Coronavirus همه گیر است superheating York شهرستان اپیدمی مواد مخدر: مواد مخدر و میر تا

نظر

در حالی که جامعه ما انجام شده است همه چیز را می تواند به حفظ اجتماعی فاصله و کاهش خطر ابتلا به گسترش ویروسی در طول COVID-19 همه گیر شده است وجود دارد مقدار زیادی از توجه به اثرات کلی این بیماری همه گیر (و به درستی). اما وجود دارد نیز برخی از گمانه زنی ها بیش از آنچه که در حال حاضر یک نگرانی رو به رشد — که انزوای اجتماعی نیاز به سرعت گسترش ویروس است که تأثیر آن با گذشته یا در حال حاضر مصرف مواد اختلالات در یک شاخصی منفی در راه است.

اورژانس و آتش نشانی ادارات و اجرای قانون گزارش شاهد افزایش تعداد مصرف بیش از حد در اینجا در نیویورک شهرستان, و, دفتر پزشکی قانونی گزارش شده است که در این اواخر مرگ مشکوک یا تایید شده بود و با توجه به استعمال بیش از حد مواد مخدر سه برابر از 8 رخ داده است که در ماه ژانویه این سال به 24 توسط پایان ماه مارس سال 2020 است. پزشکی قانونی را نیز دیده می شود برخی مربوط به الکل و مواد مخدر, مرگ و میر ناشی از آمیخته با مواد مخدر مرگ و میر. و در نیمه اول مارس سال 2020 ما در حال حاضر دیده می شود 14 مشکوک به اختلال مصرف مواد مربوط به مرگ و میر. همراه با این گریم آمار نالوکسان دولت هستند تا به طور کلی از 2019 دولت – در حال حاضر حدود 140 بیشتر نالوکسان دولت در سال 2020 نسبت به کل سال 2019 – و ما فقط در مارس و حتی 3 هفته به فرماندار گرگ “stay-at-home” سفارش برای شهرستان نیویورک.

غالب موضوع است که به نظر می رسد غالب در حال حاضر این است که انزوای اجتماعی است نه یک چیز خوب در زندگی کسانی که در بازیابی.

در حالی که ما درک می کنیم و به طور کلی حمایت از اقدامات اجرا شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس بالقوه مرگبار, ما نباید فراموش کنیم که قبل از COVID-19 ما در حال حاضر تجربه یک اپیدمی مواد مخدر و در حال حاضر ضروری است که ما در ادامه به آمده تا با راه حل چگونه برای مبارزه با مواد مخدر بیماری و نحوه ادامه درمان اختلالات روانی اغلب همراه با مصرف مواد اختلالات – در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

مصرف مواد اختلالات و اختلالات روانی نیست بس را به وجود میان همه گیر اما اغلب با توجه به تشدید انزوا و عدم اطمینان و ترس است. این COVID-19 همه گیر واقعی یا بالقوه چالش برای افراد با مصرف مواد اختلالات و خانواده خود را. افراد مبتلا به اختلال مصرف مواد نیز در افزایش خطر ابتلا به عوارض COVID-19 با توجه به اثرات سوء مصرف مواد در سلامت تنفسی. این مهم است که اعضای خانواده و کسانی که مبارزه با مواد مخدر استفاده اختلال می دانیم که امکانات بستری باید اقدامات احتیاطی در محل به منظور کاهش ممکن است گسترش از COVID-19. توصیه های بودن مطرح شده توسط CDC DOH و دیگر سازمان های دولتی می تواند به افزایش اقدامات لازم برای ارائه خدمات خدمات باقی خواهد ماند و برای کمک به کسانی که نیاز به بحرانی خدمات بهداشت رفتاری.

با از دست دادن شغل و یا ناتوانی در به کار گرفتن کسانی که با اختلال مصرف مواد نه تنها تجربه درآمد از دست رفته, اما آنها همچنین از دست دادن حس از هدف یا تحقق است که منفعت اشتغال به ارمغان می آورد. در حالی که بسیاری از واجد شرایط برای کمک های فدرال به دلیل COVID-19 همه گیر و یا بیکاری خود را دریافت می کنند چک اگر در اجاره در یک بهبود خانه ما آموخته اند که برخی از آنها گاهی اوقات در حال حرکت به یکی دیگر از بهبود خانه و صاحب آنها مدیون پول به اغلب کمی به هیچ مراجعه کنند. و یا آنها گاهی اوقات اقامت در خانه آنها باید خارج شده اند اما از آنجا که آنها می دانند که نمی توان آنها را بیرون کردند در حال حاضر با توجه به اقامت در خانه نظم و تدابیر دیگر آنها زندگی می کنند اجاره و آب و برق را نمی توان خاموش است.

در حالی که این اقدامات موقت در محل قرار داده برای کاهش بار مالی ممکن است به نظر می رسد لازم است و نوع در چنین شرایط دشوار مالی برای کسانی که مبتلا به اختلال مصرف مواد و صاحبخانه اجاره آنها را از آن تبدیل به یک “چرخه معیوب” به عنوان کسانی که به دنبال بازیابی خود را از مصرف مواد اختلال ممکن است بیشتر فعال برای باقی ماندن در وضعیت فعلی خود را. در قبل از COVID-19 روز صاحبخانه یا صاحب خانه اخراج آنها را اگر آنها نمی پرداخت اجاره و گاهی این انگیزه ای که آنها را مجبور به دریافت کمک به آنها تا به حال هیچ جای دیگری به نوبه خود. در حال حاضر کسانی که اخراج نمی شوند اتفاق می افتد.

چرا که این انگیزه و دیگران به طور موقت غیر موجود, ماده کاربر ممکن است به آنها “سنگ پایین.” به عنوان یک نتیجه, ما آموخته اند که درمان بستر در حال استفاده به ظرفیت آنها قبل COVID-19. و پس از آن اثر است که بهبود خانه ها دچار محدودیت های شدید مالی به عنوان یک نتیجه از مسائل ذکر شده در بالا و واقعی وجود دارد نگرانی که ممکن است برخی را به نزدیک است. با افزایش مصرف بیش از حد بسیاری معتقدند که کاهش در بهبود خانه تخت خطرناک امور برای جامعه ما است.

وجود دارد راه های عمومی, کلیسا, گروه ها و سازمان های دیگر می تواند کمک به نشان دادن حمایت خود از بهبود خانه – با ارائه مواد غذایی و لوازم آرایش و موارد دیگر برای ساکنان ، تماس با ما یکی نیست بیشتر در نیویورک در 717-424-8890 اگر شما یا گروه شما علاقه مند در کمک به بهبود خانه ها در برخی از راه.

اگر شما یک عضو خانواده/یک دوست کسی است که ممکن است در مبارزه با مصرف مواد اختلال ماندن متصل به آنها را تا آنجا که شما می توانید در طول این زمان از طریق تلفن, متن, Facetime, اسکایپ, هر آنچه در آن طول می کشد. بررسی کنید در آنها را به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید حتی بیشتر از شما معمولا انجام دهد. به یاد داشته باشید این روزانه و تماس های مکرر می تواند تمام تفاوت در زندگی از کسی که مبارزه با اختلال مصرف مواد و مسائل مربوط به سلامت روان.

همانطور که ما حرکت را از طریق این مشکل آبهای باقی مانده در هفته یا ماه از این بیماری همه گیر پاسخ درمان ارائه دهندگان می خواهند کسانی که مبارزه با مصرف مواد اختلالات و خانواده خود را به می دانم که هنوز هم وجود دارد کمک کند – هر دو بستری و سرپایی. اورژانس سم زدایی در نیویورک شهرستان تماس گوزن سفید اجرا در 1-866-769-6822.

و همه ما می دانیم که نیز وجود دارد که مزایای فوق العاده ای برای کسانی که در بهبود جمع آوری با دیگران در مراحل مختلف هوشیاری به شنیدن داستان های خود و جلب معنوی و عاطفی و روانی حمایت از جلسات است. در حال حاضر این جلسات شده اند محدود به زوم-نوع جلسات آنلاین است که ارائه سود, اما برای برخی از این جلسات مجازی ممکن است به اندازه کافی. در اینجا فقط چند نمونه از این جلسات. بسیاری از این گروه اند و بسیاری دیگر از ایده های مفید و راه کسانی که در حال مبارزه با انزوای اجتماعی می تواند خود را اشغال و حتی دادن به دیگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

  • AA-NA جشن بازیابی هوشمند بازیابی هستند فقط تعداد کمی از منابع ارائه پشتیبانی آنلاین گروه.
  • RecoveryLink است روزانه بازیابی جلسات و فعالیت های فیزیکی دارو ،
  • WEconnect برنامه کمک می کند تا با برنامه ریزی روال عادی به فعال ماندن
  • هوشیار شبکه نرم افزار تلفن همراه فراهم می کند و افراد فرصت برای پیگیری و به اشتراک گذاری پیشرفت با دیگران و دریافت پشتیبانی نظیر
  • تمرین مراقبت از خود را با خوردن سالم و راه رفتن و یا گرفتن برخی از شکل دیگری از ورزش روزانه در حال حاضر
  • اگر شما به دنبال ایمان مبتنی بر خدمات آنلاین وجود دارد بسیاری از کلیساهای محلی که به میزبانی جلسات آنلاین و زنده جریان خدمات کلیسا

اگر شما یا یک دوست است که به دنبال کمک های اضافی تماس 1-800-662-کمک و یا بازدید https://apps.ddap.pa.gov/gethelpnow/

این خاک یکسان کردن پروژه نیز ارائه می دهد بهبود پشتیبانی برای خانواده است. تماس (717) 900-1930 برای اطلاعات بیشتر.

وزارت الکل و مواد مخدر برنامه های اضافی از منابع موجود در https://www.ddap.pa.gov/Get%20Help%20Now/Pages/Coronavirus.aspx

در نهایت ما می خواهیم به یاد کسانی که ممکن است در تلاش برای به دست آوردن هوشیاری و یا حفظ بهبودی خود را در این زمان است که قوی و متمایز موازی بین همه گیر و اپیدمی در جامعه ما است. فقط به عنوان ما می بینیم بسیاری از دوره نقاهت بعد از COVID-19 ویروس و رفتن با زندگی خود ما می دانیم که ما ادامه خواهد داد به بسیاری از نمونه هایی از امید و بهبودی در میان کسانی که تلاش کرده اند با استفاده از مواد مخدر اختلال در اینجا در جامعه خود ما و برخی از کسانی که داستان های الهام بخش خواهد آمد از این زمان سختی. مهمتر از همه به یاد داشته باشید که روزی ما با هم خواهد بود و از طرف دیگر از هر دو این بیماری همه گیر و اپیدمی.

Pam, گی, نیویورک شهرستان, پزشکی قانونی, York, مخدر, مشترک عضو هیئت مدیره

بریتنی Shutz, مدیر اجرایی, York, مخدر, مشترک,

دیو یکشنبه, York County District Attorney, York, مخدر, مشترک, رئیس هیئت مدیره

مت Howie, M. D., نیویورک شهرستان, رئیس بهداشت استراتژیست

کایل G. King, York, مخدر, مشترک هیئت مدیره و معاون صندلی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de