چهار: غلغلک دادن tastebuds خود را با این ویروسی Infinite روند پخت و پز

در میان این هرج و مرج از قرنطینه زندگی بسیاری از ما homestayers به نظر می رسد به پیدا کردن آرامش در دو مکان – Infinite ما در آشپزخانه و گاهی هر دو.

همراه با رقص, روند, الگوهای رفتاری و شوخی Infinite همیشه ارائه یک پلت فرم برای به اشتراک گذاری جدید زندگی “هک” و خلاق انجام آن را به خودتان پروژه – و این هیچ راز که در قرنطینه زندگی منجر به فراوانی از دستور ویدئوها در یک “برای شما” صفحه.

ابتدا کره dalgona قهوه است که لقب “شلاق قهوه” و یا “Infinite قهوه” به نظر می رسد به دست گرفته اند و برنامه های طوفان باعث TikTokers از رقصندگان به اثرگذارندهها و حتی کسانی که بدون برنامه به خامه ظرافت امتحان کنید. به عنوان مه پیشرفت و اقامت در خانه سفارشات بودند مستحکم, dalgona قهوه به نظر می رسد که لگد کردن یک موج جزر و مدی از دستور العمل های به اشتراک گذاشته شده در برنامه.

در پی dalgona قهوه محبوبیت گسترده تعدادی از دستور العمل های دیگر را در میان کاربران برنامه. اغلب ابداع به عنوان “مواد غذایی هک,” این آموزش اجازه می دهد تا کسانی که در خانه گیر کرده به تمیز کردن خود را pantries تا حدودی نامتعارف راه در حالی که ماندن در خانه سرگرم و له munchies در همان زمان.

Dalgona قهوه

به نظر می رسد از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است به حرکت از طریق Infinite بدون دیدن حداقل یک ها از کسی که در تلاش برای خروج مشهور dalgona قهوه. و این دستور به نظر می رسد محبوب ترین ها, دلیل خوب: این نوشیدنی نیاز به سه مواد تشکیل دهنده اصلی به همراه شیر و یا شیر جایگزین و در نتیجه مخلوطی شبیه یک قهوه میلک شیک.

آن دو قاشق قهوه فوری دو قاشق آب گرم و دو قاشق شکر. کلید نوشیدنی است که از مخلوط کردن یک در ابتدا آبریزش مخلوط و حتی بیشتر برای رسیدن به یک مطلوب شلاق قوام. زمانی که دستگاه های همزن با دست می توانید آن را به سمت بالا از نیم ساعت پس از استفاده از همزن برقی است که به شدت توصیه می شود.

اصلی مخلوط تیره مانند سیاه و قهوه و تقریبا به عنوان نازک به عنوان یک جام از آب در نهایت تبدیل به یک کرم کارامل-مانند قوام یادآور خامه. هنگامی که سایه تبدیل به یک قهوه ای روشن و بافت احساس کرکی به جای آبریزش مخلوط می تواند مدال دیگر در بالای شیشه ای یکی را انتخاب شیر و یخ. پس از کامل هم بزنید که مواد با یکدیگر ترکیب برای ایجاد یک بسیار ضخیم نوشیدنی با یک اشاره از عطر و طعم قهوه – تا حدودی مانند یک کمتر یخی لیوان یا یک کف میلک شیک – ترک یک احساس بسیار کامل و شکر راضی است.

آیا آبخوری قهوه یا نه دستور است که قطعا ارزش تلاش اگر همزن برقی نزدیک است. با دست اگر چه روند طولانی ممکن است تنها به ارزش زمان در طول قرنطینه.

پنج عنصر کره بادام زمینی کوکی ها

ادامه موضوع شیرین ظرافتهای Infinite نیز ارائه ساده پیچ و تاب و در بازی کره بادام زمینی کوکی. کاربران خود را نشان داده اند تنها با استفاده از پنج مواد تشکیل دهنده برای آماده سازی دسته ای – یک فنجان کره بادام زمینی یک فنجان شکر قهوه ای یک تخم مرغ یک قاشق چای خوری جوش شیرین و اختیاری شکلات چیپس – همه به راحتی ترکیب در یک کاسه است.

بدون بدون هیچ زحمتی از کلاسیک کره بادام زمینی کوکی دستور العمل های که تماس برای آرد و گاهی اوقات هر دو سفید و شکر قهوه ای کسانی که حرکت گذشته این دستور به احتمال زیاد در حال حاضر اکثریت تشکیل دهنده در pantries. برخی از کاربران حتی کوتاه به لیست تنها سه مواد تشکیل دهنده ساخت خمیر از فقط یک تخم مرغ کره بادام زمینی و شکر.

با چنین یک لیست ساده و واقعی تنها مانع خسته کننده مخلوط کردن مواد سنگین تزلزل کره بادام زمینی. یک بار آن را ورق با مواد تشکیل دهنده دیگر هر چند دسته ای در حدود 20 کوکی ها در راه است پس از پخت در 350 درجه برای حدود هشت تا 12 دقیقه است.

بر اولین لقمه را به طرز مشکوکی دسر ساده می کند که یک مشخصه قابل توجه: این بسیار روشن است که مواد تشکیل دهنده اصلی هستند کره بادام زمینی و شکر قهوه ای. کوکی طعم تر مانند نوردبا هم مخلوط این دو به جای صاف شده به طور کامل و حتی دسر. بدون اینکه نقاب معمول تر مواد تشکیل دهنده مانند آرد من tastebuds احساس چیره شور شیرین کره مهره و شیرینی. برخی ممکن است می خواهم که نوع از چیزی که اما آن را قطعا نشان می دهد به سادگی از دستور.

برای هر کسی که در حال حاضر استفاده می شود تا خود را آرد تجربه کار با خمیر ترش و یا به سادگی می خواهد به سعی کنید از این ساده تر, دستور العمل نتیجه ارزش آن را برای یک زن و شوهر از دقیقه تلاش در خمیر. از مجموعهای از Infinite مواد غذایی, انجمن, این به نظر می رسد یکی از پرارزش ترین پیشنهادات.

بدنام صبحانه ساندویچ

برای این دستور بعدی فکر می کنم نان تست فرانسوی – اما مرزه. در صبحانه تخم مرغ ساندویچ هک است که به طور گسترده ای به دست آورد ستایش, Infinite کاربران شده اند شلاق کلاسیک درهم تخم مرغ مخلوط با ترکیب دو یا سه تخم مرغ را با ادویه های مختلف و یا پنیر لذت بردن از آنها و آزادسازی whisked و نتیجه را در یک ماهی تابه.

به جای نگه داشتن دو برش نان تست آماده در کنار اجاق گاز, ساندویچ هک تماس برای آزمایشگران به شیب نان به طور مستقیم به درهم مخلوط تخم مرغ را در حالی که آن را پخت و پز. نان باید حرف بنابراین هر دو طرف پوشش داده شده در تخم مرغ با پایین پشته از هر دو تکه نان رو در روی یکدیگر در وسط.

در چند دقیقه به عنوان طولانی به عنوان ساندویچ-به-می شود این است که پخت و پز در یک تابه نچسب یکی صاف لایه از نان و تخم مرغ می توان بدبختانه مانند نان شیرین و پهن. در چند دقیقه. یک بار طرف دیگر پخته شده دو نان برش خورده بر یکدیگر با مخلوط تخم مرغ پیدا کردن خود را هم از بین برش و همچنین پوشش آنها. در تغییرات مختلف از دستور العمل های کاربران شده اند اضافه کردن بیکن یا پنیر را در خانه ترکیبات پس از آن یک راه خوب برای استفاده از مواد تشکیل دهنده است که شما اتفاق می افتد به در دست است.

از نظر تاکتیکی این دستور العمل ثابت می شود سخت ترین – بدون کامل تلنگر در وسط در حالی که کل ترکیب دست نخورده به عنوان یکی مستمر ورق دستور دیگر می شود هک, اما بیشتر از آن فقط یک ظرف پر از نیمرو و نان تست. من تلاش شخصی شبیه دومی متاسفانه ترک من با یک کتری ریخته گری آهن از خیس نان تست و تخم مرغ که نمی رسیدن به پتانسیل کامل خود را.

کوکی خمیر برای یک

این دستور دیگر رایگان-برای-تمام گزینه های که در آن شما می توانید سعی کنید با استفاده از هر کدام از پخت مواد تشکیل دهنده شما ممکن است دروغ گفتن در اطراف ، اندازه گیری اغلب متفاوت است بین uploads اما در سراسر هیئت مدیره بسیاری از کاربران را در ترکیب چهار تا پنج قاشق غذا خوری آرد پخته شده در فر به مدت چند دقیقه یک قاشق غذا خوری و یا دو تا از کره ذوب شده یک قاشق غذا خوری و یا دو شیر یک قاشق غذاخوری شکر قهوه ای یک خط تیره از عصاره وانیل و شکلات تراشه.

مخلوط به راحتی می توانید به نوبه خود به دو نوع از بلایای طبیعی است. از یک سو در نتیجه می تواند بیش از حد خمیری با آرد overconcentrating کاسه منجر به یک دانه دار مزه پودر. اما با بیش از شیر و/یا کره مخلوط می تواند فقط به عنوان به راحتی تبدیل به یک آبریزش liquidy مخلوط.

کلید به نظر می رسد پیدا کردن حق نسبت آرد به مواد تشکیل دهنده مایع اما Infinite کاربران qualm اختلاف بیش از این با هر دستور العمل های مختلف در آن پیشنهادات و تقریبا تمام نظرات ذکر است که نتیجه موثر نیست. بر اساس یک آزمایش به نظر می رسد به عنوان اینکه یک قاشق غذاخوری کره و یک قاشق غذاخوری شیر – و نه بیشتر – کار ممکن است بهترین.

خوراکی کوکی خمیر می کند که بسیاری از بالقوه ، تنها با اندازه گیری برای یک خدمت برای یک, تلاش این دستور به نظر نمی رسد بیش از حد بی فایده حتی اگر نتیجه این است ایده آل نیست. برخی از کاربران نیز تغییر چیپس شکلات به شکوه از شهوت و میل خود را با یک ویدئو ویروسی پیشنهاد “خوراکی خمیر کیک” با رنگارنگ sprinkles در و تراشه های شکلات سفید.

این دروغ تنها خراش سطح از Infinite دستور empire – به نظر می رسد به عنوان اینکه یک جستجو برای هر وعده غذایی در این برنامه منجر به صفحات کامل از نتایج جستجو.

در قرنطینه به یک امتحان کنید ممکن است راه مناسب برای استفاده از برخی از مواد تشکیل دهنده, پیدا کردن آسان را در یک میان وعده و یا حداقل پیدا کردن یک راه برای تصویب آن زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net