قصه گوهای پروژه گسترش مجازی فصل لغو فرد را نشان می دهد از طریق سپتامبر. 1

میشل راجرز ایالات متحده آمریکا امروز شبکهمنتشر شده 11:44 AM EDT May 28, 2020مردم آمریکا ممکن است قادر به لذت ب

توسط ATROTICNEWS در 10 اردیبهشت 1399

مردم آمریکا ممکن است قادر به لذت بردن از زندگی در فرد رویدادهای در حال حاضر با توجه به در سراسر جهان COVID-19 pandemic, اما این بدان معنا نیست که آنها نمی خواهند به احساس می کنید متصل می شود.

بنابراین سرایان پروژه بخشی از ایالات متحده, امروز, شبکه, شده چرخد و به یک فصل مجازی و گسترش آن را از طریق هفت. 3. سی و هشت اضافی نشان می دهد که لغو شده است در سالن در سراسر ایالات متحده از طریق سپتامبر. 1 از فراوانی از احتیاط.

"به عنوان یک اقدام احتیاطی ما اتاق های خبر را ساخته اند این تصمیم بیشتر برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در جوامع ما گفت:" مگان Finnerty, سرایان پروژه موسس و مدیر. "بر اساس اطلاعات از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ما فکر می کنم این حق را برای مخاطبان ما و برای روزنامه نگاران و اعضای جامعه که به اشتراک گذاری داستان های خود را."

تماشا کنید: قصه livestreaming مارس 30

Finnerty گفت: مجازی را نشان می دهد ادامه خواهد داد برای کمک به مردم احساس متصل به جامعه در طول این زمان نامشخص است.

"ایجاد همدلی و درک حیاتی در دوران عدم قطعیت" او گفت: "و بلند کردن اجسام تا ما مهم ترین ارزش ها جهانی برگزار طریق داستان سرایی است که ما تمام وقت ماموریت. قلب تمام ما را در این پروژه و این خاص زندگی می کنند سری."

زنده سری پخش در 5 p. m. PST/8 p. m. EST در وب سایت های شبکه اجتماعی و کانال های از جمله YouTube و Facebook.

هفته ای دوبار مجازی نشان می دهد که راه اندازی شده در مارس 2, اما بهار/تابستان فصل بود به تازگی مستحکم با تصمیم به انصراف از فرد را نشان می دهد از طریق سپتامبر. 1 در حالی که بسیاری از کشور تحت stay-at-home سفارشات.

تاریخ و تم برای بهار/تابستان فصل به شرح زیر است:

 • مه 28: ماجراهای در فضای باز
 • ژوئن 11: تابآوری
 • ژوئن 25: دوستان و خانواده
 • جولای 9: خانواده من فرهنگ من
 • جولای 23: شیک, داستان
 • Aug. 6: شروع دوباره
 • Aug. 20: درس های آموخته شده
 • Sep. 3: داستان در مورد داستان

سازمان باید دست برداشت بهترین داستان از بیش از 1000 تا گفته شود زندگی می کنند. چهار آمریکایی از سراسر کشور بگویید یک داستان واقعی است که تأکید ما بیشتر عمیقا برگزار می شود, ارزش, از, امید, پشتکار و محبت و عشق است. آنها را در داستان های خود را از خانه های خود.

خریداران بلیط تماس گرفته خواهد شد در هفته آینده توسط این قصه گوهای پروژه با چندین گزینه:

 • درخواست لغو بلیط به نشان می دهد در سال 2021 فصل است.
 • را انتخاب کنید برای حمایت از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه های روزنامه نگاری اجازه می دهد سرایان به نگه داشتن خرید بلیط به عنوان یک "کمک مالی."
 • درخواست بازپرداخت را انجام دهید.

پس از سال 2016 سرایان پروژه به سرپرستی و میزبانی بیش از 325 شب درست اول شخص داستان در بیش از 20 شهرستانها. این شب ها نه مذاکرات سخنرانی یا بحث. آنها داستان به جلو ایوان بازدید پر از صمیمیت آسیب پذیری و صحت. روزمره آمریکایی ها و برخی از وبلاگ داستان در کمتر از 10 دقیقه با تمرکز بر اینکه سرگرم کننده است.

این قصه گوهای پروژه به طور معمول میزبان بیش از 100 شب زنده قصه گویی هر سال در مکان های مختلف مانند ققنوس و صحرا باغ گیاه شناسی, Des Moines,' Hoyt شرمن محل و لوئیزویل محمد علی ، پس از 2 آوریل در فرد نشان می دهد جایگزین شده است با مجازی نشان می دهد که هفته ای دوبار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن