مترو مشتری پرداخت آن را به جلو با ناهار برای آلبرایت زندگی کارکنان

یک به نوبه خود خوب و شایسته است.

بلیندا بایرن بود و فقط سعی می شود سپاسگزار و نشان دادن قدردانی به کارکنان. اما راه معلوم شد کسی بود سپاسگزار از حرفه او نشان دهنده.

این همه رفت و در مارس 26, در میان رژیم صهیونیستی است. تام گرگ اقامت در خانه نظم آورده coronavirus.

بایرن شرکت مدیر پرستاری برای آلبرایت عمر دستور داده بود ساندویچ از مترو و رستوران کوئنتین جاده برای 26 کارکنان در لبنان پردیس در جنوب خیابان نهم. آلبرایت زندگی را فراهم می کند سلامت و خدمات اجتماعی به افراد 55 ساله و بیش.

زمانی که بایرن نشان داد تا برای او منظور او غافلگیر شده بود به کشف کنند که کسی که در حال حاضر پرداخت می شود $150 برگه.

که فرد نیمه مشتری به طور منظم تنها به عنوان شناخته شده ‘روی’ به مترو مدیر کارن بویر.

بیشتر: دولت گزارش اولین coronavirus مرگ در لبنان County

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: 1,676 موارد جدید قرار می دهد دولت در مجموع بیش از 21K

“هنگامی که [بویر] به من گفت آن را برای پرداخت می شود من فکر می کنم من فقط شگفت زده” بایرن گفت. “آن چیزی مانند” دوباره آمده است؟’. آن را مانند شوک. پس از شوک عینک من افتخار بود و لمس کرد. آن را فقط طول می کشد شما را به عقب. آن را یک ‘پرداخت آن را به جلو’ نوع از چیزی.”

بایرن گفت که آلبرایت زندگی لبنان کارکنان امضا با تشکر از شما کارت روی داد و آن را به بویر برای تصویب در طول زمانی که او می بیند او را.

“ما نمی دانیم که او گفت:” بایرن 46 و ساکن Lancaster. “کارن نمی دانم نام خانوادگی. این یک heart-warming چیزی که او برای ما. این فقط یک تجربه فوق العاده ای برای او به رسمیت شناختن آنچه که ما انجام دهد.”

آلبرایت زندگی خود را بسته تسهیلات در مارس 17, اما کارکنان همچنان به خدمت خود 64 مشتریان در خانه.کمک به آنها با تجویز داروها و درمان های فیزیکی و قدرتی.

“به عنوان یک پاداش برای کار سخت و فداکاری خود من تصمیم به خرید آنها ناهار” بایرن گفت. “من دستور داد hoagies روز قبل و سپس به آنها را انتخاب کنید. کارن گفت: روی در آمد و پرسید: “که آیا شما آنها را ساخت ؟ او گفت: “من آنها را خرید برای آنها است.’ من واقعا شگفت زده شده بودم. شما در مورد شنیدن همه این چیزهای خوب مردم انجام می دهند اما شما هرگز فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد به شما.”

[ Lebanon Daily News’ پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در LDnews.com/subscribe. ]

ثبت نام پرستاران و بهیاران و کمک پرستاران مانند آنهایی که شاغل آلبرایت زندگی در لبنان ضروری ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی به صورت روزانه. اما در این دوران این بیماری همه گیر کوروناویروس نیاز برای کسانی که خدمات بزرگ.

“ما پرستاران بیرون رفتن و انجام بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی” بایرن گفت. “مرکز بسته شده است اما ما متوقف نمی کند. در طول COVID-19 ویروس کسانی که خدمات بزرگ هستند. هر روز ما در حال شنیدن چیزی جدید در مورد این ویروس. ما نه تنها نگران خودمان بلکه در مورد شرکت کنندگان و مصرف آن خانه را به خانواده ما است.”

این یک عمل ساده از مهربانی و در طول زمان از عدم قطعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im