UC و UCLA رهبری در بحث در مورد سقوط سه ماهه طرح

دانشگاه کالیفرنیا مقامات تصمیم گرفته اند که آیا به حرکت سقوط سه ماهه آموزش آنلاین به عنوان دانشگاههای سراسر کشور شروع به ایجاد سقوط احتمالی برنامه.

با وجود عدم قطعیت برای پاییز UCLA است نقل مکان کرد همه تابستان در یک جلسه و قبل از دانشگاه, برنامه های آنلاین. برخی ادارات نیز نقل مکان کرد و در تابستان جلسه C آنلاین, اما هیچ تصمیم رسیده در مورد سقوط سه ماهه با توجه به متعدد مدیران و نمایندگان دولت.

UC با استفاده از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شش معیار برای از سرگیری عملیات عادی در بحث در مورد بازگشایی دانشگاه ها گفت: UC سخنگوی سارا مک براید. این معیارها عبارتند از: در دسترس بودن گسترده تست و تماس با ردیابی توانایی از بیمارستان ها برای رسیدگی به بیمار موج و توانایی موسسات و امکانات به حمایت فیزیکی فاصله.

مک براید گفت که در حالی که UC ارائه خواهد شد systemwide راهنمایی پردیس رهبری و مقامات بهداشت محلی تعیین خواهد کرد که چگونه فردی در دانشگاه ها بازگشایی شده است.

در طول یک livestream تاون هال صدراعظم کارول مسیح از دانشگاه برکلی گفت که او فکر می کند در ترم پاییز به احتمال زیاد ترکیبی از مجازی و در سایت آموزش. او افزود: او فکر می کند اجتماعی فاصله و ماسک مورد نیاز هنوز هم ممکن است در محل سقوط می آیند.

مسیح اضافه شده است که تا چه حد است که دانشگاه می تواند بازگشت به عملیات عادی خواهد بود تحت تاثیر تصمیمات عمومی ادارات بهداشت و دولت فدرال است.

صدراعظم Pradeep Khosla از UC سن دیگو گفت: San Diego Union-Tribune او فکر می کند در ادامه کلاس های مجازی است که در داخل قلمرو امکان است. پردیس ایجاد کرده است یک نیروی کار برای کار با مقامات بهداشت عمومی برای اتخاذ یک تصمیم.

هیچ سقوط 2020 تصمیم گیری ساخته شده اند و در عین حال برای UCLA گفت: سخنگوی ریکاردو Vazquez. با این وجود در مقطع کارشناسی رهبران دانشجویی گفت: آنها گنجانده شده در بحث در مورد امکان آموزش از راه دور در پاییز.

نائومی رایلی تحصیلی امور کمیسیون برای دانشجویان مقطع کارشناسی انجمن شورای گفت او در دیدار با اجرایی معاونت ها و کشيش امیلی کارتر اداری معاونت Michael Beck و علمی سنا در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در یادگیری دانش آموز. او افزود که محدودیت های مسافرتی به خصوص برای تماس های ورودی و بین المللی کنونی دانش آموزان به احتمال زیاد نقش مهمی در تصمیم گیری است.

“برای برخی از دانشجویان بین المللی که نیاز به ویزای اولین آنها می تواند کسانی که در ماه نوامبر گفت:” رایلی سال سوم علوم سیاسی.

مایکل Meranze صندلی از UCLA علمی سنا و یک استاد تاریخ گفت: سنا را توصیه ها در مورد درجه بندی دوره های ثبت نام و ارزیابی به دانشکده هنگامی که دولت یک تصمیم.

سنا هنوز مشخص نشده که آیا آنها ادامه خواهد داد زمان تعلیق عادی مقررات برای تصویب/بدون تصویب در کلاس های تابستان و یا پاییز Meranze گفت.

در حالت عادی چهارم, دانش آموزان می توانند به طور معمول تنها یک کلاس P/NP و اکثر کلاس که تحقق عمده مورد نیاز باید در نظر گرفته شود برای یک نامه درجه. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دانش آموزان می توانند کلاس های نامحدود P/NP و بخش علمی را تشویق به اجازه می دهد عمده مورد نیاز به کار گرفته می شود P/NP.

USAC رئیس جمهور رابرت واتسون گفت: یک عامل مهم در داشتن سایت کلاس UCLA توانایی به جای عمومی دستورالعمل های بهداشتی مانند جسمی فاصله.

“ما باید از نظر اجتماعی فاصله امکانات مانند اگر آن را در واقع ممکن است برای نگه داشتن این 200 فرد کلاس گفت:” واتسون یک سال چهارم رشته علوم سیاسی و اقتصاد ، “ما نمی دانیم که چه آن را مانند نگاه در اواخر ماه سپتامبر است.”

واتسون و رایلی گفت: آنها فکر می کنم در ابتدا دانش آموزان را شامل نمی شود در بحث های مهم در اطراف COVID-19 مانند زمستان چهارم نهایی سیاست ها و 2020 آغاز, اما, دولت پس از تبدیل شدن به بیشتر فراگیر. هر دو واتسون و رایلی گنجانده شده اند در یک کارگروه با ریاست واحد برای تصمیم گیری در مورد سقوط سه ماهه.

رایلی اضافه شده او فکر می کند که اطلاعات غلط و عدم قطعیت در پایان سه ماهه زمستان منجر به استرس در بدن دانش آموز است که می تواند اجتناب شده است با داشتن رهبران دانشجویی در جدول.

“وجود دارد یک سیستم مشترک حکومت در محل, و من امیدوارم که زمانی که ما نگاهی به این (بحران) ما می بینیم یک دانشجو, دولت, دولت و علمی سنا که همه چیز آن می تواند” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de