UCLA Anderson دانش آموزان منجر اهدای درایوهای به جمع آوری PPE برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

دانش آموزان در UCLA اندرسون دانشکده مدیریت سازماندهی اهدای درایو برای تجهیزات حفاظت شخصی برای کمک به کارگران خط مقدم درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

با توجه به این زمان همه گیر شده است وجود دارد کمبود PPE از جمله دستکش و ماسک چهره سپر و لباس که برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی مجهز به بیمار با خیال راحت در درمان بیماران خود را. این حتی باعث شد سازمان بهداشت جهانی برآورد یک نیاز 40 درصد افزایش در تولید.

جودی چو پاره وقت دانشجو در دانشکده مدیریت و حضور پزشک در UCLA بهداشت, گروه طب اورژانس اولیه سازمان از درایوهای. چو گفت این ایده ناشی از همکاران خود در نیویورک مبارزه با عدم PPE لوازم.

مدیریت تیم مدرسه است که با تمرکز بر ارائه PPE به محلی بیمارستان ها و درمانگاه ها که در حال تجربه کمبود و همچنین کمک به آنها را آماده برای یک پتانسیل موج جدید COVID-19 نفر در لس آنجلس او اضافه شده است.

“PPE استاندارد مانع است که همه متخصصان مراقبت های بهداشتی نیاز” چو گفت. “من فکر کردم اگر همه ما با هم کار کنند تا اطمینان حاصل شود تمام جامعه ما امن است (کافی PPE لوازم) پس از آن که با یک پناهگاه در محل کمک خواهد کرد که ما صاف منحنی و حتی بیشتر.”

آنجلا Arunarsirakul یک دانشجوی تمام وقت در دانشکده مدیریت کمک کرده تا با تبلیغات از اهدای درایوهای.

یکی از دلایل این کمبود در PPE منابع است زیرا مردم شده اند جمع اوری تجهیزات از ناامیدی Arunarsirakul گفت. علاوه بر این تامین کنندگان قادر به تامین و یا تولید PPE به سرعت به اندازه کافی او گفت:.

“همه ما در حال تلاش برای کمک به در راه خود ما,” Arunarsirakul گفت. “من مطمئن هستم که برخی از ما این تجهیزات است که ما دقیقا نمی نیاز و یا حداقل شاید ما به آنها نیاز دارید اما تا آنجا که متخصصان پزشکی انجام دهد.”

(Courtesy of Judy Choe)
داوطلبان برگزار شد نشانه هایی برای تبلیغ یکی از اولین دیسک های انجام شده توسط دانش آموزان است. این تیم قادر به جمع آوری به سمت بالا از 3000 N95 ماسک و صدها جعبه دستکش و محافظت از چشم در دو راند و آن را در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای دریافت کمک های مالی بیشتر. (حسن نیت ارائه میدهد از جودی چو)

کالیب Maxson یک دانش آموز در مدرسه از مدیریت است که داوطلب در اهدای درایوهای گفت: مهم این است که جوامع محلی به مکمل پشتیبانی ارائه شده توسط دولت و نهادهای دیگر به دلیل آن است که آسان تر برای کوچکتر بیمارستان ها و درمانگاه به نادیده گرفته می شود.

چو تن به تن این ایده به مدیریت مدرسه را شل کانال که در آن او موفق به دریافت پاسخ فوری از همکلاسی های او در تمام وقت, پاره وقت و اجرایی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی برنامه هایی که همه می خواستم به کمک و همکاری در این پروژه است. دانشکده مدیریت هیئت علمی و کارکنان پشتیبان ما بودند و رؤسای کمک به معرفی و گسترش این کلمه در مورد این ابتکار چو گفت.

Arunarsirakul گفت که او غافلگیر شده توسط چگونه برای اولین بار رانندگی راه اندازی شد و در عرض چند هفته.

“در بسیاری از نیاز است که نیاز به ملاقات کرد در حال حاضر. و تا آنجا که ما می خواهم برای برنامه ریزی برای رانندگی مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از تبلیغات و کارهایی مانند آن را در هر راه که ما می تواند کمک به مردم با اقدامات ما پس ما قطعا باید به دنبال آن بروید. بنابراین من واقعا افتخار (چو) برای انجام این کار” Arunarsirakul گفت.

چو گفت این تیم قادر به جمع آوری به سمت بالا از 3000 N95 ماسک و صدها جعبه دستکش و محافظت از چشم در دو تا از درایوهای. اگر چه خود رویکرد بازاریابی موفق بود, او گفت که او و تیم او فکر می کنم این کمک های مالی خواهد شد به زودی اجرا شود.

به منظور افزایش می دهد که عرضه آنها راه اندازی یک GoFundMe صفحه با دیگر PPE رانندگی و سازمان در حال بررسی تامین کنندگان به طوری که تجهیزات می تواند خریداری شده برای بیمارستان های محلی.

Maxson گفت: چالش اصلی رفتن به جلو است که عدم اطمینان از وضعیت چگونه خواهد شد.

“ما شروع به خاموش و جمع آوری PPE و کمک های مالی برای PPE اما اگر چالش باقی بماند اقدامات مورد نیاز به آنها رسیدگی خواهد شد,” Maxson گفت. “به عنوان یک گروه ما نیاز به ارزیابی نقش ما به عنوان تغییر وضعیت.”

چو اضافه شده که جامعه در پاسخ به آنها با کمک های مالی هر هفته و در ادامه برای رسیدن درخواست چگونه آنها می توانند کمک در مبارزه با COVID-19.

“من امیدوارم که مانند هر کس دیگری می کند که موفق واکسن توسعه یافته خواهد بود و اداره برای حفاظت از جوامع ما” چو گفت. “در این میان بیمارستان ها باید عاقلانه ما در استفاده از PPE لوازم چرا که جاده پیش رو است طولانی و نامشخص است. تا زمانی که ما می تواند همه بازگشت های جدید ما عادی ضروری است که ما تمرکز بر ایمنی خط مقدم تیم کافی PPE.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im