تلویزیون نقد و بررسی: ‘پارک ها و تفریح و سرگرمی’ ویژه را فراهم می کند گرما, خنده در چهره COVID-19

پارک های سراسر کشور بسته هستند اما متوقف نمی “Parks and Recreation” بازیگران از reuniting.

در “پارک ها و تفریح و سرگرمی, ویژه” بازیگران NBC طنزهای که زد از سال 2009 تا 2015 شرکت جدید در اسکریپت قسمت برای جمع آوری پول برای تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق. در این قسمت به شرح زیر لسلی Knope (Amy Poehler) چک کردن در در دوستان خود را از طریق برنامه ریزی شده “تلفن درخت” مورد نیاز تماس به عنوان او و همسرش بن وایت (Adam Scott) شرکت در یک پونی رسانه های تور مربوط به COVID-19.

[مربوط به: ‘قتل حوا’ فصل 3 روکش – قسمت 3: ‘جلسات باید بیسکویت’]

باز با یک ناهنجار به دنبال بابی نیوپورت (پل راد) کشف وجود دارد جهانی همه گیر و گفتن بینندگان به کمک ویژه به سرعت حل و فصل را به یک ریتم زوم-esque تماس. به عنوان شخصیت های تماس با هر یک از دیگر و سعی کنید برای جلوگیری از یک تماس جری Gergich (Jim O’Heir) – آنها بحث در مورد چگونه آنها شده است دست زدن به اجتماعی فاصله خود را با سلامت روان.

البته دیدن بازیگران فیلمبرداری از خانه پس از هفت فصل از نورپردازی حرفه ای و, آرایش ذاتا مجموعه “یک پارک ها و تفریح و سرگرمی ویژه” جدا از قسمت های قبلی و به دنبال در همه راست در فاقد نکات دقیق وظریف از یک صحنه قسمت. اما قسمت متمایل به این پایه جوک های مجازی گرمسیری پس زمینه و جری ناتوانی در خاموش کردن فیلتر.

برخی از توضیحات فنی مانع از همسران از هم جدا به نظر می رسد کمی مجبور مانند اندی Dwyer (کریس پرات) گیر بودن در ریخته. زمانی که ان پرکینز (رشیدا جونز و کریس Traeger (Rob Lowe) اما بحث در مورد اینکه قرنطینه به طور جداگانه به عنوان Ann داوطلبان به عنوان یک پرستار آن را منعکس قلبی طبیعت از قسمت. ران سوانسون (Nick Offerman) و همسر سابق خود Tammy دو (Megan Mullally) از سوی دیگر به نظر می رسد با هم در یک شخصیتی پیچیده تعامل با بازیگران ساختمان خود را در زندگی واقعی ازدواج به عنوان Tammy sneaks را به Ron کارگاه.

به ناچار این قسمت یکی از خدمات فن. آن دشوار خواهد بود برای اتحاد دوباره معشوق نشان می دهد بدون تماس به نمادین ترین لحظات و شبکه برای پر کردن زمان بدون حد یک طرح مناسب در تقریبا تمام بازیگران. “بله شنیده می شود ؟ با Perd” زنده bumbling سخنگو و “پونی امروز” را می دهد یک نگاه اجمالی به جوآن Callamezzo است (Mo Collins) نام تجاری خاص از هرج و مرج amped تا به عنوان یک نتیجه از انزوای اجتماعی.

بدون مشخص طرح امتیاز ویژه خواستار بازگشت به کلاسیک “Parks and Recreation” نقوش. بن دیده فرو بردن را به هر دو claymation و “مخروط Dunshire” – دو محصول از گذشته خود را روانی spirals & twister rings – به عنوان او کار می کند در یک اسکریپت با ترکیب این دو است. بعد از اندی, به نظر می رسد به عنوان جانی کاراته به یاد بچه ها برای شستن دست های خود را در حالی که بر روی صفحه نمایش یادآوری به اطلاع بینندگان که coronavirus نمی تواند, در واقع, شود, کاراته-خرد به دور است.

[مرتبط: دوم را آنلاین اجرای زنده تکثیر احیا و بسیار محدود صنعت موسیقی]

بازیگران سقوط به نقش خود را به زحمت با لاو هدایت کریس خوش بین نگرش نسبت به بدن خود را ظاهرا به عنوان سالم به عنوان هر دو مگان Rapinoe و یک پلنگ. Aubrey Plaza از سوی دیگر به طور ناگهانی خودارضایی, دوربین نسبت به او دهان باز در مجزا مارس Ludgate لحظه. بدون کمک از یک مجموعه و یا در شخص بازیگران شیمی و نیاز به خدمت به عنوان خود را با تکنولوژی خدمه آن را ستوده است که هر بازیگر نیز قادر به گرد و خاک کردن شخصیت های قدیمی’ شخصیت.

این قسمت نقطه اوج با “5,000 شمع در باد” که ظهور در طول هفت فصل ” بیشتر احساساتی لحظات. به عنوان بازیگران آواز می خواند همراه بن همچنان بهت زده توسط mini horse محبوبیت و ران آواز می خواند در نزدیکی-اشک. با دیدن این بازیگران را با هم در یک زمان با وجود شرایط ناگوار هنوز یک گرم کردن لحظه ای.

هر چند بسیاری از طرف شخصیت ها داده نشده خیلی هم روی صفحه نمایش نگاه اجمالی به زندگی خود را با ارائه یک خوش آمدید مسیر بازگشت به نشان می دهد. این نشاط بخشی, بدانید که حتی به عنوان تغییر جهان – جری هنوز bumbling, مارس هنوز هم با ترشرویی و دانا Meagle (Retta) است که هنوز درمان خودش در حالی که همه لسلی همچنان به کمک به دیگران. برای طرفداران که مایل به لغزش به آشنا روابط و jests ویژه ارائه می دهد بسیار عالی فرار.

و با بسیاری از احساس ناراضی با زندگی واقعی دولت آن را آرام به عقب نشینی به “Parks and Recreation” جهانی که در آن کارمندان به طور فعال کار خود را بهتر در جامعه است. مسلما محتوا می تواند در آستانه قشنگ در زمان با آمريکا به نظر بهداشت روانی فرد تا پایان آمرانه. اما در پایان زمانی که لسلی دوستان پاک کردن برنامه های خود را فقط به تشویق او تا مراسم خود را شاد پیشنهاد تکیه به یکی از دوستان.

“Parks and Recreation” همیشه در مورد دوستان وافل و کار. با دسترسی محدود به دوستان و کار انتقال به خانه و نشستن به پایین رستوران بسته ویژه ارائه می دهد دنج فرار – و یک یادآوری است که آن ضرری ندارد برای درمان خود را هر طوری که اغلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im