آن زمان شهرستان نیویورک تقریبا به پایان رسید تا به عنوان بخشی از مراکش...

نظرJeri جونز منتشر شده 2:21 PM EDT May 27, 2020در سراسر زمین شناسی از منطقه ما ما پوسته شده و از طریق چندین کو

توسط ATROTICNEWS در 8 اردیبهشت 1399

نظر

در سراسر زمین شناسی از منطقه ما ما پوسته شده و از طریق چندین کوه ساختمان, حوادث جدی deforming ما سنگ بستر. ما های آپالاچی شد سوگند به ارتفاع شبیه به کوه های راکی و امروز ما در حال برخورد با بشقاب از آفریقا کمک کرد که به شکل supercontinent Pangaea برخی از 340-260 میلیون سال پیش.

پس از Pangaea تشکیل شد ما با بهره گیری از آب و هوا از جنوب فلوریدا در اوایل دوره ترياس. حدود 40 میلیون سال همه چیز آرام و زمین شناسی. شبیه به امروز East Coast زندگی می کردیم چیزی که ما در اصطلاح منفعل و حاشیه. منفعل و حاشیه است که آرام زمان در زمین شناسی با سابقه که در آن تنها گاه به گاه زلزله ممکن است احساس می شود و هیچ سنگها تشکیل شده است. عمده فرآیندهای کاری بر روی پوسته هستند هوازدگی و فرسایش.

در حدود 220 میلیون سال پیش زمین مادر شروع به بی قراری. Pangaea بود به زودی به پاره پاره به قاره که در نهایت حرکت به جهان ما جغرافیا به عنوان ما امروز می شناسیم. اولیه پاره جدا از Pangaea است موضوع از این ستون به دلیل این داستان نقش بسیار مهمی در زندگی ما است. Pangaea شاهد نقاط از هم جدا جدا قاره قطعات. یک کانون ثابت ستون از ماگما که مهاجرت به سمت بالا از گوشته زمین را. آن را به عنوان رویکرد ما در سطح پوسته است که اولین حباب و سپس تجزیه آن به سه اشک و یا شکاف دره. امروز نمونه ای از یک دره ریفت دریای سرخ-خلیج عدن و شمال آفریقا به عنوان آن تکه از پوسته در حال حرکت از هم جدا.

این کانون که تحت تاثیر ما به نظر می رسد در آنچه که امروز Palisades, New Jersey. یکی از دره ریفت تمدید southwestward به جنوب شرقی پنسیلوانیا و شمال مریلند. در پنسیلوانیا است که منطقه جغرافیایی شناخته شده است به عنوان Gettysburg-Newark بخش از ناحیهای در شمال غربی. برای وضوح در نیویورک شهرستان شکاف حوضه اشغال شمال شهرستان نیویورک. با استفاده از Pa. مسیر 74 آن را از شیلوه به جنوب کوه یا در بین 83 از Emigsville خروج به PA شاهراه.

تصویر شکاف حوضه! این بود شیب دیوار در شرق و غرب طرف. کف حوضه نسبتا مسطح حاوی فراوانی درختان گرمسیری و سرخس oxbow دریاچه ها, حوضچه و چندین جریان است. در طول ترياس ما دریافت بسیاری از بارندگی است که حمل و نقل مقدار رسوب از اب و هوای سنگ در شرق و غرب طرف. شکاف شد پاره از هم جدا پوسته است. زمین به شرق بود که در تلاش برای رفتن به آفریقا و زمین به غرب بود که همچنان با تازه متولد شده در شمال امریکا است. باران همچنان نگه داشته و تغذیه حوضه پایین با رسوب است. دایناسورها و خزندگان و دوزیستان و آب شیرین صدف میگو قادر به پیدا کردن یک راه برای زنده ماندن.

با بستن rifting در پایان ترياس رسوبات زمانی ضخامت 4.5 مایل در حوضه بعد از تشکیل آنچه ما می دانیم از امروز به عنوان جدید آکسفورد و Gettysburg سازند. در حال حرکت به دوره ژوراسیک می گویند حدود 150-160 میلیون سال پیش جوانترین سنگ در پنسیلوانیا تشکیل شد در این حوضه. سنگ آذرین در مبدا است که به نام diabase و ترکیب مواد معدنی و مشابه بازالت. تنها تفاوت این است که diabase سرد به سنگ شاید 4-5 مایل زیر سطح در حالی که بازالت سرچشمه به عنوان یک گدازه. با ما پوسته شکسته با توجه به rifting بین دو قاره ها, مادر زمین استفاده می شود ماگما به عمل به عنوان یک زخم به التیام ما پوسته.

بنابراین من همیشه بپرسید "آیا زمین شناسی تا به حال شما تاثیر می گذارد"? اگر شما بزرگ شدم هر جا همراه بخش شرقی ایالات متحده, شما باید بگویم بله. زمین در شرق این شکاف حوضه و دیگران در بر داشت در ناحیهای در شمال غربی ساحل شرقی تقریبا بخشی از مراکش.

اگر شما پیدا کردن این داستان سخت به تصور کنید که در اینجا یکی از آخرین چیز عالی. بیش از 400 میلیون سال قبل وجود دارد یکی دیگر از rifting رویداد اتفاق می افتد در محله ما. این supercontinent Rodinia شروع به شکاف از هم جدا حدود 750 میلیون سال پیش. یکی از موفق شکاف واقع شده بود که در آن کوه جنوبی یافت, امروز فقط برای غرب Mesozoic حوضه اما این داستان برای زمان دیگری.

Jeri جونز می نویسد: به طور منظم در مورد منطقه ای زمین شناسی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن