تنیس سالمندان استفاده گسترده واجد شرایط برای بازگشت به وست وود برای 2021 فصل

با قدیمی با جدید. یا پس گفت قرار بود برای رفتن.

چرا که “قدیمی” هستند چسبیده در اطراف برای یک سال.

تنها با یک ارشد در هر یک از آن فهرست اسامی هر دو UCLA مردان و زنان تنیس شد به از دست دادن فقط یک بازیکن به هر فارغ التحصیلی پس از سال 2020 فصل است. اما پس از دو فصل کوتاه قطع شد به دلیل COVID-19 گیر NCAA و بعد از UCLA به بهار ورزشي دانشجو-ورزشکاران این گزینه به ازای یک سال اضافی از واجد شرایط بودن در 30 مارس و آوریل 23 بود.

برای هر دو ارشد بن گلدبرگ از مردان و اشتباه ارشد جادا هارت در زنان به معنای هر یک از آنها تا به حال شانس خود را برای پوشیدن این چهار حرف در خود و یا قفسه سینه خود را برای آخرین رفتن به دادگاه.

و آنها آن را در زمان.

“وجود دارد نه بسیاری از تصمیم” گلدبرگ گفت. “صد در صد من خواهد آمد. وجود نداشت در تماس تلفنی با (مربی) بیلی (مارتین) وجود نداشت و بحث طولانی با خانواده من. من در نگه داشتن نفس من در حال انتظار برای دیدن اگر NCAA خواهد اعطای واجد شرایط بودن یا نه. بازی برای UCLA به این معنی کاملا همه چیز را به من پس (هنگامی که آنها) وجود نداشت تصمیم گیری دشوار است.”

گلدبرگ اعلام کرد که او باز خواهد گشت و برای پنجمین بار در سال از طریق یک تیم تصویری ارسال شده در توییتر در مارس 30. آخرین بازیکن برای دریافت توپ از فریم به فریم های هر عضو تیم گلدبرگ برگزار شد تا توپ به دوربین – با کلمات “1 سال بیشتر” و با شتاب بر روی احساس.

یک هفته قبل از اعلام از مردان تیم هارت اعلام کرد او را به بازگشت برای ششمین سال در وستوود. به عنوان اولین بهار, ورزش, دانش آموز-ورزشکار از UCLA اعلام کرد که او را سال اضافی هارت گفت: او می خواست به پایان زندگی حرفه ای اش به عنوان یک Bruin خود را در شرایط خود.

تیم خود را باز کرده بود این فصل با 12-1 رکورد شکست داد و پس از آن-شماره 1 دانشگاه استنفورد برای اولین بار در ITA داخل سالن قهرمانی و سپس دوباره در هفته اول از کنفرانس بازی. هارت هرگز شکست استنفورد در زمان او در UCLA قبل از سال 2020 و گفت: قوی شروع شده توسط برونز ساخته شده و خبری از لغو نیش همه بیشتر.

“این بسیار دردناک به خصوص دانستن که این تیم است که می تواند تمام راه را در مسابقات NCAA,” هارت گفت. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما تا به حال انجام شده در این سال بود و ما خودمان را در یک موقعیت عالی به عنوان یکی از مدعی است.”

در چه بوده است او ارشد روز در لس آنجلس تنیس مرکز در مقابل تالار گفتمان رقیب USC این تیم برنامه ریزی شده تعجب زوم تماس به افتخار هارت و دستاوردهای او بیش از پنج سال کار حرفه ای.

“من نمی دانم آنچه که برنامه های خود بودند تا مربی استلا (سمپراس وبستر) خراب طرح های خود را کمی” هارت گفت. “من در داخل حرکت شبیه چمچه زنی از آنچه را که آنها قصد انجام آن را برای من آسان تر برای آنها را به من داد.”

در آخرین لحظات تماس هارت گفت: او می دانست که او تا به حال به او بگویید که تیم خود را به صرفه جویی ارشد سخنرانی زیرا او خواهد بود در مدرسه برای یک سال دیگر.

“آنها نمی بینم آن آینده” هارت گفت. “آنها فکر می کردند من که قرار بود برای ضبط تماس فقط به خاطرات از آنچه آنها می گویند در مورد من. اما زمانی که من گفت و آنها بسیار شگفت زده شد و معلوم شد که واقعا خوب است.”

هر دو گلدبرگ و هارت گفت: آنها تا به حال به کار با هیات علمی در بخش دو و میدانی به برنامه ریزی چگونه خود فارغ التحصیلی برنامه ها و ترم تحت تاثیر قرار خواهد خود را بازگشت به وست وود فصل آینده است.

هارت که فارغ التحصیل در ماه مارس با او در رشته علوم سیاسی – اعمال خواهد شد به تحصیلات تکمیلی برای سال تحصیلی بعدی است و او GRE در روز یکشنبه. گلدبرگ به فارغ التحصیل پس از مصرف یک دوره تابستان خود را به انجام برسانند زبان مورد نیاز اما به تعویق انداختن که لازم به سقوط و در ادامه وقت خود را به عنوان مقطع کارشناسی برای زمستان و بهار چهارم.

در ضمن هر دو هارت و گلدبرگ گفت: آنها در حال انجام بهترین خود را به ماندن در حالی که مشغول قرنطینه در صفحه اصلی از طریق کار کردن و هزینه های خانواده زمانی که آنها در غیر این صورت نمی خواهد که زمانی که آنها در مدرسه است.

“من سعی کنید به خارج شدن از خانه چند بار در روز” گلدبرگ گفت. “(من) در حال رفتن به یک دسته از اجرا می شود و راه می رود و من رفتن به خانه دوست خود را به کار کردن در هر روز است. او بسکتبال بازی می کند در اورگان پس از آن ایجاد انگیزه به یک سیستم است و من احساس می کنم خودم را قوی تر شدن هر روز است.”

با هر تیم حائل مربوطه آن سالمندان هارت و گلدبرگ گفت: قدرت هر دو تنیس برنامه تنها می تواند افزایش در فصل آینده.

“ما دوباره به همان تیم” گلدبرگ گفت. “هر کس می خواهد خانه و ما به شما انتخاب کنید تا سمت راست که در آن ما به سمت چپ خاموش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im