UCLA اعلام کرد با هدف ارائه آموزش از راه دور گزینه برای سقوط سه ماهه

UCLA برنامه را به دانش آموزان این گزینه را به کلاس از راه دور در سه ماهه پاییز حتی اگر برخی از کلاس های حضوری

توسط ATROTICNEWS در 10 اردیبهشت 1399

UCLA برنامه را به دانش آموزان این گزینه را به کلاس از راه دور در سه ماهه پاییز حتی اگر برخی از کلاس های حضوری ارائه می شود مسئولان دانشگاه اعلام کرد.

تصمیم می آید در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که ممکن است به جلوگیری از برخی از دانش آموزان از سفر به دانشگاه UCLA گفت: صدراعظم ژن بلوک و اجرایی معاونت ها و کشيش امیلی کارتر در ایمیلی به دانش آموزان است.

شهریه و هزینه های اجباری باقی خواهد ماند با توجه به ایمیل. اما UCLA است که قادر به تضمین مسکن برای 2020-2021 سال تحصیلی زیرا مقامات نمی دانم که چگونه بسیاری از دانش آموزان آنها می تواند با سرعت در حال تغییر شرایط از coronavirus.

"ما کاملا متعهد به ارائه مسکن به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان امکان پذیر است در حالی که پیوستن به آخرین توصیه از مقامات بهداشت عمومی و تعهد ما به امنیت دانش آموزان ما" ایمیل به عنوان خوانده شده.

اگر دانشگاه نمی تواند تحقق مسکن درخواست آنها برنامه ریزی برای ارائه آموزش از راه دور با توجه به ایمیل.

علاوه بر این, UCLA ایجاد کرده است آینده برنامه ریزی نیروی کار به توصیه در مورد دانشگاهیان, دانشجو, تجربه, تحقیق, کار, مسکن, و حوادث و تجمعات.

این دانشگاه اعلام کرد در مارس 1 که در تابستان جلسه برگزار خواهد شد آنلاین. مقامات هنوز یک تصمیم در مورد جلسه تابستان C اما اعلام خواهد شد برنامه های خود را به زودی با توجه به ایمیل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب