مطالعه می یابد و کم درآمد LA جوامع بیشتر در معرض خطر دریافت نمی مراقبت در قانون بودجه

کم درآمد محله های لس آنجلس هستند در معرض خطر بیشتری برای دریافت COVID-19 بودجه امداد با توجه به UCLA مطالعه من

توسط ATROTICNEWS در 27 اردیبهشت 1399

کم درآمد محله های لس آنجلس هستند در معرض خطر بیشتری برای دریافت COVID-19 بودجه امداد با توجه به UCLA مطالعه منتشر شده در ماه آوریل است.

مطالعه انجام شده در UCLA لاتین سیاست و سیاست ابتکار و UCLA مرکز محله دانش یافت که بسیاری از لا محله نمی خواهد واجد شرایط برای تخفیف ارائه شده توسط Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا مراقبت در عمل به قانون آوریل 27, که توزیع مستقیم تخفیف وجوه به افراد و خانواده ها بر اساس تشکیل پرونده مالیات بر وضعیت و سطح درآمد. مراقبت عمل تخفیف را فراهم می کند یک بار سپرده 1200 $برای پرداخت کننده مالیات افرادی که درآمد تا $75,000 و اضافی را فراهم می کند 500 دلار برای هر کودک است.

سیلویا گونزالس دستیار مدیر CNK و همکاری نویسنده این مطالعه گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که وجود دارد موانع متعددی برای خانواده ها به صلیب قبل از دریافت وجوه.

خانواده ها باید فایل مالیات به واجد شرایط برای تخفیف که شامل خانواده ها در فقر که نمی به طور منظم فایل مالیات است. اعضای خانواده نیز باید یک شماره امنیت اجتماعی برای دریافت تخفیف به استثنای مخلوط-وضعیت خانواده ها و کسانی که مستند نشده, او گفت:.

"به دلیل این محدودیت افراد در فقر مهاجران و Latinx جوامع در حال نامتناسب چپ پشت" Gonzalez اضافه شده است.

محققان دریافتند که 56 درصد از لاتین محله در شهرستان لا در معرض خطر دریافت نمی محرک چک و 47 درصد از این شهرستان مهاجرت جمعیت ساکن در چنین ریسک بالا محله. این محله در حال متمرکز در مرکز شهر لس آنجلس از جمله Skid Row, چینی, Koreatown پیکو-یونیون و Westlake/آرتور پارک.

این مطالعه به این نتیجه رسیدند که به طور متوسط جوامع کم درآمد با نسبت بالایی از مردم از رنگ بودند بیشتر در معرض خطر ابتلا به دریافت وجوه.

این اختلافات نیز تاثیر LA County, با توجه به مطالعه است.

پل Ong مدیر CNK و نویسنده سرب از مطالعه گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که دریافت کمک های مرکب مشکلات در حال حاضر در حال حاضر در کم درآمد محله.

"جوامع که دارای غلظت بالایی از غیر واجد شرایط خانواده ها نیز در محله های فقیر با کارگران در معرض خطر درد و رنج از دست دادن شغل به دلیل COVID-19" او گفت:. "به طوری که آنها رنج می برند دو برابر اثرات منفی — از دست دادن درآمد و هیچ امداد."

این را بر موجود بی عدالتی گفت: Bryanna رویز یک سیاست عمومی همکار در LPPI در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

لا شهرستان به عنوان یک کل تحت تاثیر قرار خواهد شد از آنجا که تقریبا نیمی از جمعیت آن متشکل از Latinos و یک پنجم یا ثبت نشده یا زندگی با مستند نشده و اعضای خانواده او اضافه شده است.

"کسانی که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر در حال همان کارگران هستند که ضروری برای موفقیت اقتصادی شهرستان لا" رویز در بیانیه ای گفت:.

دانشجویان نیز در یک نقطه ضعف از آنجا که بسیاری از آنها ineligibile برای مراقبت عمل امداد از جمله UCLA دانش آموزان رویز گفت.

وستوود رتبه شماره 1 به عنوان محله در معرض بیشترین خطر برای افراد دریافت یک محرک چک به دلیل بالا بودن تعداد دانش آموزان با توجه به مطالعه است.

دانش آموزان معمولا ادعا کرد که افراد وابسته به پدر و مادر خود را' مالیات رد صلاحیت آنها از دریافت تخفیف از مالیات دهندگان واجد شرایط هستند. دانش آموزان با در پردیس شغل و یا از مخلوط وضعیت خانواده ممکن است به خصوص نیاز به بودجه رویز گفت.

کم درآمد افراد شامل یک بخش قابل توجهی از UCLA جمعیت دانشجویی. به عنوان از آوریل 2019 بیش از 35 درصد از UCLA دانشجویان دریافت پل کمک و 45 درصد را پرداخت هرگونه شهریه در تمام با توجه به UCLA آزادی مطبوعات.

UCLA دولت اعلام کرد ممکن است 7 که آنها ارائه می کنند یک 200 دلار جهانی تاثیر جایزه به همه دانش آموزان واجد شرایط اضافی و نیاز به کمک های مالی بر اساس اعم از $200 به $1,850 برای رسیدگی به این موضوع است.

علاوه بر این رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد در ماه آوریل که مهاجران مستند نشده قادر خواهید بود به درخواست برای محرک چک از 125 میلیون دلار صندوق امداد است که ارائه خواهد شد $500 به مقدماتی بزرگسالان با 1000 $در کلاه ازای هر خانوار است.

گونزالس گفت: در ایمیل خود او فکر می کند دولت و دولت های محلی باید بیشتر اقدام به بستن شکاف های ایجاد شده توسط مراقبت عمل می کنند و حفاظت از این محله.

"اقتصادی مستقیم بودجه به آسیب پذیر ترین بدون در نظر گرفتن مالیات بر تشکیل پرونده و وضعیت شهروندی یکی اداری تغییر است که نیاز به اتفاق می افتد," او گفت:.

شهروندان می تواند کمک به تماس خود را محلی برای بیان نگرانی های خود را Gonzalez اضافه شده است.

"اگر ما می خواهیم فقط و عادلانه در شهرستانها و سپس شهروندان باید بیشتر درگیر و آوازی که برنامه های چین نیست با این ارزش ها و چشم انداز از آنچه شهرستانها ما باید مانند نگاه," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب