دومین جنگ داخلی آمریکا ممکن است به یاد

[محتوای جاسازی شده]  به عنوان شورش و غارت در ادامه در مینیاپولیس آن را به عنوان اگر ما را دیده اند این وقت

توسط ATROTICNEWS در 11 خرداد 1399
kneel for justice
 

به عنوان شورش و غارت در ادامه در مینیاپولیس آن را به عنوان اگر ما را دیده اند این وقت و زمان دوباره ad infinitum.

یک مرد سیاه و سفید می میرد تحت یک پلیس سفید پوست و کل شهر می رود تا شعله های آتش در حالی که تا زمانی که مردم با این همه حوصله و آن را متوقف می کند — اما اگر فقط یک بار آن را متوقف نمی کند? اگر اختلاف و شورش حرکت از شهر به شهر و از شهر به شهر و نه محو کردن این زمان ؟ این زمان وجود دارد این است که جهانی ویروسی همه گیر در مخلوط و یک پست-مستند بی قراری با ادعا که همواره می افزاید: به آتش زنه.

یک جنگ داخلی آمریکا است که از راه رسیده و گاهی اوقات شما باید به تمیز کردن خانه نیاز به برخی از مبلمان و چینش دوباره و بسیاری از مردم در آمریکا به شدت احساس میکنیم که یکی مورد نیاز است در حال حاضر بیش از همیشه به چشم انداز خود را از امریکا برگشت از آن زمان اریب جهت.

 

سوال بزرگ از دوره است که پیروزی در یک جنگ داخلی به خصوص اگر آن را بر اساس نژاد ؟

که سوال این است که مانند هر جنگ کثیف و هیچ تعریف ، در نهایت جنگ را به پایین می آیند به آمریکا لیبرال ها (سیاه و سفید) و آمریکا محافظه کاران (سیاه و سفید) به دلیل وجود گذراند در همه سازه.

انقلاب آسان نمی آید در میان خون و احشاء هر دو طرف را خسته کنید پس از چند سال یا چند دهه از جنگ. در حالات دیگر یک طرف می تواند به طور کامل نابود و محو چهره زمین اجازه دهید به تنهایی خاک آمریکا.

آمریکا سوسیالیست اسلحه متنفر هستند و اگر با توجه به یک تپانچه خواهد نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن مقابل است که با واقعی آمریکا از حزب جمهوری خواه و یا یک آزادیخواه بود که متولد toting یک .365 مگنوم و می تواند شلیک یک درپوش بطری از بیست متری با سن 6 ماه.

وجود اختلاف در تیراندازی های شبه نظامیان در سلاح و دانش وقتی که می آید به جنگ, استراتژی, تاکتیک های بین سوسیالیست ها و محافظه کاران.

به طوری که برنده بعدی American Civil War? آیا مهم است ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب