UC باید آگاه به تداوم نابرابری با جایگزینی پذیرش آزمون

به عنوان تمیز کردن بهار می آید به نزدیک دانشگاه کالیفرنیا انجام داده است سهم عادلانه خود را با پرتاب کردن یکی

توسط ATROTICNEWS در 9 خرداد 1399

به عنوان تمیز کردن بهار می آید به نزدیک دانشگاه کالیفرنیا انجام داده است سهم عادلانه خود را با پرتاب کردن یکی از آن دیرینه پذیرش الزامات استاندارد تست.

UC Board of Regents به اتفاق آرا رای دادند مارس 21 به صرف SAT و ACT به عنوان شرایط پذیرش انتخاب به آزمون اختیاری تا تعلیق کامل در 2024.

UC کرده بود در ابتدا به حالت تعلیق در تست مورد نیاز برای سقوط 2021 متقاضی استخر, اما بعد از آن تصمیم به مرحله SAT و ACT در دسترس نباشد.

در علاوه بر این به انجام دور با استاندارد ارزیابی این دانشگاه همچنین اعلام کرد برنامه های خود را برای ایجاد یک آزمون جدید برای استفاده متقاضیان آینده. حتی اگر در این آزمون آماده نیست به اداره سقوط 2025 UC نمی خواهد بازگشت به نشسته و عمل مورد نیاز است.

تعلیق SAT و ACT در میان همه گیر جهانی است که حق تصمیم گیری به عنوان بسیاری از کالج ها در حال توجه به سابقه و شرایط دشوار است که coronavirus به ارمغان آورده است به تست استاندارد. این دانشگاه در حال حاضر چهره وظیفه دلهره آور از ایجاد یک آزمون جدید تا سال 2025. اگر UC حال رفتن به ایجاد یک آزمون جدید به آن نیاز دارد به ارتکاب مناسب منابع به اطمینان حاصل شود که آن را توسعه یک ارزیابی که برجسته همان مالی و آموزشی نابرابری عمل و نشسته بود.

اگر شرایط فعلی ما یاد می دهد هر چیزی را که در حال حاضر تست استاندارد اقدامات عمیقا ناقص.

در حال حاضر نشست لغو شده است برای ماه ژوئن. کالج مدیره با صدور بیانیه ای اعلام آزمایشی برنامه ای برای مدیریت آزمون آنلاین.

این تست شرکت در حال حاضر مواجه با چالش های آنلاین تست به عنوان دانش آموزان دبیرستان در سراسر کشور گزارش مشکلات فنی که خود را پیشرفته قرار دادن امتحانات در اوایل این ماه. این اشکالات در تست گیری کرده اند و حتی منجر به یک درخواست آنلاین است که درخواست کالج هیئت مدیره اجازه می دهد دانش آموزان به resubmit خود AP امتحانات به جای آنها را وادار به گرفتن امتحان در تاریخ آینده است.

و UC مدارس نه تنها در دانشگاه ها که باید آن را لازم را برای تنظیم استانداردهای پذیرش در نور COVID-19 بیماری همه گیر.

بسیاری از کالج های دیگر مانند کالج امهرست دانشگاه هاروارد و دانشگاه کرنل تصمیم گرفته اند به صرف تست استاندارد الزامات مورد نیاز برای سقوط 2021 متقاضیان با استناد به شرایط بی سابقه ای از coronavirus.

در بالای این, کالج مدیره و عمل باید با توجه اظهارات, احترام به حقوق از کالج خود را به پذیرش سیاست های انعطاف بیشتری در پی این بیماری همه گیر.

اما به تازگی تنها UC گرفته است گام جسورانه از لغو SAT و ACT از برنامه های آینده در دسترس نباشد.

آن مطلوب است که باید وجود داشته باشد سازگار متغیر به مقایسه دانش آموزان آمده است که از انواع زمینه های آموزشی. اما SAT و ACT را قطعا برگزار قطعات خود را در برجسته عمده تفاوت وجود دارد که در سراسر کشور با توجه به دسترسی به آموزش با کیفیت.

با تست آمادگی شرکت های مانند کاپلان و پرینستون را نقد ساخت هزاران کردن دانش آموزانی که مایل به پرداخت هزینه برای برنامه های خود را, برخی از سوالات مطرح شده در مورد توانایی آزمون های استاندارد به دقت منعکس کننده چگونه به خوبی دانش آموزان انجام آکادمیک.

Jocelyn Tzeng یک سال دوم زیست شناسی, دانش آموز, انداز آزمون استاندارد به عنوان منسوخ شده در پیش بینی عملکرد دانش آموز در کالج.

"در حال حاضر پذیرش کالج بسیار جامع تر و آنها در نگاه بسیاری از چیزهای دیگر علاوه بر خود نمرات و آزمون ها محدود نشان میدهد که چگونه شما در حال انجام" Tzeng گفت.

Tzeng نظرات حلقه درست به عنوان آزمون تبدیل شده اند تنها یک جزء از نرم افزار UC. گذشته از اعداد این نرم افزار اجازه می دهد تا دانش آموزان به بیان مدارک تحصیلی خود را از طریق بخش مانند مقاله اظهارات و extracurriculars.

کلر Li دوم-سال اقتصاد و آمار دانشجو با اشاره به تمایل SAT و ACT نمرات را منعکس تعصب به نفع کسانی که از ممتاز اجتماعی و اقتصادی پس زمینه.

"من فکر می کنم تست های استاندارد به طور کلی بسیار دشوار است (در حال حاضر) واقعا بازتابی از عملکرد دانش آموز" لی گفت:.

برای تمام کاستی های تست استاندارد که نشسته و عمل شد و سریع به افشای جدید UC آزمون تا حد زیادی به را تشکیل می دهند. این به این معنی UC نیاز به اختصاص مناسب منابع و نظارت برای اطمینان از آن تست آماده است تا سال 2025 می کند و بیشتر با تکیه تلفظ کردن موجود اجتماعی و اقتصادی شکاف.

Jose-فیلیپه مارتینز استادیار در دانشگاه UCLA فارغ التحصیل دانشکده آموزش و پرورش و اطلاعات مطالعات گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که او نگران جدی عواقب ناخواسته از بین بردن نشسته و عمل مورد نیاز است.

"برای من بسیار مهم واقعیت اینجا است که هر آزمون ما توسعه ... در نهایت چهره واقعیت تلخ است که دانش آموزان در کالیفرنیا و ایالات متحده در معرض عمیقا نابرابر فرصت های آموزشی" مارتینز در بیانیه ای گفت:.

و این درست است. هر استاندارد تست این که آیا آن را از هیئت مدیره و یا UC چهره اجتناب ناپذیر سرنوشت از افتادن به دست گران آزمون دبستان برنامه های است که می تواند به دانش آموزان از مرفه تر زمینه یک مزیت غیر منصفانه است.

"ما در حال حاضر باید بسیار مراقب باشند تا مطمئن شوید (جدید و تست شده) نیست و در نهایت منجر به یک زباله زیادی از زمان و منابع و یا حتی بدتر ناخواسته شکست برای سهام" مارتینز در بیانیه ای گفت:.

از آنجا که دانشگاه تعیین کرده است و خود را آخرین مهلت برای ساخت یک آزمون جدید برای آینده UC متقاضیان تیک تاک ساعت است به طراحی یک ارزیابی است که می تواند هر دو نماد چه UC است که به دنبال و به حساب اساسی اجتماعی و نابرابری.

در غیر این صورت ایستادهs امکان از هدر رفتن منابع مالی در آزمون دیگری است که تنها تداوم اخلال مشکلات سنتی تست استاندارد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن