چهار: چگونه خانواده شام می توانید با ارائه یک راه برای پرورش هم در قرنطینه

اگر من تا به حال با دقت اشاره کردن یکی از مهمترین و انتگرال مکان در زندگی من خواهد بود میز شام. رشد تا من میز

توسط ATROTICNEWS در 1 خرداد 1399

اگر من تا به حال با دقت اشاره کردن یکی از مهمترین و انتگرال مکان در زندگی من خواهد بود میز شام.

رشد تا من میز شام بود جایی که من یاد گرفتم که چگونه به استدلال می کنند ایده های من, چگونه به استفاده از واژگان جدید و نحوه عمل و رفتار خوب. آن را نهایی منبع داستان سرایی و کمک به من متوجه است که من دوست داشتم به هر دو روایت داستان و آنها را ببلعند.

اما خانواده ما شام و اساسا تغییر در سال 2016 زمانی که برادر من چپ برای کالج. حتی اگر بقیه از ما هنوز هم خوردند به عنوان یک خانواده پویا در میز شام احساس خاموش.

هر چند شروع این برادر من خروج میز شام تبدیل شد که بر سر آن یک بار دیگر توسط خود من ترک برای UCLA در سال 2018 است. در حالی که من می تواند به جلوگیری از برخورد با ظروف کثیف در تپه و شلوغی روزانه نیز به معنای زیادی از عملکرد چند تکلیفی و در حالی که غذا خوردن. گروه شام شد سخت به هماهنگ شد و بیشتر از یک مناسبت خاص از شبانه مراسم.

اما با شروع COVID-19 بخش بزرگی از ما نقل مکان کرد و به خانه برگشت و باید خودمان را در یک جای ما فکر نمی کنم ما خواهد بود و در این زمان از سال است. ناگهان امکان و محبوبیت خانواده شام و همچنین به عنوان مزایای آن را به ارمغان می آورد و اتصالات ما به اشتراک گذاری به عنوان یک نتیجه از آن احیا شده است.

خوردن شام با خانواده می تواند یک راه امن برای پرورش هم که تبدیل شده است به طور فزاینده مهم است که ما باقی می ماند تا حد زیادی جدا از کسانی که در خارج از خانه ما.

این مورد برای صوفیه قرطبه اول سال سابقه دانش آموز که می خورد هر وعده غذا همراه با خانواده اش به آنها پایبند به ماندن در خانه و دستورالعمل ها.

"در UCLA آنچه اتفاق افتاد این بود که من از خوردن بیشتر از ضرورت برای تغذیه اما من نشستن و لذت بردن از وعده های غذایی من," قرطبه گفت. "بازگشت به خانه من لذت بردن از نشستن با خانواده و خوردن وعده های غذایی خانه پخته در حالی که همچنین قادر به صرف وقت با کیفیت با آنها را که ممکن بود در دانشگاه."

(Emily Dembinski/Daily Bruin)
(امیلی Dembinski/Daily Bruin)

در حالی که غذا خوردن به عنوان یک خانواده می تواند به پرورش کیفیت آن نیز می تواند یک راه عالی برای حفظ فیزیکی و روانی و تندرستی. با توجه به مطالعه انجام شده توسط دانشگاه کلمبیا کودکانی که شام خوردن با پدر و مادر خود تمایل به غذا خوردن سالم و انجام بهتر آکادمیک با مشکلات کمتری مواجه با سوء استفاده از مواد مخدر و روابط نزدیک با پدر و مادر خود را.

نه تنها می تواند خوردن هم تولید مزایای بهداشت و درمان, اما آن را نیز می تواند تسهیل قوی ارتباطات شخصی. یک مطالعه در مجله روانشناسی مصرف کننده نشان داد که خوردن مواد غذایی مشابه در همان زمان به عنوان شخص دیگری می تواند کمک به ایجاد احساس اعتماد و نزدیکی حتی در میان غریبه ها. آن را ممکن است آشکار که توانایی برای نشستن و لذت بردن از غذا می تواند ما را با هم.

یک جا می بینیم این تمایلات در عمل این است که ما در سنت های فرهنگی.

بسیاری از آداب و رسوم و جشن هایی که رخ می دهد در سراسر جهان در اطراف مواد غذایی است. هنگامی که ما جشن شکرگزاری, کریسمس, چهارم ژوئیه, هانوکا, ماه رمضان و بیشتر ما این کار را با مواد غذایی است. در این راه ما جعل جوامع و مراسم اتصالات زمانی که ما نشستن به خوردن یک وعده غذایی با هم.

شاید مرتبط ترین در حال حاضر این است که مواد غذایی نیز می تواند به نفع ما زمانی که هیچ کس دیگری در اطراف است. با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله روانشناسی مثبت, محققان دریافتند که افرادی که یکپارچه کوچک کارهای خلاق خود را به زندگی روزمره مانند پخت و پز و پخت بیشتر مشتاق رفتن به روز بعد. این احساس شور و شوق را می توان به ویژه مهم است در زمانی که برای بسیاری از روز به نظر می رسد با هم مخلوط.

