تام ریج: خودخواه تظاهرات در برابر stay-at-home سفارشات بی احترامی امریکا جانبازان

نظر

Bennie Adkins درگذشت روز دیگر. بازنشسته ارتش گروهبان عمده 86 بود و مبارزه 23-روز مبارزه با کروناویروس. کمی بیش از 50 سال پیش در نیمه راه در سراسر جهان Bennie را از اقدامات قهرمانانه در نبرد دای را در ویتنام منجر به او اعطا مدال افتخار.

من شده فکر کردن بسیار کمی به تازگی در مورد من همکار جانبازان. مردان محترم مانند Bennie Adkins ساخته شد. و جان مک کین. ما انجام این سلاح های جنگ در دفاع از ما و ملت ما آزادی.

در روزهای اخیر ما را دیده اند تصاویر, آمریکایی حامل سلاح به عنوان بخشی از تظاهرات خود را بلافاصله پس از بازگشایی جامعه است. آنچه آنها در حال برنامه ریزی برای انجام شوت ویروس خود را AR-15s?

این خود جذب و خودخواه آمریکایی شکایت آنها تحریک اضطراب بی حوصله و ناراحت — ناراضی است که زندگی خود را تحت تاثیر قرار توسط این طور موقت محدودیت در آزادی. برخی از آنها حتی بدست به درگیری با پرستاران و دیگر خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران بر این باورند که در حال حاضر زمان برای از سرگیری نرمال.

به اشتراک گذاری خود را coronavirus داستان: تماس با ایالات متحده آمریکا امروز افکار تدریس خصوصی در خانه. ما ممکن است انتشار نظرات و پیشنهادات خود را.

هر روز وجود دارد دلخراش گزارش های جدید از پرستاران و پزشکان بیمار یا در حال مرگ به دلیل خدمات خود را به کشور ما است. آنها پیدا کردن خود را در نوک نیزه به ما در مبارزه با این بیماری همه گیر. که آنها باید برای گرفتن وقت با ارزش را از رسیدن به شدت مورد نیاز به استراحت و یا بودن با خانواده های خود برای مقابله با این تظاهرات باعث می شود خون من به جوش آید.

البته ما در متمم اول قانون اساسی به آنها حق اعتراض. جانبازان ما کمک کرد تا اطمینان حاصل کند. اما اجازه دهید یک چیز روشن است: این غیر ممکن است برای مشخص کردن اقدامات کسانی که در اعتراض به دستور به ماندن در خانه به عنوان شجاع یا قهرمانانه.

مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم جبهه

در این جنگ در برابر بی رویه و کشنده دشمن پرستاران و پزشکان و آمبولانس رانندگان و تعداد بی شماری از کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال خدمت در خط مقدم. در حالی که با پوشیدن لباس های مختلف, یونیفرم, آنها قطعا قرار دادن زندگی خود را در خطر فقط به عنوان من به عنوان یک جوان ارتش گروهبان 50 سال پیش.

به عنوان یک کهنه سرباز من در این تظاهرات با دیدگاه های مختلف و به اعتقاد بسیاری از جانبازان را قبول دارند. برخی ممکن نیست. که خوب است. این امریکا است.

ظاهرا این معترضان با سلاح های خود را و نادرست پهلوانان بسیاری از آنها در معرض خطر گسترش این ویروس بیشتر با امتناع از پوشیدن ماسک و ایستاده جدا از یک دیگر — در حال دقیق تر از کارشناسان پزشکی. آنها تصمیم گرفته اند به چشم پوشی از بحث های عمومی در مورد تدریجی تبدیل اقتصاد ما پشت در چون آن جا نیست شخصی خود را در جدول زمانی.

اجازه دهید در نظر بگیرید که در حالی که از کار من نیست برای یک دقیقه حداقل رساندن مالی واقعی, درد, این, باعث, آنها به طور کلی محدود به خانه های خود با یخچال و تلویزیون و اینترنت و توانایی را به یک پیاده روی به فروشگاه بروید و یا فقط صحبت کردن با یک همسایه.

بیایید همچنین تمرکز برای یک لحظه بر روی میلیون ها نفر از آمریکایی ها که پوشیده اند از این کشور قرار داده خود را در راه آسیب است در راه بیشتر نمی تواند درک و حفاظت مناسب از این معترضان به شکایت.

و اجازه دهید به یاد داشته باشید آن دسته از خدمات که منجر به تصرف خود در میان آنها دوستان من جان مک کین که صرف 5 1/2 سال در هانوی هیلتون.

که 66 ماه است. اجتماعی ما فاصله هنوز نرسیده هشت هفته.

کسانی که در جنگ بودند و نه قادر به راه رفتن و یا رانندگی به فروشگاه مواد غذایی لوازم. در حال حاضر وجود دارد ممکن است چند آمریکایی ها که فکر نمی کنم ما اسرای جنگی بودند اما اکثر آمریکایی ها باید یک درک عمیق خود را از خدمات و فداکاری.

ملت ما نیاز دارد به قربانی

نکته این است. کشور خود را از شما خواسته است برای چشم پوشیدن عادی خود را شخصی و حرفه ای معمول برای چند ماه در جنگ علیه COVID-19. هیچ سوال آن است که دشوار است و گاهی اوقات احساس می کند غیر قابل تحمل به عنوان اقتصادی و استرس های عاطفی کوه هر روز. اما این بیماری همه گیر در کمتر از سه ماه گرفته, زندگی آمریکایی ها بیشتر از تعداد سربازان آمریکایی کشته شده در جنگ ویتنام.

کل کشور در محاصره است اما شما در سنگر فرانسه نه به دست آوردن زمین اینچ اینچ در اقیانوس آرام نمی slogging از طریق نازك و جنگل در ویتنام و نه مصرف جهانی تروریست ها در صحرا جنگ. و شما نمی زندانیان از جنگ. شما در خانه هستند.

ما شهروندان بزرگترین کشور در سیاره زمین است. به عنوان شهروندان ما خواسته می پوشند به طور موقت منحصر به فرد از خدمات تزئین شده با روبان برای صبر و درک و حمایت از نیروهای نظامی در خط مقدم.

من فکر نمی کنم که بیش از حد به درخواست, به خصوص اگر ما به بررسی تاریخچه کتاب و خودمان یادآوری کنیم که ما انعطاف پذیر کشور است و ما می توانیم پیروز در این نبرد اگر ما با هم کار کنند.

سیاست سر در گم می شود. هیچ وقت برای آن در حال حاضر. ما می توانید مرتب کردن بر اساس آن از بعد. همان تیم است. همان مبارزه است. بیایید در تاریخ با آن است.

تام ریج بود 43 فرماندار پنسیلوانیا و اولین وزیر امنیت داخلی. او به عنوان یک پیاده نظام گروهبان در ویتنام, درآمد ستاره برنز برای شجاعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>