مغلوب ساختن پیشی جستن سریع به جلو خود را از دکتر گواهی

Dr. Trump Disinfectant

“از حالا به شما خواهد شد آدرس من به عنوان دکتر مغلوب ساختن پیشی جستن” دکتر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خبرنگار سی ان ان او فقط berated در طول یکی دیگر از دیدنی های کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی.

دکتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است دکترای خود را از کنتاکی سرخ دانشکده پزشکی و او در حال حاضر به طور کامل واجد شرایط برای درمان بیماران در سراسر ایالات متحده و او را به مطالعه برای هفت سال یا نه.

“شما صدا مانند شما باید فوق العاده ای bronchialitis یا چیزی. C’mere من تزریق خواهد ریه خود را با مواد ضد عفونی کننده و در حالی که ما در آن هستیم اجازه بدهید نگاهی به پای خود را به نظر می رسد مثل شما عاشق جدی مورد halitosius!” مغلوب ساختن پیشی جستن حرکات در یک اشتباه به دنبال CBS خبرنگار.

“دیدن این certificilate! من واجد شرایط برای درمان شما وجود دارد هیچ چیز به ترس از ما میخوای درمان میلیون ها نفر از آمریکایی ها از cornyvirus با فوق العاده, دکتر, دانش. Scuse من خانوم من فکر می کنم یکی از سینه های خود را کمی پایین تر از دیگر, من در حال حاضر یک روت دکتر proctologistics دکتر به من اجازه دیدن آه بله همه به آن نیاز است یک سرنگ از من راه حل خاص خریداری شده از خارج ژله! به زودی من بازگرداندن اعتماد به نفس خود را!”

در آن لحظه بزرگ رم از خبرنگاران دیده می شود ترک مطبوعاتی کاخ سفید ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im