این هفته Meghan Markle می خواهد به یک سیاستمدار

Meghan Markle (توییتر) به عنوان مشهور fads رفتن آنها متعدد هستند وقتی که می آید به کسی که به عنوان پلاستیک

توسط ATROTICNEWS در 4 تیر 1399

به عنوان مشهور fads رفتن آنها متعدد هستند وقتی که می آید به کسی که به عنوان پلاستیک و جعلی به عنوان Meghan Markle.

"هفته گذشته او می خواست می شود یک بازیگر به هفته قبل از آن یک مامور اتش نشانی و امروز او اعلام کرد او می خواهد برای پیوستن به جهان سیاست" یکی از او ناراضی ماموران نشان داد روز سه شنبه.

طبیعی است که جهان حول محور این نخود مغز خودشیفتگی شیاد به عنوان او درگیر تر و خارق العاده تر ناممکن هاست.

آنچه در مورد هری ؟

خوب فقیر اخته هری در حال حاضر یک دستگاه که طوطی همه چیز را از عدالت اجتماعی soundbite گالری و حتی می داند همه چیز درست هشتگهای اگر مورد سوال است.

آنچه در این هفته ؟ چه شما نمی توانید می گویند امروز تغییر از هفته گذشته است. این همه فضیلت زنگ ورزش به عنوان آنها سفر خود را قرض داده Learjets و اب و تاب زیاد در عجیب و غریب آنها freeloading عمارت.

هری هرگز کار می کرد یک روز در زندگی خود و رک و پوست کنده غیر plussed با این همه مزخرف. عمیق در ذهن خود او بخواهد او می تواند به عقب در Blighty اما پس از آن او می شنود و دیگر تقاضا و سراسیمه برای کمک به gnarly جادوگر است که او را balless گونی.

این دلواپسی از این معشوقه به سیرچشم در هر نوبت و هری اطاعت در برده بود به شیوه ای. او استفاده می شود سلطنتی یک بار, اما در اینجا در این ننگین کاخ نابرابری او چیزی جز یک بنده واقعی حاکم و صرف استارباکس مصرف کننده.

اخته by Meghan کنترل به نقطه جنون پنجه عمیق به روح و آن سخت خواهد بود برای فرار از این یکی به خصوص پس از او در حال حاضر sired یک sprog از هیولا.

مادر در قانون نقل مکان کرد و در را برای نظارت و به همان اندازه به عنوان دختر. همه چیز در مورد مصرف و ترک یک سیب بر روی یک میز دیر یا زود آنها را از آن.

کم نوسان شیرین ارابه بیشتر برای هری به عنوان او می اندازد Twickenham پسر زیر اتوبوس, هیچ, هری پاتر شده است دوباره تحصیل در شوروی انصراف از فرهنگ و ذهن کوچک خود را به راحتی کنترل می شود او نمی خواهد ذهن خود را هر بیشتر.

عجله هری آنها او را به عنوان او scurries همراه طبقه scooting به کنترل برای درس بعدی در فضیلت زنگ و مقررات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن