فکر می کنم تانک: چین سزاوار Pariah وضعیت و شدید تحریم های اقتصادی

china tyranny communist
یک دلار هنگ کنگ ضد کمونیست و ضد چینی قاره خود را نشان می دهد بنر

برای سه دهه گذشته غرب داده است چین اختیار تام به افزایش اقتصادی و رسیدن به قدرت در درون سرمایه داری غربی اقتصاد است. این دیوانه وار فعالیت های تجاری با چین و استفاده از آن در کارخانه های اجرا شده توسط کمونیست کار برده بهره مند است که نه تنها شرکت های غربی است که با بهره برداری از نیروی کار ارزان هزینه و همچنین حزب کمونیست است که افزایش آن به خزانه سرشار جمعی از پول است.

چگونه چین بازپرداخت غرب برای کسب و کار ؟

با سرقت کسب و کار خود و اسرار نظامی با افزایش توانایی های نظامی برای جنگ آینده و در نهایت با انتشار یک ویروس به جامعه جهانی است که decimating اقتصاد و کشتار مردم.

چینی ویروس تقریبا کشته بریتانیا بوریس جانسون. تا به امروز بیش از 2 میلیون نفر در جهان آلوده به ویروس چینی و بیش از 150.000 نفر کشته شده اند از پاتوژن که از ووهان چین.

چینی رژیم کمونیستی باید برگزار شود به حساب کاربری خود شدید پوشش از شیوع اولیه COVID-19 ویروس در ووهان. در حالی که این ویروس مواج در سراسر این منطقه بیش از 10 میلیون گردشگران چینی تشویق شدند برای پرواز به شهرهای غربی و این منجر به این ویروس گسترش عمیق به مراکز جمعیتی از کشورهای غربی که در حال حاضر دروغ گفتن اقتصادی و انسانی خراب کردن.

اگر غرب این است که همیشه رفتن به زنده ماندن این شیوع آن را باید ترک تکیه بر کارخانه های چینی باید آن را متوقف تجارت با چین. بعلاوه اقتصادی و تحریم های تجاری باید در آورده چینی رژیم برش آن از جامعه بین المللی است.

سازمان ملل متحد باید مجبور به توقف حمایت از brutalist وحشیانه رژیم کمونیستی چین و اگر آن را نمی کند پس از آن بزرگترین اهدا کنندگان سازمان ملل متحد نیاز به یادآوری این دیپلمات که دارای کلید های گسترده خود را حساب هزینه و برنامه های بازنشستگی.

کمونیسم پرداخت نمی کند و کمونیست ها خواهد آورد بازگشت به روزهای خوب برابری در فقر در چین است.

چین باید گرفته تا چهل سال آن را به یاد بگیرند که از آن مجازات است. اگر در نهایت چین را سرنگون کمونیست در داخل کشور خود و سپس آنها آورده شود باید دوباره به جامعه بین المللی اما تنها پس از وجود دارد آلی دموکراتیک انقلاب از درون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im