دو UCLA و سافتبال سالمندان به ماندن در یک سال دیگر در بازی های المپیک به تعویق افتادن

زمانی که او شنیده ام که او به تیم بازگشت دو ستاره به, بازیکنان, مربی کلی Inouye-پرز تا به حال فقط یک فکر برای

توسط ATROTICNEWS در 27 اردیبهشت 1399

زمانی که او شنیده ام که او به تیم بازگشت دو ستاره به, بازیکنان, مربی کلی Inouye-پرز تا به حال فقط یک فکر برای آنها.

"خوش آمدید" Inouye-پرز گفت.

هر دو اشتباه ارشد پارچ/اولین baseman راشل گارسیا و ارشد ابزار بابا Nickles دوباره UCLA و سافتبال برای 2021 فصل است.

نوشته اصلی گارسیا و Nickles شد رفتن به نشستن در تمام سال 2020 سافتبال فصل به منظور آموزش برای سال 2020 توکیو المپیک و پس از آن دوباره UCLA در سال 2021 اما با این بیماری همه گیر کوروناویروس هل دادن بازی های المپیک بازگشت از یک سال و همان طرح نیروی بازیکنان به نشستن دو فصل از سافتبال در جهت آموزش.

Inouye-پرز – که در تماس با ایالات متحده' مربی کن Eriksen در سراسر فرایند – حمایت برای تغییر برنامه.

"به دو سال از مدرسه دشوار است برای هر کسی – اجازه دادن به آنها برای خود درجه و به ادامه آموزش قرار داده خواهد شد آنها را در موقعیت به در بهترین حالت خود" Inouye-پرز گفت. "(Eriksen) بود برای پیدا کردن یک راه برای حمایت از این ورزشکاران دانشگاهی و مطمئن شوید که آنها را موفق ترین مسیر در این عجیب و غریب ،

تحت طرح جدید بازیکنان را نمایندگی هر دو UCLA و تیم ایالات متحده آمریکا در سال 2021.

"این یک فرصت بزرگ برای رشد و یادگیری و آموزش برای بازی های المپیک, بنابراین من به دنبال به آن را به همه مثبت حتی اگر بازی های المپیک هستند به تعویق افتاد یک سال دیگر" گارسیا گفت. "این فقط فوق العاده هیجان انگیز قادر به نشان دادن هر دو تیم و رفتن از این در سال گذشته با صدای بلند."

Nickles و گارسیا آموزش شده بود با تیم ایالات متحده آمریکا در طول چند ماه گذشته از جمله "ایستاده در کنار او" قبل از المپیک تور که همسان آنها را در برابر تیم های دانشگاه در سراسر کشور از جمله دانشگاه UCLA.

اگر چه تیم ایالات متحده آمریکا تنها یک بخش از برنامه ریزی tune-up scrimmages و اردوگاه های آموزشی قبل از آنها بودند لغو Nickles گفت: او را برداشت عادات است که آماده سازی او برای فصل آینده – هر دو با UCLA و تیم ایالات متحده آمریکا است.

"یکی از بزرگترین چیزهایی که من برداشت از (تیم ایالات متحده آمریکا) بود چقدر منظم بازیکنان بودند با خود روال و چگونه سازگار بودند" Nickles گفت. "من این را دیدم و فکر کردم که یک ایده خوب من احتمالا باید انجام دهید که به لحاظ ذهنی آماده برای شیوه ها و بازی ها.'"

در حالی که این دو بازیکن را به طور رسمی بود برونز یک بار دیگر در سال 2021 از آن خواهد شد در مد محدود.

تیم ایالات متحده آمریکا برگزار خواهد شد تناوبی اردوگاه های آموزشی که همراه scrimmages. این دو بازیکن را از حضور در این اردوگاه های آموزشی و scrimmages زمانی که لازم است که به طور بالقوه نیروی آنها را به دست UCLA شیوه ها و حتی بازی ها.

هر دو گارسیا و Nickles گفت: آنها اذعان چالش در این, اما Inouye-پرز گفت که او هیچ شک و تردید است که این دو بازیکن موفق خواهد شد.

"(Nickles) و (گارسیا) فقط در حال حاضر نخبگان آنها در المپیک چرا که آنها نشان دهنده بهترین از بهترین و بالای یک درصد" Inouye-پرز گفت. "ما مفتخریم که آنها در المپیک و آنها را برای برخی از رویدادهای آموزشی و برخی از پتانسیل رقابت در طول دانشگاهی فصل و ما هیچ مشکلی با آن."

حتی بدون گارسیا و Nickles این فصل برونز به پایان رسید به عنوان شماره 1 رتبه تیم در کشور با 25-1 رکورد رفتن به کنفرانس بازی.

گارسیا – 2019 NFCA ملی پارچ سال خواهد بود و دوباره یک تبادل کارکنان که شامل 2020 سافتبال امریکا پارچ سال در دوم مگان Faraimo و دانشجوی سال اول Lexi Sosa که تن به تن یک بازی کامل در نهایی شروع فصل.

UCLA راه اندازی شد تنها به از دست دادن دو بازیکن از این سال فهرستی اما به عنوان یک نتیجه از NCAA تصمیم به اعطای یک سال اضافی از واجد شرایط بودن برای دانشجو-ورزشکاران در بهار ورزش آنها ممکن است از دست دادن نیست.

Inouye-پرز گفت: بزرگ فهرستی را تجربه خواهد تنها کمک به آنها را به جایی که آنها می خواهم برای رفتن با بازگشت گارسیا و Nickles.

"ما می تواند فهرستی بزرگ اما ما خواهید بود بسیار با تجربه" Inouye-پرز گفت. "این برنامه واقعا با تمرکز بر آنچه که بهترین است برای این تیم و (گارسیا) و (Nickles) واقعا قادر به می گویند که آنها بهترین هستند برای این تیم است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن