صورت دیجیتال برای اولین بار برای محافظت از سلامت و ایمنی کارکنان خود و مردم آمریکا به دلیل COVID-19 با توجه به 2020 U. s. اداره آمار سایت.

با این حال دسترسی به اینترنت محدود نیز ممکن است کمک به عدم پاسخ گفت: دونالد Treiman یک استاد برجسته بازنشسته از جامعه شناسی گروه و اعضای هیئت علمی و دانشیار کالیفرنیا مرکز تحقیقات جمعیت.

دیجیتالی ارسال فرم ممکن است راحت تر از پست الکترونیکی-در برگه های رای وجود دارد این است که جمعیت قابل توجهی است که دسترسی به است یا نه راحت با استفاده از اینترنت برای ارسال پاسخ Treiman گفت.

Marcelo سوارز-Orozco, Wasserman دین و استاد در UCLA فارغ التحصیل دانشکده آموزش و پرورش و اطلاعات مطالعات گفت: سرشماری یک ابزار ضروری برای تخصیص منابع و کمک های مالی به ساکنان و مهم است که به حمایت ایالات متحده دموکراسی است.

پس از همه گیر است که تا حد زیادی مؤثر در حاشیه جوامع سوارز-Orozco گفت که او فکر می کند سرشماری است مهم تر از همیشه به منظور ارائه کمک های مناسب برای کسانی که در حال مبارزه.

سوارز-Orozco اضافه شده است که او معتقد است که وجود دارد نیاز به یک کمپین آموزشی برای تاکید بر اهمیت سرشماری به خصوص در زمانی که تعداد دقیق از جمعیت ضروری است.

"ما نیاز به آموزش های عمومی در فوری اهمیت شرکت بودن شمارش بودن شنیده" سوارز-Orozco گفت. "است که در قلب نظم دموکراتیک."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن