چهار: به دنبال editor-in-chief فرآیند انتخاب در سراسر UC نشریات دانشجویی

چیدن یک روزنامه سردبیر است که همیشه یک پیاده روی در پارک.

در سال گذشته چهار منتشر شده یک داستان با شرح چگونگی Daily Bruin انتخاب آن EIC هر بهار – ما توضیح داد که چگونه همه چیز به طور معمول رفته در گذشته با کاغذ کارکنان رای گیری و صحه گذاشتن یک متقاضی و ارتباطات UCLA مدیره انتصاب تایید متقاضی به نقش.

فقط چند روز پس از داستان منتشر شد اما ارتباطات مدیره شکست آن رگه هایی از انتخاب داخلی حمایت از کارکنان و رفت با یکی دیگر از متقاضی. داستان کوتاه, 44 Daily Bruin کارکنان به نام برای اعتصاب و پس از مدت کوتاهی شروع به کار با ارتباطات هیئت مدیره برای دیدن چگونه این کاغذ می تواند اصلاح EIC فرآیند انتخاب به طوری که این امر شفافیت بیشتر.

در این سال کارکنان در دانشگاه UC Davis’ روزنامه دانشجویی کالیفرنیا Aggie در بر داشت خود را در یک وضعیت مشابه سوال بهره وری از روند آنها در حال حاضر در محل. با EIC مربوط به اختلاف در دو خواهر مدارس در یک زمان کوتاه آن را ارزشمند برای کشف دیگر دانشگاه کالیفرنیا نشریات دانشجویی انتخاب مربوطه EICs – چهار صحبت با پنج EICs در UC نشریات دانشجویی برای دیدن آنچه که انتخاب فرآیندهای خوبی کار می کنند و چگونه این سیستم را می توان بهبود یافته است.

[مرتبط: مطبوعات تصویب: روند خسته کننده پشت Daily Bruin را سالانه مسابقه برای editor-in-chief]

در Aggie بر خلاف دیگر UC انتشارات دانشگاه UC Davis پردیس رسانه ای هیئت مدیره انجام تمام EIC انتخاب روش گفت: Kaelyn Tuermer-لی کاغذی فعلی EIC در یک ایمیل فرستاده بیانیه. این هیئت قرار است تشکیل شده از یک nonvoting صندلی اعضای سابق مقام و هفت رای گیری اعضای پنج نفر از آنها قرار است به دانشجویان مقطع کارشناسی – در این سال Tuermer-لی گفت: هیچ دانش آموز عضو شده اند در حال حاضر در جلسات هیئت مدیره پس از سقوط.

با توجه به رسانه های هیئت مدیره دستورالعمل کسانی که علاقه مند به استفاده باید یک برنامه متشکل از یک رزومه نوشته شده پاسخ به سوالات مختلف و مکمل مواد مانند نوشتن نمونه مارس 15. آنها همچنین می توانید ارسال کنید تا به سه توصیه نامه ها به طور مستقیم به رسانه های هیئت مدیره.

وجود ندارد و کارکنان داخلی تایید و یا روند انتخابات در Aggie – رسانه هیئت مدیره تنها نهادی است که با قدرت برای انتخاب یک EIC.

پس از ارائه برنامه های خود را رسانه ای هیئت مدیره انجام مصاحبه با متقاضیان و انتخاب یک ویرایشگر – این جایی است که همه چیز را بدست موهای این سال است. رسانه های هیئت مدیره دستورالعمل دولت است که حداقل چهار رای گیری اعضای هیئت مدیره باید در حال حاضر به منظور رسیدن به حد نصاب. در این سال در طول فرآیند مصاحبه تنها دو عضو در دسترس بود برای انجام مصاحبه – Tuermer-لی گفت: هیئت مدیره این ادعا بود به دلیل COVID-19 همه گیر وجود دارد نشده است سازگار دانشجویی رای گیری حضور عضو در طول سال تحصیلی.

این Aggie هیئت تحریریه و این سال را به متقاضیان برای موقعیت منتشر سرمقاله مارس 14, خواستار مدیره خودداری از حرکت رو به جلو با روند مصاحبه تا حداقل حداقل تعداد رای اعضاء به حد نصاب می توانند شرکت کنند.

“ما در حال نوشتن به شما اجازه می دانم که هر چهار متقاضیان آینده نگر برای کالیفرنیا Aggie 2020-21 editor-in-chief (EIC) در حال امتناع از مصاحبه برای موقعیت به عنوان هر گونه انتخاب های ساخته شده توسط رسانه های هیئت مدیره خواهد بود در تخطی از آن خود آیین نامه” سرمقاله بخوانید.

(Courtesy of The California Aggie)
(حسن نیت ارائه میدهد از کالیفرنیا Aggie)

در این سرمقاله همچنین درخواست هیئت مدیره کار با کاغذ کارکنان برای اصلاح این روند به طوری که یک EIC توان داخلی توسط کارکنان از کاغذ به جای اعضای هیئت مدیره که لزوما درگیر با روز-به-روز امور از کاغذ.

در او فرستاده بیانیه Tuermer-لی گفت: در حالت ایده آل, رسانه های هیئت مدیره عمل می کند و بیشتر به عنوان یک نهاد مشورتی برای دانش آموز کاغذ و اضافه کرد که Aggie استقلال به ویژه مهم است برای حفظ یک مطبوعات آزاد است که به طور مستقیم به مدیریت مدرسه.

“من فقط (می خواهید) به … استرس این نکته که دانش آموزان را درگیر و در ارتباط مستقیم با دانش Aggie بهترین مجهز به انتخاب خود دانشجو رهبر” Tuermer-لی گفت.

هیئت مدیره بود قادر به پاسخگویی به حد نصاب تا روز چهارشنبه هنگام مصاحبه با متقاضیان آغاز شد در نهایت پس از سه دانش آموز جدید اعضای عضو هیئت مدیره.

سازمان ها مانند رسانه های هیئت مدیره و ارتباطات UCLA هیئت مدیره باید جالب تاریخچه داخل UC سیستم: در ماه جولای 1970 UC رجنت اعلام کرده بودند و ناراضی با دولت از روزنامه ها در آن دانشگاه.

“رجنت بازیت استفاده مکرر از محوطه دانشگاه نشریات دانشجویی به عنوان ابزار سیاسی-اجتماعی حمایت و برای اشاعه هرزه و زشت و ناپسند مقالات و عکس” می خواند UC رجنت قطعنامه ای که تصویب شد در ماه ژوئیه سال 1970 نشست.

راه حل است ؟ رجنت موظف است که هر دانشگاه صدراعظم ایجاد یک بدن حاکم هر گونه نشریات دانشجویی که دریافت کمک های مالی و یا حمایت از دانشگاه (لازم به ذکر است که UCLA بود جلوتر از منحنی در این زمینه – ارتباطات هیئت مدیره بوده است در بعضی از فرم یا دیگر پس از سال 1919.)

[از آرشیو: روزنامه نگاری faces کاهش بودجه]

این قطعنامه اساسا به نشریات دانشجویی دو گزینه: به دنبال حکومت از مدرسه و یا اجرا به عنوان یک نهاد کاملا مستقل از مدرسه.

البته دیگر روزنامه ها در UC مدارس تا حد زیادی موفق به چشم پوشی از مسائل کارکنان در Bruin و Aggie مواجه شده اند در سال های اخیر است. سارا هریس EIC برای 2020-2021 سال تحصیلی در دانشگاه برکلی را روزانه در کالیفرنیا گفت: روزانه کالیفرنیا است که مستقل از هر شعبه اداری در دانشگاه برکلی است.

کسانی که علاقه مند در تبدیل شدن به EIC که روزانه در کالیفرنیا تحت یک فرایند تا حدودی شبیه به EIC متقاضیان در Daily Bruin منهای هر گونه نظارت از اداری مدرسه بدن.

کسانی که علاقه مند به استفاده از پیش نویس تا سیستم عامل با تمرکز بر چگونه آنها برنامه ریزی منجر به کاغذ; کسانی که سیستم عامل هستند و سپس فرستاده شده به کاغذ کارکنان قبل از انتخابات فروم که در آن کارکنان می توانند سوالات و کسب اطلاعات بیشتر در مورد متقاضی ایده های. زیر انجمن اعضای هیات رای یک نامزد از طریق فرم گوگل – حتی اگر متقاضی اجرا می شود unopposed آنها هنوز هم باید دریافت رای اکثریت در جهت تبدیل شدن به کاغذ EIC.

“این کاملا داخلی روند” هریس گفت. “هیچ کس در خارج از روزانه کال است می گویند که در انتخاب به عنوان EIC.”

جالب اینجاست که روزانه کالیفرنیا استقلال آمد نه طولانی پس از UC رجنت’ 1970 قطعنامه برای تنظیم دانشجویی رسانه ها مورد تایید قرار گرفت. در سال 1971 پس از مقاله منتشر شده به طور غیر منتظره ای بحث برانگیز سرمقاله روزانه کالیفرنیا ناشر مدیره اخراج سه ویراستاران که رای به اجرای این سرمقاله با توجه به سال 2011 روزانه کالیفرنیا مقاله. در پاسخ روزانه کالیفرنیا کارکنان تصمیم به تقسیم کردن از مدرسه و تبدیل شدن به مستقل دانشجو-اجرای نهاد حتی در حال حرکت دفتر آن در خارج از دانشگاه.

