دانشجو به دنبال گسترش روح سلام در هاوایی-الهام گرفته از خط سیم طلا و جواهر

فلز بتونه در مالیا Zoraster دست.

فقط با انبردست و سیم پیچ دوم-سال اقتصاد کسب و کار دانشجویی آغاز شده خود را سیم های فلزی طلا و جواهر, کسب و کار, مای كردند هاوایی طلا و جواهر در ماه اوت گذشته در فرد و به تازگی نقل مکان کرد و آن را بر روی Etsy. با استفاده از سیم-کار مهارت Zoraster گفت: او تساوی بر او هاوایی میراث فرهنگی به صنعت قطعه است که از ویژگی های سنتی نمادها و بیرون کشیدن این جزیره عناصر طبیعی است.

“من واقعا دوست دارم تمام مراحل ساخت طلا و جواهر و گسترش آن به دیگر مردم” Zoraster گفت. “این احساس مثل من, پخش كردن, سلام و فرهنگی که در آن بزرگ شدم به مردم در سرزمین اصلی است.”

به عنوان یک تجربه هنرمند Zoraster کشف فلزکاری در یک دبیرستان طلا و جواهر, کلاس, که در آن او گفت: متوسط تحت فشار قرار دادند و او را به گسترش کار گذشته دو بعدی قطعات و سرامیک. او کسب و کار متخصص در سیم-کار طلا و جواهر زیر مجموعه ای از ابزار است که با بهره گیری از انبردست به خم شدن و دستکاری سیم به شکل مورد نظر ،

(Amy Dixon/Daily Bruin senior staff)
Zoraster اول شروع فلزکاری در یک دبیرستان طلا و جواهر کلاس. (امی دیکسون/Daily Bruin ارشد)

سادگی از سیم را می توان فریب Zoraster گفت: پس از آن سادگی پنهان تطبیق پذیری از مواد. سیم را می توان خم به بسیاری از صفحات مختلف – فقط یک پیچ و تاب و از انبردست می تواند تبدیل به یک قطعه از اشغال دو بعد به سه بعد. انعطاف پذیری آن نیز تشویق می کند آزمایش پس از طرح را می توان به راحتی تغییر داد در طول هر زمان از طلا و جواهر ‘ ایجاد, او گفت:.

“سیم است نوع مانند یک رشته و اگر شما را به رشته شما می توانید با آن بازی آن را تبدیل به چیزی” Zoraster گفت. “این می تواند خسته کننده زمانی که سیم به همکاری نیست اما خوب چیز در مورد سیم (این است که) آن را بسیار آمرزنده و مهربان است.”

[مرتبط: دانشجویی می رسد برای ستاره در حالی که حمایت از خانواده با کسب و کار شخصی]

همه از مای كردند هاوایی Jewlery سیم قطعات حاوی Zoraster است هاوایی فرهنگ و گرمسیری محیط زیست او در اطراف. کلمه “مای بيگانه است هاوایی برای موز است که نمادی از تربیت رشد موز در خانواده اش مزرعه کوچک. خانه دوران کودکی خود را به نظر می رسد بر روی کنئوه خلیج با کوه ها و اقیانوس آرام در بینایی. این منظره همراه با بافت طبیعی مانند heliconia گلبرگ و برگ درخت انبه که Zoraster می یابد در او گرمسیری, محیط, خدمت به عنوان الهام بخش برای بسیاری از طرح های طلا و جواهر.

او مای صنعا امضا گردنبند و آویز دور است که به تصویر می کشد کنئوه خلیج ویژگی های یک کهکشان مارپیچی است که نماد هاوایی مردم روح و جزیره طبیعت Zoraster گفت. این مارپیچ موتیف نیز یافت می شود در میدان مارپیچی Ikaika گوشواره که او گفت: بعد از نام هاوایی کلمه برای قدرت و نمایندگی جامعه است. اما Zoraster گفت: او محبوب ترین گوشواره تا کنون در حال مانا گوشواره که دایره برجها ساخته شده از سیم نقره ای.

“مارپیچ شکل نمادین از هاوایی خستگي,” Zoraster گفت. “این دایره زندگی است که نشان دهنده زندگی و روح و اتصال به زمین. این ‘āina به معنی روح مردم بر روی زمین (که) نیز آنچه ‘منا’ به معنی.”

(Amy Dixon/Daily Bruin senior staff)
Zoraster گفت: او تساوی بر او هاوایی میراث فرهنگی به صنعت قطعه است که از ویژگی های سنتی نمادها و بیرون کشیدن این جزیره عناصر طبیعی است. (امی دیکسون/Daily Bruin ارشد)

بیش از 30 نفر را خریداری و او را مانا گوشواره از جمله Quinten Sukhov یک چهارم-سال مردم شناسی ، Sukhov گفت که او متوجه یک دوست مشترک خود و Zoraster پوشیدن گوشواره, که بلافاصله به او زده به عنوان هدیه ایده آل برای او خواهر کوچکتر.

“من آن را دوست دارم هنگامی که چیزی با صدای بلند اما ظریف در همان زمان احساس کردم که این گوشواره کاملا که” Sukhov گفت. “آن بزرگتر از یک چهارم به طوری که آن را نه یک گوشواره, اما آن را فقط یک سیم نازک انجام فزاینده. آنها ظریف (اما) آنها ظهور کرد.”

[مرتبط: Alumna اجرا می شود سفارشی خشت طلا و جواهر کسب و کار از طریق instagram DMs]

مایا کاراکتر دیگر صاحب مانا گوشواره و یک سال اول محاسباتی و سیستم های زیست شناسی, دانش آموز گفت: ارتباط نزدیک با Zoraster افزایش اهمیت از قطعات خود را. پس از جلسه در UCLA پیاده, باشگاه Zoraster معرفی Chari به هاوایی-الهام گرفته از هنر که Chari یافت می شود بسیار شخصی است. Zoraster نزدیک فرهنگی به خانه اش آشکار در تم موجود در او قطعه Chari گفت.

“دانستن (Zoraster) به عنوان یک فرد باعث می شود آن را معنی دار تر قادر به پوشیدن طلا و جواهر” Chari گفت. “من می دانم که چقدر زمان او قرار می دهد به آن و چه طلا و جواهر به معنی به او چه هنر او به معنی به او. … من فکر می کنم که (آنچه باعث می شود آن را) واقعا خاص است.”

پس Zoraster راه اندازی مای كردند هاوایی طلا و جواهر بیش از نیمی از یک سال پیش او گفت: کسب و کار تبدیل شده است بخش قابل توجهی از زندگی خود را. او در ابتدا مردد به فروش قطعات خود را, اما در حال حاضر او گفت که او پیدا کرده است غیر منتظره شادی در این فرآیند از طراحی طلا و جواهر خود را بسته بندی به کشت او را با نام تجاری تصویر. با استفاده از تازه کشف شده در خانه Zoraster گفت: او اتصال با ریشه های خود را به امید پیدا کردن الهام بخش برای گسترش موجودی خود را.

“من مطمئن هستم که چه مدت و چگونه سود این کسب و کار ادامه خواهد داد” Zoraster گفت. “اما راستش من در آن تجربه و من با داشتن مقدار زیادی از سرگرم کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im