چهار: نگاهی به چگونگی ایتالیا شد, کانون بیماری همه گیر کوروناویروس

زمانی که ایتالیا شد کانون COVID-19 pandemic ماه گذشته این ویروس کشته 919 قربانیان در این کشور در دریا. 27 به تنهایی.

برای مرجع سندرم حاد تنفسی شیوع بیماری که موجب جهانی هراس در سال 2003 کشته در مجموع 774 نفر در 29 کشور در سراسر جهان, با توجه به مراکز بیماری Contol و پیشگیری است.

این غیر قابل انکار است که کل جهان با آن مواجه است این راهپیمایی از همه گیر با موارد گزارش شده در حداقل 185 کشور و سرزمین. ایتالیا با این حال تحت فشار قرار دادند به جلو صحنه جهانی آن را به عنوان یکی از اولین کشورها در خارج از چین به رنج می برند به طور نامتناسبی در دست ویروس. آنچه منجر به ایتالیا کانون وضعیت و چگونه این تاثیر واکنش کشورهای دیگر در سراسر جهان ؟

اولین چیزهایی که اول درک آنچه coronavirus است و چگونه آن را می تواند توسعه و گسترش یابد و منجر به یک بیماری همه گیر می تواند ارائه بینش به ایتالیا با بحران است.

به عنوان بسیاری از ما در حال حاضر می دانیم COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus سرچشمه در ووهان چین آغاز شد و تکثیر در بی سابقه نرخ در سراسر جهان است. معمولی روش ها برای درمان مشکلات تنفسی بودند هیچ بازی برای تازه کشف شده, بیماری های گیج کننده مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر جهان. که دوره کمون طولانی تضعیف ویروس جدید’ شدت و به بالا از آن خاموش در حال ظهور علائم همزمان با فصل آنفولانزا – ساخت آن را دشوار است به درستی شناسایی فصلی بیماری’ علائم در مقابل یک رمان گونه از coronavirus.

جالب توجه است اصطلاح “کوروناویروس” است که در واقع منحصر به فرد به تازگی ابداع همه گیر – یک کروناویروس یک نوع ویروس است که تمایل به سرچشمه در حیوانات از جمله خوک پرندگان و خفاش ها است و تنها به ندرت انتقال از حیوانات به انسان است. COVID-19 سارس و 2012 شیوع سندرم تنفسی خاورمیانه همه تحت سقوط “کوروناویروس” چتر به عنوان دومی دو سرچشمه در حیوانات و این احتمال وجود دارد که این رمان coronavirus را به عنوان به خوبی. در مورد این کشنده coronaviruses خفاش احتمالی مبدا.

Coronavirus موارد مانند سارس MERS و در حال حاضر COVID-19 تهدید کننده زندگی به یک دلیل: به عنوان ویروس جهش از حیوانات به انسان, آن را ایجاد یک منحصر به فرد ترکیبی به نام “زئونوز ویروس” است که سازگار به سیستم ایمنی بدن ما را پاسخ در روند. نه همه زئونوز ویروس مرگبار تبدیل تهدیدات هر چند در واقع انسان و دام بیماری بسیار شایع است. برخی دیگر به خوبی شناخته شده زئونوز ویروس ها عبارتند از: سالمونلا عفونت هاری و بیماری لایم.

COVID-19 همچنین ارائه نمونه ای از یک بیماری خطرناک اغلب به عنوان “بیماری X.” با توجه به سازمان بهداشت جهانی این پدیده را با این ایده که “جدی بین المللی بیماری می تواند ناشی از یک عامل بیماری زا در حال حاضر ناشناخته به علت بیماری های انسان است.”

بیماری های همه گیر مانند COVID-19 گسترش می تواند در سکوت و همراه با رمز و راز عایقی یک رمان بیماری به شدت می تواند به عنوان و به عنوان رد آن در ایتالیا است.

(Aris Luk/ Daily Bruin)
(Aris Luk/Daily Bruin)

Caterina Caserta یک دانش آموز دبیرستانی از روویگو ایتالیا یکی از مناطق در شمال ایتالیا بیشتر تحت تاثیر این ویروس توضیح داد که او از نظر احساسات نسبت به این بیماری که برای اولین بار آن را نشات گرفته است.

“وجود دارد این ایده که coronavirus بود به عنوان خطرناک به عنوان مردم به تصویر کشیده آن” Caserta گفت. “آنها گفت:” به خوبی آن را تنها یک آنفولانزا شما می دانید در مورد آن نگران نباشید ما می تواند به توقف کل کشور است.'”

فدریکو Trudu یک سال سوم علوم سیاسی در UCLA از کالیاری ایتالیا seconded آرام ذهنیت بسیاری از ایتالیایی ها در آغاز بحران است.

“متاسفانه بسیاری از مردم در مناطق دیگر موفق نیست به دنبال دستور به ماندن در خانه و این که چگونه این ویروس گسترش” Trudu گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “هنوز هم به این روز من دیدن تصاویری از شهرستانها بزرگ مانند میلان و ناپل و رم با بسته بندی بازارهای کشاورزان.”

در ابتدا رهبران سیاسی نیز ترویج حس آرامش میان دم از طوفان است. در ماه فوریه رهبر حزب دموکرات در ایتالیا نیکولا Zingaretti ارسال شده یک عکس از خودش را حفظ اجتماعی سنت از داشتن یک aperitivo و همچنین دفاع از #MilanoNonSiFerma یا #MilanDoesn’tStop با توجه به اطلس.

Caserta گفت که آن شدید است برای دولت های غربی به اقدامات مانند ملی مستند. این شاید به همین دلیل دولتهای غربی بودند به کندی پاسخ – ممکن است که آنها نمی خواست به اعمال محدودیت بر آزادیهای فردی حق دور.

پیامدهای مصرف برخی اقدامات سیاسی نیز ممکن است متوقف ایتالیا پاسخ فوری. در مصاحبه با سی ان ان, Giorgio Palù استاد ویروس شناسی و میکروب شناسی در دانشگاه پادوا و سابق رئيس جمهور از انجمن اروپایی برای ویروس شناسی گفت که مستند روش شد و به کندی شروع به دلیل بحث های اطراف که باید اجازه داده شود در ایتالیا ارائه کرد.

“وجود دارد یک پیشنهاد برای منزوی کردن مردم از آینده کانون آینده از چین” Palù گفت: در این مقاله است. “سپس آن را به عنوان دیده می شود نژادپرستانه اما بودند کسانی که از شیوع بیماری است.”

سیاست کنار چه عوامل دیگری باعث شد تا ایتالیا را از بحران ؟

برای یک ایتالیایی ها هیچ غریبه ای به متراکم شهری زندگی می کنند و هنگامی که در ترکیب با یک عفونت رای از یک بیماری, محیط زیست می شود یک زمین پرورش برای انتقال.

دانشمندان تعیین عفونت از بیماری با استفاده از یک اصطلاح به نام “R0” که نشان دهنده تعداد موارد جدید یک فرد آلوده باعث خواهد شد در طول زمان آنها را آلوده. اگر R0 کمتر از یک بیماری در نهایت متوقف به وجود داشته باشد در یک جمعیت به دلیل آلوده فرد را آلوده کمتر از یک فرد به طور متوسط. امپریال کالج لندن پیش بینی R0 برای coronavirus به حدود 2.6 در دمای اما ارزش می تواند در هر نقطه از محدوده 1.5 به 3.5. به مقایسه این R0 برای آنفولانزا محدوده بین 2 تا 3.

به همین ترتیب تراکم جمعیت در ایتالیا نسبتا بالا است. ایتالیا با تراکم جمعیت به طور متوسط 533 نفر در هر مایل مربع در حالی که ایالات متحده تنها 94 نفر در هر مایل مربع است. به طور مشابه بیش از دو سوم از جمعیت در مناطق شهری مانند میلان که شامل بیش از 19,000 نفر در هر مایل مربع است.

تراکم جمعیت است که نه تنها به سرزنش هر چند – گردهمایی های اجتماعی و همچنین بخش. برای مثال یک سوم از برگامو, ایتالیا, جمعیت با حضور در یک بازی فوتبال بین برگامو خانه تیم آتالانتا سال قبل از میلاد و باشگاه اسپانیایی والنسیا CF و بیش از 40 ، 000 طرفداران در حضور. دانشمندان با استناد به بازی به عنوان به همین دلیل برگامو شد کانون این بیماری همه گیر. بازی صورت گرفت تنها چند روز قبل از اولین محلی منتقل می شود مورد coronavirus گزارش شده در ایتالیا.

آن را نمیگیرد طولانی برای این عوامل به ترکیب و کمک به ایتالیا وضعیت به عنوان کانون بیماری همه گیر.

متاسفانه بالا بودن تعداد موارد قرار داده است بسیار زیاد فشار بر ایتالیا, پزشکی, نیروی – کسرتا و Trudu هم گفت که وجود ندارد به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان. احتیاط کلیدی است – Trudu گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که وجود دارد تنها در حدود 250 واحد مراقبت های ویژه تخت در کل جزیره ساردینیا بنابراین ایتالیایی ها شده اند دقت برای جلوگیری از گسترش.

اما Trudu گفت که رهبران عمل به سرعت برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

“تفاوت عمده که متوجه شدم در مورد ایتالیا – در مقایسه با آمریکا است که دولت ایتالیا در عمل کاملا بی درنگ به تعطیل این کشور و محافظت از شهروندان خود” Trudu گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

برای جلوگیری از شیوع بیماری های ایتالیا, اجرا, ملی مستند بیشتر با منع فعالیت هایی مانند راه رفتن دور از خانه و بسته شدن پارک ها. در فوریه. 23, 11 شهرهای محصور شده بودند با پلیس و پست های بازرسی نظامی. علاوه بر Mar. 21 ساخته شده اهمیت اقتصادی تصمیم به تعطیل کردن همه تولید آنها تلقی غیرضروری به صرفه جویی در زندگی می کند.

خوشبختانه ایتالیا وضعیت به نظر می رسد به بهبود است. ایتالیا به تازگی به ثبت آن کمترین تعداد مرگ و میر در سه هفته و ويژه گزارش کاهش تعداد بیماران بستری برای نهمین روز متوالی.

این مهم است به یاد داشته باشید در ایتالیا وضعیت می تواند رخ دهد در هر نقطه – و از آنجا که ایالات متحده آمریکا است کانون این بیماری همه گیر از آن مهم تر از همیشه است که ما نگاه به کشورهای دیگر برای دیدن چه کار می کرد و چه نکرد. که در آن ما را از اینجا به ما و دولت ما که باید در نظر بگیرید چه چیزی یا چه کسی در خطر است: افراد نزدیک به ما.

Caserta و Trudu تاکید کرد مهم غذای آماده پس از شاهد کشور خود در خط مقدم این بیماری همه گیر.

“اگر دولت به ما می گوید به خانه ماندن ما به ماندن صفحه اصلی” Caserta گفت. “و ما (نمی تواند) شکستن قوانین این زمان به دلیل آن را برای سلامتی ما بلکه برای مردم در اطراف ما و برای مردم است که ما را دوست دارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im