این استقلال به نظر می رسد به عنوان یک عامل مهم در اجازه دادن به نشریات دانشجویی در دیگر UCs برای انتخاب یک EIC بدون هیچ گونه عمده موانع در طول راه. هارپر Lambert به 2020-2021 EIC در UC Santa Barbara, دانشجویی, روزنامه, روزانه, پیوند, گفت که او نمی تواند تصور کنید یک وضعیت مانند این یکی در Aggie اتفاق می افتد در یک واقعا مستقل دانشجو-اجرا روزنامه.

“تاکید (در رابطه) است که واقعا در هر ویرایشگر … احساس می کنید مثل شما می گویند که رفتن به نمایندگی از شما و تواند منجر شما برای سال آینده” لامبرت گفت. “این باعث می شود یک تفاوت بزرگ در روحیه کارکنان آنجا که من می توانید تصور کنید که این امر می تواند بسیار خسته کننده دانستن که شما در حال رفتن به انجام چه کسی می گوید در سال آینده و شما هیچ تاثیر در تعیین آن نقش.”

در پیوند EIC برنامه آمده نسبت به پایان سه ماهه زمستان در ماه مارس. هر سال در این زمان EIC و سردبیر پیش نویس تا سوال برای, یک برنامه نوشته شده که لامبرت گفت: به روند برخی از درجه ای از انعطاف پذیری با توجه به چگونه آن را فرمت شده به عنوان سوال می توانید تغییر دهید و از سال به سال. پس از یک پرسش و یک جلسه با متقاضیان این مقاله ویراستاران رای به انتخاب متقاضی.

نیز دو پردیس روزنامه at UC San Diego – نگهبان و تریتون – نیز به طور مستقل اجرا به طور کامل با فرآیندهای داخلی برای انتخاب مربوطه EICs. این استقلال است که نسبتا جدید در سال 2015 A. S. شورای اسلامی در UCSD رای به قطع کمک های مالی برای سازمان های رسانه ها و از آن پس نگهبان شده و رایگان از دانشگاه نظارت. این تریتون تاسیس شد در سال 2015, مدت کوتاهی قبل از defunding و نیز به طور کامل مستقل و دانشجویی اجرا شود.

دیزی اسکات خروجی EIC در نگهبان گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه EIC روند انتخاب آغاز می شود در این بهار سه ماهه که متقاضیان ارسال رزومه نامه پوشش و یک بیانیه نوشته شده است از سیستم عامل خود را در مورد اهداف خود برای این مقاله است. سپس فرآیند مصاحبه آغاز می شود که همه کارکنان خوش آمدید به حضور هستند و سوال بپرسید در طول. پس از این فرآیند مصاحبه – که ثبت شده است و یا رونویسی برای کسانی که نمی توانند شرکت کنند – کارکنان تمام طول می کشد یک رای و یک EIC به طور رسمی انتخاب شده است.

[ترجمه: معاون شرکت ویرایشگر ملیسا موریس به عنوان منصوب 2020-2021 سردبیر]

در تریتون (triton) EIC روند انتخاب آغاز می شود در اطراف میدوی را از طریق سه ماهه زمستان زمانی که این مقاله منتشر شده در آن برنامه های کاربردی برای مهندسان و سردبیر به کارکنان. در سراسر هفته هشت الا چن کاغذ کنونی EIC گفت: کاغذ به هیئت تحریریه انجام مصاحبه با نامزدها و سپس رای به انتخاب هر دو موقعیت – این کمی متفاوت از دیگر روزنامه ها که اغلب اجازه می دهد تا برای ورودی EIC به انتخاب سردبیر خود را. مانند در Nexus, کمک نویسندگان لازم نیست که می گویند در روند رای گیری.

فراتر از خود استقلال چه مقالات در UC برکلی UCSB و UCSD مشترک است این واقعیت است که آنها هر حال نمی عمده مجادلات در مورد EIC فرآیند انتخاب در اخیر خود تاریخ. در حالی که اشخاص مانند UC Davis’ پردیس رسانه ای هیئت مدیره و ارتباطات UCLA هیئت مدیره می تواند به ارائه مشاوره با ارزش – و در دانشگاه UCLA مورد حداقل کمک به مدیریت مقاله بودجه مسئولانه دادن خارجی بدن قدرت برای انتخاب یک EIC پتانسیل تاکید ناهماهنگی بین منافع کاغذ کارکنان و مدیریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net