علاوه بر این مواد غذایی می تواند به کاهش برخی از ما احساس تنهایی آن را به عنوان ما متصل به آن دور. برای مثال یک زیرچشمی نگاه کردن سریع در فراوان نان موز تصاویر بر ما خوراک رسانه های اجتماعی به راحتی می توانید نشان می دهد درخواست تجدید نظر از این ایده. حتی در میان Daily Bruin کارکنان ما ایجاد یک دستور العمل-های شل کانال کمک به بسیاری از ما اتصال از طریق دستور العمل های خانگی هنگامی که ما دیگر نمی تواند انجام این کار در اواخر شب در دفتر.

با وجود دوم-طبیعت عمل های مواد غذایی با دیگران مشغول فرهنگ است و کاهش تعداد وعده های غذایی ما را با هم بخورند. با توجه به مطالعه انجام شده توسط اموری مرکز اسطوره و آیین در آمریکا زندگی کمتر از 33 درصد از خانواده های آمریکایی خوردن با هم بیش از دو بار در هفته.

این اطلس نشان می دهد این افت نیست برای عدم خواهید بلکه این یک موضوع از زمان. با میانگین رفت و آمد افزایش طول و فن آوری اجازه می دهد مردم را به کار خود را در خانه با آنها بسیاری از مردم می ترسید که عمل نشستن برای یک وعده غذایی به آرامی از بین رفتند.

این ترس ممکن است در حال حاضر قادر به ماندن که فقط ترس. در یک احتمال برگشت البته coronavirus خار کردن گرد و غبار از ما ناهار خوری جداول پیوست عزیزان و ایجاد تمایل برای حواس او را پرت از جهان خارج است که هدف ما از شام بحث.

"در طول صبح بحث ما در مورد اخبار و حوادث که اتفاق می افتد تقریبا به عنوان اگر آن را از راه را برای بقیه روز" قرطبه گفت. "در شب ما جلوگیری از coronavirus و به جای بحث در مورد آنچه که همه ما در طول روز از جمله من کلاس های آنلاین برادر من موسیقی و پدر و مادرم کار می کنند."

اثرات COVID-19, اما, نیز محدود این نوع بحث ها رخ می دهد که در میز شام.

لی Carrere دوم-سال بیوشیمی دانشجو گفت: این بیماری همه گیر را عوض کرده است راه او صرف زمان با خانواده اش.

"آن احساس متفاوت از خوردن شام در UCLA یا شام قبل از قرنطینه به دلیل تعداد بسیار کمی وجود دارد 'روز خود را چگونه بود' مکالمات که من استفاده می شود به با من هم اتاقی" Carrere گفت. "ما استفاده می شود برای انجام این کار به عنوان یک خانواده و همچنین, اما پس از قرنطینه ما را چه شده است وجود دارد به بحث در مورد همه ما همان چیزی که هر روز ما همه با هم زمانی که ما آن را انجام داد."

با این وجود برای جلوگیری از خستگی و یکنواختی ما شام جدول قرار گرفته اند برخی از refashioning و اصلاح به ارائه فضایی برای نوآوری است.

یک روند جدید نکردم Tik Tok باعث شده است تا به خانواده های میزبانی مضمون شام, شبیه سازی رستوران ها محبوب آنها نمی تواند به کنه و یا spicing تا چیز با غذاهای پیچیده – همه بدون ترک خانه های خود. خانواده ها باید تبدیل به اینترنت به نمایش گذاشتن شام است که در آن آنها لباس می پوشد تا خود را به عنوان دوستان مورد علاقه شخصیت گود یک منقل ذغالی-شام سبک و یا حتی نقش بازی به عنوان اعضای مختلف خانواده است.

این همان داستان سرایی است که همیشه وجود داشته و در اطراف جدول است اما در مد کاملا متفاوت.

حتی اگر شام خانواده خواهد شد و هرگز هم به عنوان کارآمد به عنوان گرفتن مواد غذایی سریع و یا گرفتن را-از مطالعه در Hedrick آنها باقی می ماند یک راه برای مردم را به احساس متصل به کسانی که در اطراف آنها شده اند و بسیار مهم برای بسیاری از در یک زمان بسیار کاهش تعامل اجتماعی است.

در یک راه عجیب و غریب بی سابقه وضعیت ما در حال حاضر باعث شده است تا ما را دوباره در آغوش سنت ما قبلا پشت سر گذاشت. و حتی اگر ما مجبور به شستن ظروف بعد از یک وعده غذایی خانه پخته شده مصرف می شود با عزیزان حداقل ما می توانید انجام دهید در حالی که لباس به عنوان کارول Baskin.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن